Варненска група - SEA WOLVES

venciru

Редовен Потребител
И аз ще направя всичко възможно да дойда, ако не вали естественно.. Ако и времето е като днес :yahoo: :rambo: :cheers: Две седмици пропуснах и......
Петкофф, аз също съм кандидат за скарата (май трети). Апропо, ако ми донесеш още 10л. от твоето, ще ти бъда благодарен ;). Свърши още преди 4-5 дни и сме тъжни, аз не толкова, защото си карам на ракийка и биричка. Ако не можеш за утре, ще мина през теб в понеделник.
Хари, ти смяташ ли да идваш утре? Ако да, имаш ми телефона от преди на лично. Обади ми се и ще те взема.
Весо, ако идвате утре, това за 10.30 при табелата си важи. Гледай на не ми забравиш пак номера на GSM-a и ако ме няма до 10.45 ми звънни, че всичко се случва (да не чуе дявола).
 
A

Anonymous

Гост
DoDo написа:
Искам и аз да направя сефтето на пушката утре, но нямам транспорт.
Ще има ли чалъм някой да ме вземе от където каже. :-[ Аз живея в Цветния квартал (над ХЕИ/Стадион Спартак).

аз съм в Левски, на подполк. Калитин, така че мисля си ми в района.. Гледам колегите за към 10:45 се уговарят, предлагам ние да тръгнем в 10:30 :).. пращам ти телефона си на лично
 

DoDo

Потребител
joy_boy nещо ми се прецака интернета и може и да не си ми получил ЛС-то. Аз ти записах номера и ще ти се обадя в 10 утре :yes:
 
A

Anonymous

Гост
veso94vn написа:
Приятна стрелба :cheers:
Очаквам снимки като се върнете.

Ние Дидовците се прибрахме успешно, къде с каране, къде с плуване..
Иначе добре постреляхме, или поне аз, Петков стреляше на скарата само :) :cheers:


а и като гледам кво стана навън времето - с малко го изпреварихме :)
 

venciru

Редовен Потребител
Все пак се събрахме едно каре каубои ;). Въпреки дъждът си постреляхме кой колкото издържа. Някои от нас даже направиха опит за прострелване на нови оптики. Доколко са били сполучливи, ще се установи при по- благоприятни метео условия. Руският сайт пак беше най- близо до истината. Ребърцата и винцето също не бяха лоши. За снимки не ставаше, но за :rambo: и :cheers: - да! Липсваха ни някои от обичайните заподозрени и се надяваме следващият път да са на линия, както и ние - живот и здраве..
 

DoDo

Потребител
Аз също съм доволен, все пак направих сефтето на стрелбите днеска, запознах се с трима от ентусиастите, а и ребърцата и винцето хич не бяха за изпускане :yahoo: :cheers:
С нетърпение ще очаквам да дойде следващата неделя, като се надявам тогава да има повече "светли" часове там :)
Уцелихме момента да си тръгнем днес ... точно joy_boy ме докара и вънка стана :sos:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
В събота времето го дават много хубаво, та............................... пък както пропуснах два пъти по ред, направо ми се :rambo: та две не виждам! :pardon:
 

DoDo

Потребител
Аз съм ЗА с двете ръце за следващото събиране ,когато и да е, че крастата ме яде вече ;)
 

venciru

Редовен Потребител
В събота не мога :(, имам планувани мероприятия. Обикновенно гледам да организирам всичко за събота, за да ми е свободна неделята .Виж за неделя съм готов от сега.
Макс, какво стана със Звездица?
 
A

Anonymous

Гост
Уважаеми Колеги от Варна!
Понеже тази вечер пътувам и ще съм на линия чак на 30 дес. искам в аванс да ви честитя Коледа
и да пожелая на всички здраве, късмет и добри доходи (напук на кризата), както и успех на всеки по отделно в това, с което си вади хляба, за да може да поддържаме хобито, защото....
вярно е наистина- "Кеф цена няма" :cheers:

Поздрави на всички!
Димитър Манов
 
A

Anonymous

Гост
Аз пък ще съм си у наше село (Арманли :p ). но пък ако е в неделя и ако тръгна рано от там, към ранния следобед може и да мина през камчия :). незнам колко ще ми се стреля след 300-350 км шофиране, ама предполагам, че няма да е много малко :rambo:
 

veso94vn

Потребител
Аз няма да може да дойда :(
Още днес ще пътувам за Сливен празници роднини,че и двама именници се събираме :cheers:
Ще направя всичко възможно за да вляза да ви честитя празниците ;)
 

valenti

Потребител
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ, Ви желая колеги! :cheers:
Нека всичко което сме си пожелавали ,да се сбъдне! Да бъдем по добри, и много късмет през Новата 2010! :cheers: :cheers: :cheers:
 

Sol

Потребител
Весели и леки празници на всички; здраве, щастие и успехи (и в живота, и в стрелбите :pardon:) :cheers:!
 

venciru

Редовен Потребител
Честита Коледа на всички колеги от групата и не само от нея! Приятно изкарване на Коледните и Новогодишните празници!
За огромно мое съжаление ще пропусна стрелбите и тази седмица, заради проблеми с транспорта. Освен ако някой не мине да ме вземе :(
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Честита Коледа на всички колеги и семействата им! :cheers: Желая много здраве и късмет!
Кога ще стреляме последно - утре, или в неделя? :bomb:
 
Нагоре