Варненска група - SEA WOLVES

simeon40

Потребител
На един комшия, полицай му бяха разбили астрана и взели стелките... :eek: А шините за радиото били в жабката... И фуражката от кората на багажника оставили близката ограда...

Единствено което мога да направя е да спирам колата малко по навътре в паркинга и да се надявам на една комшийка която е през 15мин да терасата ДЕНОНОЩНО да пуши... Без майтап. Да се прибера в 4-5-6-7 тя е на терасата и пафка :eek:
 

veso94vn

Потребител
А това по Телевизията,много обрани къщи,магазини,гаражи и какво ли още не.Незнам,сигурно е заради кризата а й празници идват.Трябва сами да се пазим :(
А да ва попитам ако видите,че някой влиза в колата на ваш съсед с взлом,а вие сте на прозореца пушите,ще го гръмните ли с въздушната пушка.
Аз лично бих го гръмнал с Хатсана,а и все пак съм на 7етаж.
 

simeon40

Потребител
Това не мисля, че е тема която ще се хареса да се коментира тук... Иначе добре си ти, нямаш пълнолетие и ще се разминеш ;)
 
A

Anonymous

Гост
общо взето, единственото нещо, което може да се каже спокойно тука е, че в случай на проблем, тогава бихме алармирали органите на реда за да предприемат съответните действия. Но като цяло темата е много безмислена, защото всеки който е влизал в директна конфронтация знае, че това са действия на инстинкт. Ако се интересувате от това какво някой БИ направил при някаква хипотетична ситуация, можете да разисквате такива въпроси в www.daobg.com
 

veso94vn

Потребител
Дано да не стават повече такива неща.В нашия квартал Вз 4 миналото лято мн кражби станаха.Това почти нямаш

Колеги аз сигурно тая неделя няма да може да дойда.На 70% е сигурно. :(
 
A

Anonymous

Гост
Момчета, таз седмица май няма да минем само с по 2 чифта гащи.. Еле ако е кат неска......
 
A

Anonymous

Гост
Вън стана кънки да се карат ;) Валя дъжд и после го скова и стана стъкло навсякъде.Утре ще е и по-зле. Ако и в неделя е така,ще пропусна стрелбите :pardon:
 
A

Anonymous

Гост
Здравко написа:
Вън стана кънки да се карат ;) Валя дъжд и после го скова и стана стъкло навсякъде.Утре ще е и по-зле. Ако и в неделя е така,ще пропусна стрелбите :pardon:

Ти ли беше с летните изтрити гуми предния път :))
 
A

Anonymous

Гост
Не ,аз бях със зеленото рено ;) Но леда не признава какви гуми имаш зимни/летни като ти обуе кънките.Миналият път поех предизвикателството,щото времето поотпусна ,ама сега ... :-\ :-\ :-\

http://varna.dir.bg/2009/12/18/news5573067.html
 
A

Anonymous

Гост
според оня руския сайт в неделя няма да е чак толкоз зле.. а и главния път що годе го поддържат.. ама ако намаха много сняг ще трябва да отидем с лопатите :)
 
A

Anonymous

Гост
Тази неделя няма да присъствам :'(
(тази година пропускам за Втори път, май съм се размекнал... ;) )
 

simeon40

Потребител
Здравко написа:
Вън стана кънки да се карат

Някои скучаещи млади момчета в интерес на истината и това правят, само че теглени от автомобил с въже по улиците :-[ :-[

Аз също няма да идвам защото имам проблем с МПС-то
 
A

Anonymous

Гост
simeon40 написа:
Здравко написа:
Вън стана кънки да се карат

Някои скучаещи млади момчета в интерес на истината и това правят, само че теглени от автомобил с въже по улиците :-[ :-[

Хаха, на нещо подобно станах свидетел миналата седмица.. Едно фиатче (панда) опъва едно пишлеме с въже и сноуборд :).. голям смях падна докато ги гледах (и те доста падаха : ) )
 
A

Anonymous

Гост
simeon40 написа:
Били са аматьори ;) На нас ни бе нужно само един мерцедес (със задно ;) )

а вие с мерцедеса да е по красиво :), няма само сноуборда да носи лява канавка - десен тротоар :)

а за утре колеги ще се ходи ли до Камчия?
 

veso94vn

Потребител
Утре кой ще ходи ???
Аз пък не мисля,че ще е толкова зле.Според моята прогноза времето ще е пак добро ;)
 
A

Anonymous

Гост
дам, да се разбираме докато е време, да знам колко да се напивам тунайт :)
 

petkof

Редовен Потребител
Понеже явно ще има "необичаен" състав за утре, :) предлагам да се преброим за скарата! ;)
Първи. ;)
 
A

Anonymous

Гост
petkof написа:
Понеже явно ще има "необичаен" състав за утре, :) предлагам да се преброим за скарата! ;)
Първи. ;)
втори! Ако ви е харесало винцето предната неделя да взема пак едно кашонче?
 

DoDo

Потребител
Искам и аз да направя сефтето на пушката утре, но нямам транспорт.
Ще има ли чалъм някой да ме вземе от където каже. :-[ Аз живея в Цветния квартал (над ХЕИ/Стадион Спартак).
 
Нагоре