Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Аз лично утре ще се завъртя към 10-11ч на полигона да стръскам малко манджата в търбуха,че станах 100 кила.Ако има някой мераклия ще се видиме там,ако няма в неделя пак... :quiet: :cheers:
 

DoDo

Потребител
Весела Коледа на всички :cheers:
И аз имам мерак да дойда утре, обаче съм без транспорт :-[
 
A

Anonymous

Гост
10.15 ч тръгваме с бати Влади за Камчия,ако има желаещи...ще се видим там... :rambo:
 

DoDo

Потребител
Как беше днес на Камчия ? Имаше бая силен вятър из града. Само Здравко ли ходи да :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
DoDo написа:
Как беше днес на Камчия ? Имаше бая силен вятър из града. Само Здравко ли ходи да :rambo:

Постреляхме в камерен състав от 4 човека. Вятър имаше и на Камчия и макар ,че бе неприятен не бе толкова силен както в града.Малко е кално на входа от шосето,където копаха за водопровода през пролетта,но с танцова стъпка се преминава и после е ОК. ;)
 

DoDo

Потребител
Утре в готиния руски сайт го дават да е пак ненормално топло (11-15 градуса) но с валежи. Някой ще ходи ли да стреля ? :)
Питам, защото ми се :rambo: и на мен, но нямам превоз. Ако има някой в околността (Цветния квартал) и може да ме вземе от където каже, бих дошъл :) :-[
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Хайде на последните стрелби за тази година! :) Аз ще гледам към 10.00-10.30 да съм там. :write:
Имам за подаряване една тактическа жилетка - много хубава, но не съм я ползувал - някой да я иска? ???
 

simeon40

Потребител
Здравейте. Аз едва преди малко се прибрах. Има някой да мога да взема, хем да ми покаже мястото ? Да ми звънне на 0886 905 702 да се разберем
 

DoDo

Потребител
Исках да дойда, но имам медицински проблем и отивам по лекари ... :(
Приятна стрелба.
 

simeon40

Потребител
Малко снимки :

Picture022.jpg


Picture023.jpg


Пазителят

Picture024.jpg


Пазителят в атака :D

Picture025.jpg


И както винаги се случва, все като си взема фотоапарата става нещо смешно. Не се ядосвайте на момчето, от Варна е ;)

CopyofPicture028.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Днес разбрах,че срока на годишните винетки е удължен до...31.01.2010 година...та реших да ви споделя де...на ползу роду...за тези дето се вълнуват от проблема... ;) :yes:
 

simeon40

Потребител
А аз да споделя, че на 4 бензиностанции ходих днес, включително Shell в Приселци, винетки нямаха :eek:
 
A

Anonymous

Гост
И за това е удължен срока на старите!
Днес наистина закрихме стрелбите подобаващо.
Симеон40 е направил хубави снимки. (последната ме уби ;) нещо от рода на "не ме усвирквайте много")



Весело посрещане на новата година!!! (тази с кеф ще я изпратя)
:cheers: :cheers: :cheers:
 

poacher

Потребител
Здравко написа:
Днес разбрах,че срока на годишните винетки е удължен до...31.01.2010 година...:yes:

"ПОСТАНОВЛЕНИЕ на МС № 270 от 13 НОЕМВРИ 2009 г., обнародвано в ДВ бр.93/2009г.
....
Преходни и заключителни разпоредби
§ 7. Годишните винетки за 2009 г. се считат
за валидни до 31 януари 2010 г."

....
Намерети си броя на вестника онлайн, принтирайте си тази страница и ако ви спрат и се заядат им го размахайте пред очите :cheers:
 

DoDo

Потребител
Аз уж щях да ходя по лекари ... а то какво стана ... :rambo: :) Е неточни изстрели от моя страна, но беше доволно, като за последно тая година :)
 

Tiger

Новодошъл
Времето беше много хубаво. Нямаше мухи и комари. Валеше хубав дъжд и приятна мъгла. Направо в
моя стил - "Няма по-хубаво от лошото време".
За съжаление липсата на заглушител не ми позволи да се настрелям. Оказа се, че Хатсана вдига мно-
го шум и пречи. За сметка на това на живо се запознах с основата на Варненската група и в основни
линии успях да коригирам оптиката.
До нови срещи и весело посрещане на Новата година.
 
A

Anonymous

Гост
... ааа,занесох аз днес шишето при Венци ,да го напълни,че през Новата Година да ми върви на ПЪЛНО... ;) :quiet: ^-^ :yahoo: :cheers:
 
Нагоре