Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
petkof написа:
Докладвам по заповед на "командира" на поделението! :)
Пътят е проходим до полигона на еърсофта за ровър или хонда, което е едно и също, известни като най ниските масови коли! ;) Заповедта е, да се организира колона в частта до полигона на колегите, които най-вероятно утре ще са там, и след като се съберат няколко машини да се форсира останалата част от пътя до мястото на фактическите действия!Целта е да има повече хора да бутат, ако се наложи. ;) Форма номер пет/зимна/, термосите с вино! ;) Сбор 10 - 10:30!

Остава само някой да се навие да ме вземе!.. Аз съм едричък, но за сметка на тва не твърде ЕнтелЕгентен, което ме прави много подходящ за бутането в преспите!
 
A

Anonymous

Гост
На около километър преди к.к.Камчия. По-назад в темата има подробни описания от колегата Rook.
 
A

Anonymous

Гост
veso94vn написа:
Татко пита къде е това. Как се казва на колко км горе доло е .

има и GPS координати.. с тяхна помощ и спомоща на earth.google.com ще можете доста точно да се ориентирате къде е..
 

veso94vn

Потребител
Татко се притеснява да не скъса гърне.Пътя добър ли ?Вие с какви коли ще сте?
 
A

Anonymous

Гост
veso94vn написа:
Татко се притеснява да не скъса гърне.Пътя добър ли ?Вие с какви коли ще сте?

Моите наблюдения - с всякъкви.. Дори мога да кажа, че джипове рядко се виждат (мисля акила и мад макс съм виждал по веднъж с джипове за 4-5 стрелби).. доста ниски коли минават, и като гледам утре петкоф с логана, бай ачо с лагуната.. аз докато идвах с кромата най много ме притесняваш в началото една кална локва.. инак пътя е здрав, има на едно две места по-върли канавки, но се заобикалят..
 
A

Anonymous

Гост
Ами Лагуната е доста ниска и гърнето още не е опирало никъде освен на снега.
Ако ще идваш дай тел. за контакт и да се уговорим да чакаш след Аспарухов мост.
пък и всички имаме по малко тел в багажниците ;)
 
A

Anonymous

Гост
bai a4o написа:
Ами Лагуната е доста ниска и гърнето още не е опирало никъде освен на снега.
Ако ще идваш дай тел. за контакт и да се уговорим да чакаш след Аспарухов мост.
пък и всички имаме по малко тел в багажниците ;)

пък и то без гърне да гърми да гърми колко да гърми :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Нали съм си карък....бях се навил да идвам,но.... Вчера си паля колата ....то няма такъв шум,виене.стържене.По едно време и пушек се появи,помислих,че се запали двигателя.Гася,поглеждам в тъмното...ремъка на алтернатора се скъсал.Днес на светло отворих да видя какъв е проблема.Познайте какво-една котка влязла на топло и направо съм я размазал :( Жалко за животинчето,ама пък и аз сега в неделя ще се чудя къде да оправям колата.Е,надявам се другата седмица да постреляме....пък и го дават по-топло времето.
 
A

Anonymous

Гост
emo69emo написа:
Нали съм си карък....бях се навил да идвам,но.... Вчера си паля колата ....то няма такъв шум,виене.стържене.По едно време и пушек се появи,помислих,че се запали двигателя.Гася,поглеждам в тъмното...ремъка на алтернатора се скъсал.Днес на светло отворих да видя какъв е проблема.Познайте какво-една котка влязла на топло и направо съм я размазал :( Жалко за животинчето,ама пък и аз сега в неделя ще се чудя къде да оправям колата.Е,надявам се другата седмица да постреляме....пък и го дават по-топло времето.
ай стига бе, ей тва ако не бяхме колеги-стрелци нямаше да го повярвам! :yahoo:


Тъй като тенденцията е да дойда (с любезното съдействие на колегите), бройте ме, ако ще има скара ;)
 
A

Anonymous

Гост
Еееееее то съм имал РД,добре че ми напомнихте. Пак съм пораснал с една година. Ми,мислех да не идвам ама щом трябва да почерпя ще взема да дойда :quiet: ;) Ади ,до след малко. ;)
 

svako

Потребител
Здравко написа:
Еееееее то съм имал РД,добре че ми напомнихте. Пак съм пораснал с една година. Ми,мислех да не идвам ама щом трябва да почерпя ще взема да дойда :quiet: ;) Ади ,до след малко. ;)
Честит рожден ден! Да си жив и здрав!
 

Sol

Потребител
Здравко написа:
Еееееее то съм имал РД,добре че ми напомнихте. Пак съм пораснал с една година. Ми,мислех да не идвам ама щом трябва да почерпя ще взема да дойда :quiet: ;) Ади ,до след малко. ;)

Честито и от мен! Здраве и щастие да има, покрай тях и повечко късмет... успехи във всичко, с което се захванеш :cheers:!
 
A

Anonymous

Гост
Жив, и здрав да си. Много успехи, които да носят пари и много нови придобивки. :cheers: :cheers:
 

veso94vn

Потребител
Здравко написа:
Еееееее то съм имал РД,добре че ми напомнихте. Пак съм пораснал с една година.
Пожелавам ти дълго младей, век поживей, много се смей и във всичко успей! Честит Празник! :cheers: :cheers:
 

valenti

Потребител
Честит рожден ден, Здравко!
Когато тръгнеш да се изкачваш по стълбата на успеха,
не бъди жесток с останалите, защото можеш да ги срещнеш на връщане. :rose: :cheers:
 

leopardars

Потребител
Да си жив здрав и всичко наи-хубаво.Аз днес избрах здравето пред добре прекараното време в приятна компания,но се надявам другата седмица да постреляме заедно.
 
Нагоре