Съкратен курс за снайперисти

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от Anonymous, 21 Януари 2009.

1. Anonymous

Anonymous Гост

Както пишат на сайта, това не е игра, а тренажьор за обучение на снайперисти. Ето сайта - http://www.shooterready.com/. А ето го и като софтуер с пълни възможности за офлайн упражнения - тук /десен бутон и Save as/. Тренирайте, че националната среща на пролет наближава :yahoo:

2. scandalo

scandalo Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,578
    от:
    София
    Браво хора скоро май ще кандидатствам в морската пехота на САЩ :D

3. Termina4

Termina4 Потребител

Публикации:
    867
    от:
    Сопот
    Тези американци са си пичове Вади снипера на верандата подлага си на дъската за гладене и Пуцай куме-цял ден (ех кога ще ги стигнем американците) :) Готино клипче напомня ми за Мнoгoто стрелба на Црънча (полигона на Парашутната бригада Пловдив (СCО)
    :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :cheers:

4. Anonymous

Anonymous Гост

Баси зловещото ехо има покрай къщата му.

5. Anonymous

Anonymous Гост

Akraba,щом си стрелял с Драгунов ,в приказките за оцелване на мишена с размера на човешка глава на 1000 м :eek:.с въпросния снайпер има ли нещо вярно?Щото мене малко ме съмнява ... :-\

6. Anonymous

Anonymous Гост

Излезе и играта която най-много ни интересува :rambo: ето линк:

http://zamunda.net/details.php?id=161149

Забележете коментара на човека който обяснява.."Стрелбата по мишени със специална пушка е вид спорт,малко известен но вече имащ история. Бенчрест,може да се преведе като .." ;) ;) ;)

7. Anonymous

Anonymous Гост

Довечера ще я разцъкам задължително! Ама нещо много малка като обем ми се вижда :-\

8. Anonymous

Anonymous Гост

Няма къде да се объркаш, копираш и пействаш крака там където си инсталирал играта, даваш му да замести направо (copy and replace) и това е, а е малка защото графиката не е кой знае какво, но е по-добре от предишни игри за симулация на стрелби които съм играл

пс.: има коментари че не тръгва на Виста в Замундата, аз съм с две операционни и на мене ми трагва само на ХP-то, зависи на какво сте явно.

Добрислав харесва това.
  9. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    4,784
    от:
    Русе
  10. dinkata

dinkata Редовен Потребител

Публикации:
    1,770
    от:
    Първомай
  11. Anonymous

Anonymous Гост

От постера си личи, че някой аматьор си е играл да прави специалните му ефекти ( няма нищо общо с истината, поне да бяха почерпали малко информация от изстрелите на забавен каданс в youtube, aко не от някъде другаде ). Филма е интересен! Не е като американските бози от конвейерна, но си има преувеличенията. Не забравяйте, че нашите са само въздушни плякалки и не се отнасяйте да стреляте по джипове :D

12. bor1968

bor1968 Потребител

Публикации:
    1,611
    от:
    Монтана
    Наистина играта не е лоша. Свалих я и я превъртях на бързо.
    Това ми бе потготовката за Узана. Нещо като суха тренировка ;).

13. Anonymous

Anonymous Гост

14. andro

andro Потребител

Публикации:
    1,422
    от:
    тутракан
    За тези които обичат историята.Снайперисти на Вермахта.

Прикачени Файлове:

15. Grimit

Grimit Потребител

Публикации:
    201
    от:
    София
    А повече инфо за снайперските пушки от всв ? Оптики ? ТТ данни ? Линкове ако имаш ? :yahoo:

16. andro

andro Потребител

Публикации:
    1,422
    от:
    тутракан
    Напиши Scharfschutzen SS.А това е знака на SS дивизията Мъртвешка глава .И основната снайперска пушка Маузер.

Прикачени Файлове:

17. andro

andro Потребител

Публикации:
    1,422
    от:
    тутракан
    И съветските снайперисти.

Прикачени Файлове:

18. Loki

Loki Потребител

Публикации:
    1,111
    от:
    Sofia
  19. Anonymous

Anonymous Гост

:bravo: Който е прикладвал поне веднъж такава пушка, както от на андро снимките, него не можеш го излъга ,че нещо полуцанемо - полупластмасово може да е пушка. Без лоши чувства. Просто факт. Това от снимките (горе) е Mauser К98. Такова не съм виждал наживо, но веднъж държах "турски маузер". От тогава зная какво е да те лъхне на оръжие :crazy:

20. Anonymous

Anonymous Гост

Ralfi , имал съм щастието да стрелям с трофейна немска Mauser К98 с оптиката, както е на снимките на andro... Не искам изобщо да описвам усещането, защото няма с какво да се сравни. Особено като знаеш, че е принадлежала на немски снайперист свален при Драва. Държал е 3 дни под обстрел група наши , маскиран на едно дърво... Дълга история..

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена