Варненска група - SEA WOLVES

Tiger

Новодошъл
Добър ден. Приятна и хонорарна седмица. Честит имен ден на всички именници.
Един въпрос: Някой има ли пътуване до София да предаде на Г-н Стоев един мерник?
Телефонния ми номер е 0888232730.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ето това е моето макар и може би утопично място за стрелба!

003296305.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Така картинката е по-пълна някакси ;) ;) ;)
 

Attachments

  • 003296305.jpg
    003296305.jpg
    99.9 KB · Прегледи: 87

veso94vn

Потребител
Пак времето хвана неподготвени почистващите фирми във Варна ;) ;)
Заради тях пешя от Дом Младост до "Старата Коптърговия"
Времето е за "No comment"
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Че ще сме на лов, на лов ще сме, ама на какво ще видим.......студ, сняг, лоша видимост и - мишените стават непредпазливи ;)
 
A

Anonymous

Гост
Тръгнах от Аксаково в 17,30 и се прибрах в Кейсич гардън в 19,10. Разтоянието е точно 5км. и 100м.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Леле щом времето е такова във Варна,какво ли ни чака утре-в други ден в София? :-\ :sos:
 
A

Anonymous

Гост
Такаа... часът е 8,40. От 6,10 се опитвам да изрина снега около колата, но уви, вятъра носи още, и още... Обявиха бедствено положение в кварталите "Кейсич гардън" "Владисливово" и "Възбуждане".
Шефа каза да си стоя в къщи, защото не могат да стигнат до нашия блок да ме вземат :)
Актуални новини по-късно през деня.
за вас предаде "начинаещия" репортер Бай Ачо
:cheers:


http://www.gismeteo.ru/city/daily/3421/4/ :)


10,07ч. и да рина вайда няма
http://baia4o.snimka.bg/other/zima.464682
 
A

Anonymous

Гост
дааааа,зимата пак ни изнеНаДа.А като знам ,че във варна изобщо не пускат и снегорини да честят картината става `оп сайт ;) Аз се запасих с брашно и свинско,вино имам още 20 литра...мога да издаяня 20 дни в окопите ... ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз съм се запасил яко с ток, мезета, червено вино, пушки, чашки и т.н. и съм обявил почивна седмица с цел стрелкова подготовка за ХФТ в реална(тежка) обстановка! ;)
 
A

Anonymous

Гост
Аз съм в болнични до края на седмицата и нямам намерение да излизам от нас.
Ачо, смисъла да ринеш сняг в това време е същия, както да отидеш на фитнес. Уж вършиш някаква работа (и то трябва да е някаква тежка работа при толкова пъшкане и пот), а накрая се оказва, че релно нищо не си свършил ;) .
 
A

Anonymous

Гост
И нас ни изненада...от сутринта чистят центъра с едно багерче дето е за прокопаване на канали за Вода и Канализация..аз с лопатата по бързо чистя, кучетата се чу..ат на воля..абе идилия ;)
 

Attachments

  • Добрич 19.01.10 3.jpg
    Добрич 19.01.10 3.jpg
    397.2 KB · Прегледи: 112
  • Добрич 19.01.10 2.jpg
    Добрич 19.01.10 2.jpg
    383.3 KB · Прегледи: 110
Нагоре