Резултати от Търсенето

  1. simeon40

    Моят автомобил.

    Аз карах личната кола на абитурентската ми на отиване и връщане. На отиване не съм близнал, вечерта умерено колко за наздравици, ядене, сън и сутринта след обяд обратно.
  2. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    А дали клоните няма да се закачат някъде под колите? Както е кална отдолу да вадиш клони ;D
  3. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Добре, че ме няма със сеата да ви депресирам защото откакто го имам нищо не се е чупило и не ме е изоставял някъде :P
  4. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Вижте нашата компания какво прави зимата когато има много сняг ;D :yahoo: http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D1%81+%D1%88%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0+%D0%B8%D0%B7+%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0
  5. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Чета и не вярвам на ушите си. В първата вечер сложих вериги и ако ви кажа от колко места са ме спасявали... Влизам в пряспа, отварям вратата - рина сняг. Назад-напред-назад-напред и съм излязъл. Вериги му е майката!!! На втората вечер ми се наложи да ходя до владиславово - ни баири, ни лед...
  6. simeon40

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Тъкмо щях да пиша това. Един приятел днес плати на митницата още 200лв за нещо което го взе за 350... Един случай - момче си купува телефон от Китай за 120 долара, пишат китайците на пратката GIFT, тоест Подарък. На митницата митничаря пред него вади ножче, отваря колета и вижда телефона...
  7. simeon40

    Полиамиди,тефлон , полиуретан. Кое за какво и къде? Маншети, клапани, О-пръстени

    Я искам аз да питам нещо. Ходих до Анкей Варна за маншет за Диана 48/52, но нямаха. Имам познати, които се занимават с изработка на всякакви работи от гума и подобни материали. Възможно е те да ми направят маншет за БАМ-а (21). Въпроса ми е, след като направят матрица и изработят маншета, ще...
  8. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    А аз да споделя, че на 4 бензиностанции ходих днес, включително Shell в Приселци, винетки нямаха :o
  9. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Малко снимки : Пазителят Пазителят в атака :D И както винаги се случва, все като си взема фотоапарата става нещо смешно. Не се ядосвайте на момчето, от Варна е ;D
  10. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте. Аз едва преди малко се прибрах. Има някой да мога да взема, хем да ми покаже мястото ? Да ми звънне на 0886 905 702 да се разберем
  11. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Аз не съм сигурен, но ще разбера събота вечерта
  12. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    На 27 нали ще се събирате ? Да взема нещо и аз да се присъединя :-[
  13. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Били са аматьори ;D На нас ни бе нужно само един мерцедес (със задно ;D )
  14. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Някои скучаещи млади момчета в интерес на истината и това правят, само че теглени от автомобил с въже по улиците :-[ :-[ Аз също няма да идвам защото имам проблем с МПС-то
  15. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Това не мисля, че е тема която ще се хареса да се коментира тук... Иначе добре си ти, нямаш пълнолетие и ще се разминеш ;D
  16. simeon40

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Хмм. Май нещо ми куца, че за една година не мога да ги събера в група. УжасТ
  17. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    На един комшия, полицай му бяха разбили астрана и взели стелките... :o А шините за радиото били в жабката... И фуражката от кората на багажника оставили близката ограда... Единствено което мога да направя е да спирам колата малко по навътре в паркинга и да се надявам на една комшийка която е...
  18. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Момчета, аз отпадам също. Вчера вечерта ме боля гърлото, а днес се събудих в по лошо положение :( Общо взето болен съм, няма да идвам :wall:
  19. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Честит да ви е на всички. С приятели го отразихме подобаващо цяла вечер с колите, преди 30мин се прибрах ;D А от Трошево нагоре какво е яко малиииииии.... За мен лично събота вечер ще е отново дълга вечер :D
  20. simeon40

    Варненска група - SEA WOLVES

    Неделя ще вземате ли хронограф ? Надъхвам един приятел с един хасан и един стар и корав байкал да дойде да ги замерим и постреляме (много е точен с байкала), че е голям спор скоростта им.
Нагоре