Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
DoDo написа:
Днес ще има ли :rambo: , да знам дали да сглабям пушкалото и да ставам сабахлян :)

Всяка неделя има стрелби задължително и неотменно като неделна литургия. След малко и аз пристигам. ;) :rambo:
 

veso94vn

Потребител
За мене днешната стрелба свърши. Повече помагах отколкото стрелях ама пак има няма 150 чашки прекарах. Колеги колко струва 1 кутийка Гамо Про Хънтър ?
 

Sol

Потребител
veso94vn написа:
За мене днешната стрелба свърши. Повече помагах отколкото стрелях ама пак има няма 150 чашки прекарах. Колеги колко струва 1 кутийка Гамо Про Хънтър ?

Различно. Виж тук:

http://www.oragie.com/gamo_arlaz_ammo.htm

и тук:

http://shop.gunman.biz/index.php?manufa ... ecmi0ht250

Можеш да провериш при Бисерка ("Анкей") 609-189 или магазин "Дракон" (и двата са зад сградата на Варненски районен съд) 601-538; също и "Магнум-център" 630-570.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз бях суперизненадан от днешната масовост! :) Сигурно на много хора им беше замирисало на марково уйски. ;) Отдавна не се бяхме събирали толкова много хора в отсъствие на основна част от ядрото. Снимките по-късно от Руук, който вече е екипиран без конкуренция.
 
A

Anonymous

Гост
да бе, днес бая народ се изсипа, много добре.
обаче има един основен проблем и това е калта дето е близо до пътя, защото явно всички коли остъргаха сериозно от долу. Аз на връщане докато карах ми хрумна една идея за другата седмица ако е така- трябва да се вземат повече тънки клонки от гората и да се нахвърлят в калта. Сигурно ще отнеме към 20 мин, но ще може да се минава без проблем. Хубавото е че до пътя- и преди и след калта, има доста такива купчини с клонки и с тези дървета не би трябвало да има проблем.

А стрелбите днес- то не беше Jim Beam, то не беше Grant's, и за капак- 12 годишен Chivas :) Благодарности към всички, които черпеха, да сте живи и здрави, много добре беше :)

аз м/у другото, отначало нещо стрелбите не ми вървяха, викам си- толкоз ли е зле положението, после се започнаха черпните и като изненада резултатите се подобриха значително ^-^
 

simeon40

Потребител
А дали клоните няма да се закачат някъде под колите? Както е кална отдолу да вадиш клони ;)
 
A

Anonymous

Гост
http://s263.photobucket.com/albums/ii14 ... 1_02_2010/ - снимките.
Бяхме бая калабалък, но не бяха малко и хората, които черпиха.
Благодаря на venciru за възглавничката (дано не съм объркал човака-ника).

Според мен, трябва да се помисли малко по-радикално. Например за смяна на мястото. Някой да се сеща за закрито, непотребно, 40+ метрово помещение, което да е сравнително близко (Аксаково, Тополи), лесно достъпно и по-закътано,?
 
A

Anonymous

Гост
@ Руки- тази тема сме я разнищвали мисля доста пъти и дори теоретично да не е така, на практика се оказва, че не е толкова лесно да се намери такова място.

@ Симеоне- нищо няма да стане на колите от някакви тънки и изсъхнали клонки.

а тази снимка на Рукито я озаглавяваме "Криза е!"
http://s263.photobucket.com/albums/ii148/rook_rook/Vyzduh_21_02_2010/?action=view&current=P1120069.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Абсолютно съм съгласен,че от клони няма да стане нищо на колата........за разлика от камъните(сега и картер ще трябва да сменям).Но пък не съжалявам за нищо,стрелбите бяха чудесни и благодаря на колегите за помощта(особенно на колегата с Мерцедеса,не му знам ника,за което ще почерпя :cheers:)
 

svako

Потребител
Днес останах много доволен от стрелбите , не само заради хубавия багажник-бар който си спретнахме, но и за това че направих сефтето на новия ми Раух ( благодарение на Петко-BADBOY, който ми услужи с въздух и на МАХ, който ме снабди с JSBта). Калта накрая се опита да ни развали настроението, но всички я преодоляхме геройски, като дадохме само една жертва. Надявам се колегата @емо69 да се е прибрал благополучно.
@Bat_lamboo идеята с клоните никак не е лоша имайки предвид липсата на алтернатива. Другия вариант е камион с чакъл и машина която да го поразстели, но този вариант трябва да си го организираме и заплатим. Иначе ще има още спукани картери...
 
