Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
И ние имаме ел.брава и домофон на входа ,но преди две седмици и нас ни отарашиха.слава богу,нямаше големи щети.Колеги,не дръжте ценни неща по мазите,друго не мога да посъветвам.Не че и в къщи е сигурно,но все пак.
 

leopardars

Потребител
За гатанката котките са осем,като за последната не съм сигурен ;) .

В неделя ще се ходи ли или още е рано да се каже?
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря ви за съчуствието колеги. И да доразвия сагата. Намерих фирма за метални врати ,ще ми я направят и монтират срещу 200 левчета. Незнам дали е много ,сигурно има някъде и по-ефтино да ги правят,но след като закъсах с колата вчера два пъти в преспите на страничните улички и се отказах да търся други. Кофтито е само ,че ще е готова в рамките на 14 дни...такъв им е договора ,но явно е стандартен за всички фирми. Освен това пък тези ги правят в някъкъв завод в София и докато я приготвят и домъкнат си иска технологично време. Както и да е ,пътя е прокаран ,ако някой има нужда ще му дам адреса им на ЛС. ;)

За неделя,ако времето не поотпусне ,не съм сигурен дали ще идвам на рубежа,още повече ,че никой не казва дали полигона ще е проходим за коли с обичаен клирънс. :)
 

bor1968

Потребител
ininia написа:
Съседите вече почнаха да слагат железни врати навсякъде.Или си държат вратите отключени - просто вътре няма нищо ценно. :mad: :mad:
Може би желязната врата е решението. Не че има нещо дето ще ги спре, но поне ще ги затрудни.
Това с отключените врати не винаги е вариант. Тъста така беше почнал да оставя вратата на вилата. Лумпените обаче дошли и дори не проверили отключено ли е или не. Влезли с шут и отново пре.бали вратата и касата. Наложи се да сложи метални решетки, които заключва, а дървените врати не. От как сложи решетките, вече 2-ра година не е правено пакост.
 
A

Anonymous

Гост
Здравко написа:
За неделя,ако времето не поотпусне ,не съм сигурен дали ще идвам на рубежа,още повече ,че никой не казва дали полигона ще е проходим за коли с обичаен клирънс. :)

ами някой с по високопроходима машина освен да се поразходи да провери :)..
 

veso94vn

Потребител
http://www.vbox7.com/play:cd617150 :sos: :crazy:
А кой е най-дълбокия случайно да знаете ;) То това като ония вица на времето... "Кви милиони бе сине... 'иляди!"
Аз знам за язовира "Антонивановци" Пловдиско,който е 160 метра дълбок.Но мисля,че е преувеличено.За мен най-дълбокия е яз.Въча към 144 метра.
 

leopardars

Потребител
Не знам дали се шегуваш но Антон Ивановци и Въча са един язовир.Антон Ивановци е старото име.Наистина е дълбок 144 метра при стената.Мястото е невероятно и заслужава да се види от всеки.Нощувката на една от къщите-кораб беше цяло приключение.
 

veso94vn

Потребител
Не се шегувам,просто не го знаех.Стигнах до това мнение,чрез интернет и дядо,който ми каза яз.Въча него попитах за друго име и затова стигнах до това мнение.Мисля,че вече се знае май кой е най-дълбокия язовир в България.Излиза че е яз.Въча (Антон Ивановци).Нека ако някой друг има друго мнение да го сподели ^-^
 
A

Anonymous

Гост
Имах идеи утре да мръдна да видя поне до разклона как е пътя, ама Фиатката си каза стига и не иска да запали.. Успокоявам се с това, че статистически погледнато, лагуните в клуба са по-чупливи :р
 

simeon40

Потребител
Добре, че ме няма със сеата да ви депресирам защото откакто го имам нищо не се е чупило и не ме е изоставял някъде :p
 
A

Anonymous

Гост
joy_boy написа:
Имах идеи утре да мръдна да видя поне до разклона как е пътя, ама Фиатката си каза стига и не иска да запали.. Успокоявам се с това, че статистически погледнато, лагуните в клуба са по-чупливи :р
Абе поне пали при -23,5 градуса и върви като снегорин... ;)
 
A

Anonymous

Гост
bai a4o написа:
joy_boy написа:
Имах идеи утре да мръдна да видя поне до разклона как е пътя, ама Фиатката си каза стига и не иска да запали.. Успокоявам се с това, че статистически погледнато, лагуните в клуба са по-чупливи :р
Абе поне пали при -23,5 градуса и върви като снегорин... ;)
бе и аз палех в студеното, друг е дерта.. иначе за снегорина потвърждавам - в снега беше като с гребло отпред :)
 
A

Anonymous

Гост
Утре ако някой ще ходи и има едно местенце като за мене - да драсне едно лично.. Колата я отписвам поне докато се стопи снега (да мога да я бутна да запали: )
 
A

Anonymous

Гост
И аз съм навит ,някой ако колата му върви като вседеход,и има място да ми драсне на лични,ще дойда. ;) :)
 
A

Anonymous

Гост
Здравко написа:
И аз съм навит ,някой ако колата му върви като вседеход,и има място да ми драсне на лични,ще дойда. ;) :)

абе то да се докопам до разклона, а до стрелбището с двеста и пеш ше стигна.. тя двойката е проходима при всякви условия ;)
 

petkof

Редовен Потребител
Докладвам по заповед на "командира" на поделението! :)
Пътят е проходим до полигона на еърсофта за ровър или хонда, което е едно и също, известни като най ниските масови коли! ;) Заповедта е, да се организира колона в частта до полигона на колегите, които най-вероятно утре ще са там, и след като се съберат няколко машини да се форсира останалата част от пътя до мястото на фактическите действия!Целта е да има повече хора да бутат, ако се наложи. ;) Форма номер пет/зимна/, термосите с вино! ;) Сбор 10 - 10:30!
 
A

Anonymous

Гост
petkof написа:
и след като се съберат няколко машини да се форсира останалата част от пътя до мястото на фактическите действия!
Мислех да я форсирам сам малко по-рано, но щом казваш ще чакам! :)
 
Нагоре