Варненска група - SEA WOLVES

andi

Редовен Потребител
в града ,или по пътища, дори и при мноого сняг марката на 4х4 няма никакво значение !
важни са гумите и задкормилното !
 

venciru

Редовен Потребител
А за това не направиха ли специална, нова тема, в "ДЪРА- БЪРА"- "Моят(чуждият) автомобил??? Последните няколко поста са за "AUTO BILD', не за тази тема.
 

simeon40

Потребител
Чета и не вярвам на ушите си. В първата вечер сложих вериги и ако ви кажа от колко места са ме спасявали... Влизам в пряспа, отварям вратата - рина сняг. Назад-напред-назад-напред и съм излязъл. Вериги му е майката!!! На втората вечер ми се наложи да ходя до владиславово - ни баири, ни лед, спрях се единствено във Владиславово ток да подам и да вземе един приятел ;]
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Пичове, колкото и да съм корав ;) при тая прогноза смятам събота и неделя да си остана в къщи. Просто ми е жал за пушките! ;)
 

lynx

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Пичове, колкото и да съм корав ;) при тая прогноза смятам събота и неделя да си остана в къщи. Просто ми е жал за пушките! ;)
Макси, видя ли сега?
Ако си имаше пружинка, там няма какво да се счупи.....освен да ти залепнат пръстите за ледената цев ;)
 
A

Anonymous

Гост
joy_boy написа:
а да разбирам ли, че няма да има таз неделя пукница? ;)

Ами някой който има трактор трябва да провери има ли големи преспи на рубежа и дали е проходимо и да каже тука.В противен случай аз ще пропусна стрелбите този уикенд. ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз сутринта едвам разгоних пингвините от балкона да изпуша една цигара! ;)
 
A

Anonymous

Гост
при тебе поне са пингвини.. тука бели мечки.. добре че не пуша :)
 

petkof

Редовен Потребител
Аз да се оплача!Развали ми се външният термометър.Вече трети ден не показва друго освен -10 градуса, денем и нощем, а сега гледам че му намалява и живака. :eek:
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря Здравко,ве4е се ориентирах.Просто се 4удих,ако ходите на стрелби,дали вземате и на4инаещи членове?
 
A

Anonymous

Гост
emo69emo написа:
Благодаря Здравко,ве4е се ориентирах.Просто се 4удих,ако ходите на стрелби,дали вземате и на4инаещи членове?

Те може и да не вземат, ами ние начинаещите сме нахални и си ходим :) :cheers: :rambo:
 
Нагоре