A

Anonymous

Гост
emo69emo колегата с мерцедеса е Петьо (BADBOY). Ако е дупка на картера и то не много голяма, по-добрия вариант е заваряне. Знам, че взимат на сантиметър шев и не е много евтино, но всичко зависи за колко ще можеш да си намериш друг картер.
Мисля да се погрижа за големия трап след калта (който днес беше го запълнил някой) и останалите канали по черния път. Видях една купчина по пътя след портала, която мисля, че ще свърши добра работа. Само да не забравя лопата и чували да взема следващия път. Колкото до калта, от там минават багери и други тежки машини (не ги знам за какъв чеп и какво търсят), и не се сещам за някакво трайно решение.

Честно да ви кажа и аз не знам всички хора, които идват в неделите как са им никовете,че дори и имената. Надявам се, че ще запомня тези с които се засичаме по-често и тези, които черпят. ;)
 

C/E

Потребител
Руук
имаш ЛС :)

всъщност не съм сигурен дали можеш да получаваш ЛС, тъй като пише, че ЛС-профил при теб е неактивен... :(
 
A

Anonymous

Гост
rook написа:
Според мен, трябва да се помисли малко по-радикално. Например за смяна на мястото. Някой да се сеща за закрито, непотребно, 40+ метрово помещение, което да е сравнително близко (Аксаково, Тополи), лесно достъпно и по-закътано,?

Ако на някой му се ходи до Изворско и Любен Каравелово за проверка дали се ползва това поделение - ето. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Стрелбите стават все по-готини и сюблимни. Факт е обаче ,че групата нарасна много и това поделение ни отесня.../без да броим гангстерите/ ;) :D Няма да е зле да погледнете оня навес в Бенковски и да си кажете мнението . :rose:
Другият вариант е да опъваме шатрите на някоя поляна или да търсим връзки с МНО за друго поделение. :pardon:
 
A

Anonymous

Гост
C/E става неактивен ЛС, когато човека не е на линия, но това не пречи да се изпраща ЛС, той пак си го получава. Щом ЛС е в синьо (активен), значи човека е във форума.
 
A

Anonymous

Гост
SEABOY написа:
rook написа:
Според мен, трябва да се помисли малко по-радикално. Например за смяна на мястото. Някой да се сеща за закрито, непотребно, 40+ метрово помещение, което да е сравнително близко (Аксаково, Тополи), лесно достъпно и по-закътано,?

Ако на някой му се ходи до Изворско и Любен Каравелово за проверка дали се ползва това поделение - ето. ;)

това като разположение ми изглежда доста близко, някой да има представа как са нещата там?
 

svako

Потребител
bat_lamboo написа:
SEABOY написа:
rook написа:
Според мен, трябва да се помисли малко по-радикално. Например за смяна на мястото. Някой да се сеща за закрито, непотребно, 40+ метрово помещение, което да е сравнително близко (Аксаково, Тополи), лесно достъпно и по-закътано,?

Ако на някой му се ходи до Изворско и Любен Каравелово за проверка дали се ползва това поделение - ето. ;)

това като разположение ми изглежда доста близко, някой да има представа как са нещата там?

Преди малко, на връщане от Добрич, се отбих да погледна за какво става въпрос. В началото е стар асвалтов път, но когато навлиза в гората, започва дълбока кал и не се престраших да мина. Някой по високопроходим трябва да се пробва. Според мен поделението е изоставено, в противен случай пътя щеше да е почистен. От центъра на Варна е на около 20км.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
svako написа:
Преди малко, на връщане от Добрич, се отбих да погледна за какво става въпрос. В началото е стар асвалтов път, но когато навлиза в гората, започва дълбока кал и не се престраших да мина. Някой по високопроходим трябва да се пробва. Според мен поделението е изоставено, в противен случай пътя щеше да е почистен. От центъра на Варна е на около 20км.

То ако ще е така каква е разликата? Иначе аз мога да се пробвам с джипа.
 

svako

Потребител
Така е. При кално време достъпа е поне толкова зле , колкото и на Камчия. Евентуално ако мястото предлага по добри възможности за нашето хоби, може да ходим при сухо време...
 
Нагоре