Hatsan Flash PCP

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от Драго Мие, 2 Юли 2019.

1. Jorom

Jorom Редовен Потребител

Публикации:
    428
    от:
    Бургас
    Ако оплакванията са били че не може да разтопи ролката тинол в комплекта, не се учудвам изобщо, аз си ползвам полския тинол и с него няма проблеми
    Имат една особеност тия пАялници - при зареждане, се хаби газ понеже няма гумичка на дюзата за зареждане, други оплаквания нямам!

2. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,848
    от:
    Варна 0899/859-831
    Тя цевта може фабрично да е наранена на 400мм ама тя нали е 470мм. 500мм. те тия 7см или 10см на напълно достатъчни да ти оправят завъртането на чашката, и ако е имало трептене някакви вибрации на проектила те тия см. го успокояват така да го кажем.

3. Jorom

Jorom Редовен Потребител

Публикации:
    428
    от:
    Бургас
    IMG_20210419_230019.jpg IMG_20210419_230139.jpg

Свърши вече! Аз и без това бях решил да отрежа наранения участък! Нараненото е на около 40 мм от дулния срез От занимавка с другите ми пушки, не ми оставаше време за тази Сега като се хванах сериозно с нея, това беше първото което направих Странното на тази пушка беше че не хареса нито един модел чашки на ЖСБ, само Баракуда и Баракуда Мач 5,53, предполагам наранените нарези се отразяват повече на ЖСБ, отколкото на Баракудите...

Последна промяна: 19 Април 2021
    Gadnqra, batnan and undertaker like this.
  4. etamin

etamin Потребител

Публикации:
    68
    от:
    asenovgrad
    Някои може ли да сподели мнение за флаш в 6.35 и ако може да прикачи някоя снимка на група по специално ме интересува как се представя със слъгове.

5. shaman

shaman Редовен Потребител

Публикации:
    140
    Флашчето продължава да ме изненадва приятно :)
    Днес след малко интервенции по него (увеличих трансфер порта, малко утъних дотиквача и други дреболии) успях да достигна 55-56J с JSB 1.175g. и добро плато..
    Ето как се справихме на 100 метра!
    flash.jpg

Licho, batnan, 7842 and 3 others like this.
  6. Gadnqra

Gadnqra Редовен Потребител

Публикации:
    2,155
    от:
    Русе 0897860296
    55 - 56 джаула са много за тази чашка. Това са 305-310 м/с. Намали скоростта на 290 м/с и групата ще се събере в 20 ст.

glavanov55, batnan, 7842 and 3 others like this.
  7. shaman

shaman Редовен Потребител

Публикации:
    140
    Слушам шефе !
    Намалих скоростта на около 293-295м/с.. Тези дни ще видя как ще се справя ;)

апропо… ще се събере в 20ст., ако стреляш ти ;-)

Последна промяна: 24 Май 2021
    hunter_78, batnan, Gadnqra and 3 others like this.
  8. De_Marco

De_Marco Потребител

Публикации:
    51
    от:
    Свищов
    Здравейте,
    Замислил съм се за Flashpup, като за първа компактна PCP пушка. Има ли разлика между дължината на цевта при дървеният и пластмасов приклад, защото на картинка без заглушителят, виждам разлика. Има ли различни модели болтов затвор, че виждам поне три варианта и не съм наясно кой от тях се предлага в България. Тъй като искам повечко мощност, съм се насочил към 6.35mm, удачни ли са цевите им, в този калибър? Има ли по-добра алтернатива за булпап, в този ценови диапазон, на Kral Arms примерно? Благодаря предварително.
    П.С. с този малък резервоар, ще се зарежда с помпа първоначално.

9. Gadnqra

Gadnqra Редовен Потребител

Публикации:
    2,155
    от:
    Русе 0897860296
    Най-подходящият калибър за тази пушка е 5,5 мм.

Todorov харесва това.
  10. Todorov

Todorov Потребител

Публикации:
    37
    Де Марко , мисля че разликата която виждаш визуално е в дължината на резервоарите . На дървения е малко по-дълъг , но по-тесен ... и алуминиев (предимство което не бих подценил).

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена