Съкратен курс за снайперисти

A

Anonymous

Гост
Както пишат на сайта, това не е игра, а тренажьор за обучение на снайперисти. Ето сайта - http://www.shooterready.com/. А ето го и като софтуер с пълни възможности за офлайн упражнения - тук /десен бутон и Save as/. Тренирайте, че националната среща на пролет наближава :yahoo:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Браво хора скоро май ще кандидатствам в морската пехота на САЩ :D
 

Termina4

Потребител
Тези американци са си пичове Вади снипера на верандата подлага си на дъската за гладене и Пуцай куме-цял ден (ех кога ще ги стигнем американците) :) Готино клипче напомня ми за Мнoгoто стрелба на Црънча (полигона на Парашутната бригада Пловдив (СCО)
:rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Akraba,щом си стрелял с Драгунов ,в приказките за оцелване на мишена с размера на човешка глава на 1000 м :eek:.с въпросния снайпер има ли нещо вярно?Щото мене малко ме съмнява ... :-\
 
A

Anonymous

Гост
Излезе и играта която най-много ни интересува :rambo: ето линк:

http://zamunda.net/details.php?id=161149

Забележете коментара на човека който обяснява.."Стрелбата по мишени със специална пушка е вид спорт,малко известен но вече имащ история. Бенчрест,може да се преведе като .." ;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Довечера ще я разцъкам задължително! Ама нещо много малка като обем ми се вижда :-\
 
A

Anonymous

Гост
Няма къде да се объркаш, копираш и пействаш крака там където си инсталирал играта, даваш му да замести направо (copy and replace) и това е, а е малка защото графиката не е кой знае какво, но е по-добре от предишни игри за симулация на стрелби които съм играл

пс.: има коментари че не тръгва на Виста в Замундата, аз съм с две операционни и на мене ми трагва само на ХP-то, зависи на какво сте явно.
 
A

Anonymous

Гост
ivodoc написа:

От постера си личи, че някой аматьор си е играл да прави специалните му ефекти ( няма нищо общо с истината, поне да бяха почерпали малко информация от изстрелите на забавен каданс в youtube, aко не от някъде другаде ). Филма е интересен! Не е като американските бози от конвейерна, но си има преувеличенията. Не забравяйте, че нашите са само въздушни плякалки и не се отнасяйте да стреляте по джипове :D

6588cf9694fa44aa.PNG
 

bor1968

Потребител
Наистина играта не е лоша. Свалих я и я превъртях на бързо.
Това ми бе потготовката за Узана. Нещо като суха тренировка ;).
 

andro

Потребител
За тези които обичат историята.Снайперисти на Вермахта.
 

Attachments

  • 003595.jpg
    003595.jpg
    63.8 KB · Прегледи: 234
  • 76no.jpg
    76no.jpg
    95.3 KB · Прегледи: 219
  • Bundesarchiv_Bild_101I-297-1728-22,_Im_Westen,_Scharfschutze.jpg
    Bundesarchiv_Bild_101I-297-1728-22,_Im_Westen,_Scharfschutze.jpg
    97.3 KB · Прегледи: 200
  • sniper1qz9.jpg
    sniper1qz9.jpg
    92.6 KB · Прегледи: 193

Grimit

Потребител
А повече инфо за снайперските пушки от всв ? Оптики ? ТТ данни ? Линкове ако имаш ? :yahoo:
 

andro

Потребител
Напиши Scharfschutzen SS.А това е знака на SS дивизията Мъртвешка глава .И основната снайперска пушка Маузер.
 

Attachments

  • 0688_totenkopf.jpg
    0688_totenkopf.jpg
    12.5 KB · Прегледи: 107
  • g98_sniper-3.jpg
    g98_sniper-3.jpg
    23.8 KB · Прегледи: 148
  • g98_sniper-4.jpg
    g98_sniper-4.jpg
    39.5 KB · Прегледи: 132
  • g98_sniper-7.jpg
    g98_sniper-7.jpg
    58 KB · Прегледи: 128
  • g98_sniper-10.jpg
    g98_sniper-10.jpg
    43.1 KB · Прегледи: 178
  • g98_sniper-2.jpg
    g98_sniper-2.jpg
    17.9 KB · Прегледи: 118

andro

Потребител
И съветските снайперисти.
 

Attachments

  • shanina.jpg
    shanina.jpg
    25.4 KB · Прегледи: 136
  • rubaho1.jpg
    rubaho1.jpg
    24.1 KB · Прегледи: 156
  • profillemos.jpg
    profillemos.jpg
    201.6 KB · Прегледи: 207
A

Anonymous

Гост
:bravo: Който е прикладвал поне веднъж такава пушка, както от на андро снимките, него не можеш го излъга ,че нещо полуцанемо - полупластмасово може да е пушка. Без лоши чувства. Просто факт. Това от снимките (горе) е Mauser К98. Такова не съм виждал наживо, но веднъж държах "турски маузер". От тогава зная какво е да те лъхне на оръжие :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
Ralfi , имал съм щастието да стрелям с трофейна немска Mauser К98 с оптиката, както е на снимките на andro... Не искам изобщо да описвам усещането, защото няма с какво да се сравни. Особено като знаеш, че е принадлежала на немски снайперист свален при Драва. Държал е 3 дни под обстрел група наши , маскиран на едно дърво... Дълга история..
 
Нагоре