Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
какво има да му се изяснява? То не е ли ясно? Утре е неделя...
студено било, горещо било. Нали има заслон.
 
A

Anonymous

Гост
Днес с бате Влади ;) ,пообиколихме гривеците на златните и юрдеците около Константиново. Пътищата бяха доста кашеви,но проходими.Но след като мръкна ,времето скова кашата по пътищата, както и очаквах и стана доста хлъзгаво,дори и на Аспаруховият мост. В този ред на мисли,ако утре до обяд времето не отпусне,аз също няма да се разпиша на Камчия. Въртял съм се върху лед и занам какво е.Не помагат нито зимни гуми нито вериги.А и вятъра ако остане такъв и утре /затвориха пристанището заради него/,и на мен няма да ми е кеф. :-\
 

lynx

Редовен Потребител
Леле колеги, какво е това чудо във Варна, по новините показаха здрав Хокей по улиците :-X
Каква е тая енигма, в София няма сняг а във Варна глетчер :wall:
 
A

Anonymous

Гост
lynx написа:
Леле колеги, какво е това чудо във Варна, по новините показаха здрав Хокей по улиците :-X
Каква е тая енигма, в София няма сняг а във Варна глетчер :wall:
и тъй кат гледам не мисли да спира :)
 
A

Anonymous

Гост
http://www.gismeteo.ru/city/daily/3421/
Казват, че вятъра ще утихне след обяд, валежите сутринта.
Сутринта трябва да отскоча до службата, така че няма да бързам за Камчия, но ще се пробвам все пак!
(ако някой от новите колеги е мераклия да драсне едно ЛС с телефонче)
 

simeon40

Потребител
Момчета, аз отпадам също. Вчера вечерта ме боля гърлото, а днес се събудих в по лошо положение :( Общо взето болен съм, няма да идвам :wall:
 
A

Anonymous

Гост
виждам, че има хора, които не знаят къде се намира мястото. Значи, едно улеснение- отивате в Google Earth или на http://maps.google.com и в полето Search слагате тези координати:

43° 1'43.13"N, 27°52'13.12"E :exclaim:

на уебсайта трябва да кликнете на Satellite за да се вижда терена добре, после си го намирате и всичко е перфектно.
айде късмет :)
 
A

Anonymous

Гост
Аз да реша да дойда и то всеки се разбяга. Времето е прекрасно. По информация от вчера е минало нещо като снегорин. Вседствие се е натрупала малка пряспа на отбивката за "стрелбището". Една лопата да поразчистим пряспата и една малко по-роходима кола са необходимите неща. Който ще идва да е със зимни гуми (на всичките колела или поне на 4 от тях). Някой от Владиславово ще ходи ли, че да тръгнем заедно?
 

venciru

Редовен Потребител
Абе май и аз съм навит за едни :rambo:, че миналата седмица ме нямаше. Но нямам лопата и не съм 4*4. Ако наистина има желаещи за излет - аз съм за но да не съм сам все пак :(. Айде да се преброим- бързо, защото рано се стъмва.
 
A

Anonymous

Гост
venciru написа:
аз съм за но да не съм сам все пак :(. Айде да се преброим- бързо, защото рано се стъмва.

И аз съм за, колегите казаха, че няма да има проблем с проходимоста.. мисля да мина да си взема едни вериги все пак за вс случай.
 
A

Anonymous

Гост
аз успях да за паля (което ме притесни най много :)
остана да се об лека като хората и да мина през практикер..
 
A

Anonymous

Гост
сега се чух с Ачката, той и Харито ще са там до час, аз също смятам да се ориентирам да видим какво ще се получи :crazy:
 

venciru

Редовен Потребител
veso94vn написа:
venciru написа:
След 10 мин. тръгвам ........бавничко. ;)
Колега чакахме до 10:35 и никой не дойде и се пребрахме прецакани :(.Искаше ми се да дойда ама явно не съм имал късмет може би :exclaim:
Извинявай, ама прецаканият се оказах аз :wall:. Запалих колата, тръгнах и след 200 метра загасна и не иска да завърти. Съжалявам повече от вас. :pardon: Весо, ти поне ми имаше телефона, защо не звънна за да разбереш какво става.....Ако аз имах твоя - бъди сигурен че щях да ти се обадя за да висите напразно. Ачо и Хари минаха като пътна помощ , но и с кабели не успя да врътне.......Да се надявам, че поне те са се настреляли като хората! Другият път ще се реванширам и на теб, и на Ачо че го разкарвах напразно :cheers:
П.П. Петьо, и теб търсих, ама не вдигна. Сигурно утре ще те притесня и теб за съжаление.....Без кола съм като без крака и без други работи....
 
A

Anonymous

Гост
Колеги аз преди 20 минути по живо по здраво пристигнах.. останалите от колоната на лице ли са :)?
 

veso94vn

Потребител
Забравих да ти запиша номера :( Но следяхме за Сива Лагуна 7179 да мине и случайно ако не беше спрял да те последваме.
Не е приятно да се развали кола по време на зима.Дано другия път времето да бъде пак така добро ;)
 

venciru

Редовен Потребител
То и лятото не е приятно!!! Чакаме със завист новини от днешните стрелби???

П.П. Специално поради студеното време си купих грейка и ботуши, облякох ги, обух ги, но не би.... :wall: :(
 
Нагоре