Пистолетите на Feinwerkbau

Дискусия в 'Пружинна Пневматика' започната от njatanasow, 4 Октомври 2011.

1. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    162
    Пожелавам ти в най -скоро време да се похвалиш така и с пушката-ветеран !

2. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,629
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Колега!
    Пистолета оригинално си е с две пружини!Ако ще сменяш сменяй и двете.Ако ще сменяш сегмента ,има други с по добър ключ.:cheers:

cilindura харесва това.
  3. Bay Mitko

Bay Mitko Потребител

Публикации:
    105
    от:
    Варна
    Да се похваля сам, то няма как, два дена епична борба с едно Фани 80! Мечка страх, мен не страх, разглобих го до последния семеринг и пружина! Това беше лесно :-[. Снимки на всеки етап, документация да има, един вид упътване :mad:! Имаше си нужда от всякъде, всичко си му беше за смяна, ама и аз си имах подготвен резервен кит и се почна една...!!! В "Тубата" има видео за Фани 65, но 80-тката е друга бира, и видео по въпроса Йок! Опит, грешка опит , грешка и за има няма час го сглобих, Да ама Не! пропуснал съм да наглася предпазната шина за самострел при зареждането и буталото се изсипа обратно, семерингата се отвори естествено и хайде отначало...! Ама 11 ч. вечерта - утре ме чака тежък ден- беж в леглото и цяла нощ сънувам пружини и бутала! Днес, нов ден нов късмет от 17ч на "ремонтната площадка"! С малко Ох, ах и "мамата" и с помощ от жената при завиване на болта за фиксиране на пружината докато аз юнашки натсках железата към масата, то взе, че стана! Бегом скришом в спалнята, две три чашки в руло тоалетна хартия да не повредим нещо, Стреля бе, Чудо! Утре ще стрелям за скорост и група? И най важно - и противоотката си работи!
    :cheers::rambo: 1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG

добри, Licho, MAD MAX and 6 others like this.
  4. oblaka

oblaka Редовен Потребител

Публикации:
    848
    Браво. Имам Фани 80 ревизирано и много му се кефя. не бях стрелял с него много време и скоро мислех д аго продам, но като отворих кутищта и пуснах няколко чашки и желаниетп за продажба се изпари. пркеарсен пистолет, макар и доста възрастен, птодължава да носи само положителни емоции.

Licho, Venco and xpresident like this.
  5. PUNISHERvw

PUNISHERvw Потребител

Публикации:
    329
    от:
    София
  6. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    162
    До Облака:Христо, и друг път да не си помисляш за продажба!

oblaka харесва това.
  7. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,629
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Браво докторе!

8. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    162
    Имам и Зораки НР01-2 в 4,5 мм,но това" бижу"ми е по-скъпо и не бих го заменил за никакви компресионни.

njatanasow харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена