Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Хората имат предвид, че е подходяща за метални зайци ( мишени ).
Прочети правилата на форума и чак тогава напиши следващия си пост.
 
A

Anonymous

Гост
veso94vn написа:
@venciru
Благодаря.Снощи я търсих ама не успях да намеря 5.5 :( навсякъде 4.5 я показват.
А наистина ли е толкова добра за зайци.

Много е добра,ама първо трябва да хванеш заека и да го вържеш да стои неподвижен. ;) :)
 

venciru

Редовен Потребител
Пеци ме изпревари. Аз не ходя ни за зайци, нито стрелям по нещо живо. Нямам понятие как стреля Уиспър- а изобщо. Имам Гамо CFX. Просто се постарах да ти помогна в търсенето. Ела на някоя "сбирка" на Камчия и ще видиш и пипнеш голямо разнообразие от пушки - от 100 до.......лева ;)
 

simeon40

Потребител
Здравейте и от мен :goodbye: Винаги съм следял този форум и рядко съм взимал участие. Някои може би ме помнят с това, че все се каня да дойда, но все забравям или се успивам ;) Та... мисля тази неделя да се присъединя най-накрая към вас. Със собствен превоз съм, ако може да се разбера с някого да ме чака на края на аспарухов мост, след отбивката за аспарухово. Ще взема с мен моя БАМ 21. Поради причината, че нямам база за сравнение, опит и още много други фактори, не мога да измеря актуалната скорост, а имам едни съмнения за пружината да не би да се е счупила :( Някои от вас ще кажат да си разглобя пушката, но съм скаран със сглобяването и малко ме е страх да започна...
 

venciru

Редовен Потребител
Аз много рядко съм срещал по- несериозен човек от теб, ама нейсе.....Ако не ми мине котка (времето) път, в неделя ме чакай при табелата "Варна" към 10.15ч. Сива "Лагуна" 7179, че може и да ме сбъркаш с Ачо (но само докато излезем от колите);), не че има лошо....Ако не дойда аз той ще те вземе със сива баба Гуна ;)
Още ли караш лилава "Ибиза"?
 
A

Anonymous

Гост
Абе няма да ни обърка бе Венци, то като слезем си личи: единият е висок, а другия красив... ;) ;)
 

simeon40

Потребител
venciru написа:
Аз много рядко съм срещал по- несериозен човек от теб, ама нейсе.....

Еми просто Камчия ми е малко далече, а и не искам да съм зависим от някой относно транспорта :-[

venciru написа:
Още ли караш лилава "Ибиза"?

Все още я търкалям...
 

ininia

Потребител
ФТКС
@Bai A4o,
Прогнозния сайт е прекрасен - препоръчвам го на всички.
Ачо,благодаря!
 

DoDo

Потребител
Малииии, прогнозите като гледам за неделя "Пасмурно, небольшой снег" .... :crazy: но, поне вятъра ще е слаб.
Трябва и една дамаджанка домашен "антифриз" да си вземете, че да не премръзнете ;)
 
A

Anonymous

Гост
DoDo написа:
Малииии, прогнозите като гледам за неделя "Пасмурно, небольшой снег" .... :crazy: но, поне вятъра ще е слаб.
Трябва и една дамаджанка домашен "антифриз" да си вземете, че да не премръзнете ;)

Не ни мисли приятелю,досега капризите на времето не са ни спирали от стрелби.А миналата година в най -големият сняг ,който блокира пътищата на страната пак бяхме се събрали и дори имахме гости от Русе ,Хобос ни бе дошъл на гости с джипа. ;) :)
 

simeon40

Потребител
Неделя ще вземате ли хронограф ? Надъхвам един приятел с един хасан и един стар и корав байкал да дойде да ги замерим и постреляме (много е точен с байкала), че е голям спор скоростта им.
 
A

Anonymous

Гост
че е голям спор скоростта им.
Едно време като нямахме хроно ползвахме добрия стар "коткомер" ;)

Здравко е прав, а предишната зима в най-големия студ ходихме на гости в Добрич и стреляхме на -17 градуса. Дори виното замръзна в бутиката. (баси къф стут беши...) :crazy:

Та тази неделя с по два чифта гащи и на рубежа :rambo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
bai a4o написа:
Та тази неделя с по два чифта гащи и на рубежа :rambo:
Като гледах прогнозата по БТВ ми се дощя близката седмица да не излизам от къщи! :eek: И два чифта гащи май няма да ни спасят. Ачка носи специалното гориво, ако е останало в тебе. :D
 
A

Anonymous

Гост
От него не остана, ама има едно друго дето тати го забърка на село :)
 
Нагоре