Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Pezi_80 написа:
Няма да се разминем с нещо като ревю на Дианката нали?
Скорост, чашки , групи ... и т.н.

MAD MAX написа:
Ейййй, много съм се разглезил с тея ПЦП-та. След днешната фис-зарядка с Дианата имам мускулна треска. Не знам дали ще мога да свикна отново с пружинка, макар и Диана, и може би пушката ще отиде за продажба. :'( Иначе пушката си е перфектна, супер удобна, направо лепне в ръцете, приклада е Уникален. Спусъка е нов модел, с повече регулировки и вече е метален, и все пак на първо четене ми идва доста твърд за вкуса. Заглушителят върши приятна работа - Хари твърди че е доста по-тиха от неговата 54-ка. Отката за такава пушка е минимален. Аз ги поразпилявах и се изнервих, но накрая Ачката я хвана и направи на 37м. 1-1,5 см. група и аз се поуспокоих.

Ето и замерените днес скорости, взети усреднено от по 4 изстрела, девиацията беше между 0,2 и 1 м/с:

1.Диабло Баракуда - 203 м/с
2.JSB Heavy - 228,5
3.JSB Jumbo - 231,5
4.JSB RS - 243
5.JSB Express - 243,5
6.FTT - 254,5
7.Гамо Мач - 260.
 

veso94vn

Потребител
Добър вечер колеги.Ще може ли да дойда на следващото събиране да пострелям с вас.И ако може да замерим новата ми пушка(хатсан 125 на 250 истрела 200 баракуда и някъде 50 про хънтар.)АКо няма да е проблем също така да ми помогнете да я центроваме да бие по точно на 25 метра някъде,че нямам и оптика още.
 

veso94vn

Потребител
Абе и аз това си мислех ама да попитам се пак.
А ако може дами кажете къде се намира мястото.
Татко ще ме докара.
 

st_beer

Редовен Потребител
@veso94vn
Колега не отивай. Голяма грешка ще направиш.Преди време така отидох на една Варненска среща с тогавашния ми метеор ар 1000. Хората са много гостоприемни за тях лоша дума не мога да кажа. Познава ме се с повечето от тях и се уважаваме много. Обаче имат едни такива хубави пушки ама много хубави, че ти иде твоята да я изпукаш в земята като стрелнеш с техните. И от тогава се почна голямото запалване по хобито. ;) ;) ;) ;) ;).
Това по горе е в кръга на майтапа ама си има доста истина. Отиди свери си пушката погледни други ще ти дадат и да стрелнеш разбира се и като се прибереш вечерта у дома си ще разбереш за какво точно съм ти писал това мнение. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Дето имаме една приказка "Да ти влезе олово в кръвта"
 

veso94vn

Потребител
Колега с това съм напълно ясно.Но нали се отнякъде се започа,и с това ще се премеря.
Мн се интересувам дали хатсана ми ще може да има заглушител и оптика.(Като стрелям с него ми се струва ,че няма голям откат.)
Но сега изкам да си зема Гамо лиспер х тоя за 410 лв с оптика и лазер.Дано дане се лъжя с мисалта ,че е по добър но съм напълно сиг в това.
 

st_beer

Редовен Потребител
@veso94vn
Имаш много голяма нужда да се видиш с хората от групата.Не си взимай нищо преди да си се срещнал с хората от Варненската група.Това ти го пиша абсолютно сериозно без ни най малка нотка в кръга на базикане и други от рода майтапи.Наистина имаш голяма нужда от това някой да ти даде точни съвети че като ти прочтох последното мнение се стреснах много направо подскочих на стола.
 

veso94vn

Потребител
Еми колега днес бях на гребане нямаше как да дойда :-\.Но другия пък и гребане да имам ще дойда,вече съм решил.Пари мога да спестявам мн бързо това немие проблем.Предполагам сега след нова год ще имам 300 оп още малко и съм с 410 за новия гамо.
Но мисля 1во да изкарам ангелите на хатсана ;).Най-голям проблем ми е настройването на точноста :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
да, колегата от Ямбол като каза, че подскочил и мога да си представя на кое от прочетените неща :)
а Ачката горе долу направи правилния анализ за асаня :) на 10-15 метра и с камъни можеш да целиш ;)
 

veso94vn

Потребител
;) чак пак с камани сега :eek: ;) дай да не ставаме ловджий :no:
Колеги Гамо лиспер Х пушката с оптика и лазер(410ЛВ)по-добра ли е от Хатсан мод 125 ?
Мисля,че тоя Хатсан е мн груп и мн голям откат има.
 

lynx

Редовен Потребител
veso94vn, моля те малко по-грамотно да пишеш,много е дразнещо ;)
Като ти прочетох последните 5 поста и се почувствах все едно съм във форума на тийн-проблем.ком
Пак е добре, че не използуваш числата 4 и 6 за букви ;)
 

Iv

Потребител
Весо не купувай нищо докато не се срещнеш с групата, един Хатсан но ПЦП е на цена долу-горе колкото Гамо но няма нищо общо повярвай ми.
 
A

Anonymous

Гост
veso94vn написа:
Колега вече имам Хатсан 125 от 29.11
До сега е на 350/+- някой друг.

Ами рахат ще се ядосваш с нея.Ама пък все отнякъде трябва да започнеш,а ти имаш време да преминеш и през по добри пуцалки,все пак още си само на 15 години. ;)
 

veso94vn

Потребител
@venciru
Благодаря.Снощи я търсих ама не успях да намеря 5.5 :( навсякъде 4.5 я показват.
А наистина ли е толкова добра за зайци(метални).
 
Нагоре