Съкратен курс за снайперисти

andi

Редовен Потребител
Вижте хората на "нашия човек" срещу какъв опасен противник ще изправят снайперистите на МВР с помоща на хеликоптери :

[b]
Заради 20 безпризорни крави, които са вероятни носители на заразата на шап в Странджанско, се провежда акция по отстрела им с участието на МВР. Това съобщи директорът на Българската агенция по безопасност на храните д-р Йордан Войнов.

Той допълни, че са водени разговори с главния секретар на вътрешното министерство главен комисар Калин Георгиев за вкючването на снайперистите и хеликоптерите . Войнов обясни, че животните са „доста умни и са развили инстинкт за самосъхранение".
[/b]
 

andro

Потребител
Тия крави са на път да станат човеци ???Развили чувство за самосъхранение ...обаче крава срещу снайпер . Ще изтрепят на хората добитъка ,вероятно са носители ,демек първо ще ги гръмнат и после ще ги изследват..Малей ,хеликоптера пикира, снайпериста думка ,кравата като бизон се тръшка ,як екшън.
 

Attachments

  • kravi4ki.png
    kravi4ki.png
    115.5 KB · Прегледи: 37
A

Anonymous

Гост
andi написа:
... Войнов обясни, че животните са „доста умни и са развили инстинкт за самосъхранение".

Първо - не са го развили сега, а като всяко живо същество, винаги са си го имали.

И второ - айде стига бе - къде ще се скрие една крава - т'ва да не е мишка...
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Ейййй, големи егоисти се навъдихте!!!
Значи вие може да си правите HFT, а наш`те снайперисти, не!?
 

staif

Редовен Потребител
andi написа:
Абе , PR да става , за "наще" хора това е най-важното ;) ;) ;)

По скоро- за кво да харчат пари за въздушно сафари из Африка или Австралия като и тук им се отваря възможност :D
 

Вячеслав

Потребител
Доизхарчват си бюджета .
Гадни копеленца се оказаха. Избиха добичетата на обикновените хора преди Великден и сега ако няма познати по селата ще се купува внос. Така направиха преди 12 години с пилешкото месо. В крайна сметка никойя производител няма да получ(и пълна компенсация по една или друга причина,което е разбира се плюс за държавата. Мазно -неприятна картинка. Супуер гнусотия. :meat: :trafficpolice: :-X

Всъщност това е тема за приказки и простотийки ,но последните мнения ме подведоха да пиша тук. Сори .
 

DANNY

Редовен Потребител
Тук качих едно много добро илюстровано ръководство за снайперисти.
Предполагам, че на мнозина би било интересно.
Има показани действия в най-различни ситуации.
http://forum.airguns.bg/index.php?topic=1431.new#new
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
didarai написа:
Има някои любопитни цифри,.........за обща култура поне,а и навява размисли относно предишен спор в темата:
http://www.bglovec.com/news/read/141
:sniper2:
Рядко може да се прочете подобна статия без да са писани един куп глупости (тука не прочетох такива), направо ме изненадаха Браво постарали са се да нахвърлят основни неща, по много прост начин обяснени :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Знам само, 4е вси4ки класации признават за майка и баща на снайперизма ония дребен финландец дето пушката е по висока от него . Щом дори в съветските наставления навремето си у4еше за него ....
 
A

Anonymous

Гост
Някъде четох, че в миналогодишното международно състезание за снайперисти в Русия, победителят е българин. :bravo:

ЕДИТ///

Даже някъде бях попаднал на видео-репортаж от състезанието. Една от целите, мисля че тази за финала, беше въртящ се кръст, на краищата на рамената му имаше малки квадрати, трябва да се уцели един от тях. От нклк стотин метра :eek:
 

andro

Потребител
И между жертвите на Сурков има кон и пробита с бронебоен патрон кухня .Това ме изкефи.. ;)
 
Нагоре