Пистолетите на Feinwerkbau

Дискусия в 'Пружинна Пневматика' започната от njatanasow, 4 Октомври 2011.

1. rashko

rashko Редовен Потребител ФТКС

Препратих темата към bg.mama мисля,че само МАМА може да разреши спора.
    Ще ви държа в течение.

2. bgbul

bgbul Потребител

Публикации:
    154
    от:
    Пловдив
    Защото, всички стрелци след привършване на активна състезателна дейност вече не поддържат тази висока форма при която 5 десятки от 10 изстрела сa нещо нормално. Такава форма изисква двуразови тренировки по няколко чaса, но това е друга тема.
    Искаш да видиш бивш професионален стрелец как стреля сега - моля!
    Имаш го в Пловдив и в този форум. Готов съм. За надстрелване може в твоята дисциплина - пушката.
    Там съм слаб, но какво по-голямо предизвикателство от това?
    Ще си направим кефа, колкото и някой да иска някаква интрига.
    Е - при първия ми пост в тази тема ме предупреди (от 120 дни не е активна). Сега живна. Нали?
    Аз не се притеснявам да си правя кефа. За мен това си е кеф по всяко време.

3. bgbul

bgbul Потребител

Публикации:
    154
    от:
    Пловдив
    Нарочно в отделен пост пускам този отговор.
    1. Съвременен спортист с такова оръжие и аз не познавам.
    Но ето ти една закачка, вместо лоши чувства:
    Ти вземи последния модел пистолет, аз с този и пак няма да ме победиш. Пробвай!
    2. Това дори на Олимпийски игри е рядкост. Та такъв пистолет няма да си купиш при така поставено условие.
    3. Това не е възможно дори от статив или станок. Няма смисъл да го твърдиш втори път. Ще го приема, че си се объркал. Простено ти е.

4. Fire Horse

Fire Horse Потребител

Публикации:
    160
    Ей, хора, има място, където се решават споровете.
    В темата за Национална среща Русе - 2014 съм направил съобщение за записване на желаещи за пистолет, ама засега са само Големия дракон и Саундмакс и нещата отиват да няма пистолет.
    И тук искам да поздравя нашият съгражданин Александър Тодоров и треньорката му Севдалина Стоянова от СКСС-Русе, които днес се завърнаха от Москва с олимпийска квота за младежките олимпийски игри в Китай.
    http://www.sportal.bg/news.php?news=475257
    ПП - А Фани 80 изобщо не е за подценяване. Ако се стегне в менгеме на 10 метра от 10 изстрела ще направи дупка 5-5.5мм.

5. 6tangata

6tangata Потребител

Публикации:
    177
    от:
    София
    Хаха мисля, че 99% от не професионалните състезатели като мен разбраха шегата. Ако малко си наясно със спортните пистолети ще видиш, че и 200 м/с пак е шега. Исках да намекна както и намекна колегата по- напред, че всеки си дава перфектни резултати ама само той си е свидетел.

6. bgbul

bgbul Потребител

Публикации:
    154
    от:
    Пловдив
    Ха - добра шега. Просто се вързах.....
    Приятно и весело. Всеки е свободен да мисли както му е приятно.
    Това му е хубавото - никой не може да е господар на мислите и мечтите ти.

7. bgbul

bgbul Потребител

Публикации:
    154
    от:
    Пловдив
    Разсъхна се нещо работата.....тъкмо си мислех, че си намерихме забавление и от тук ще отидем на стрелбището и......... мълчание.

8. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    2,628
    Re: Пистолетите на Feinwerkbau

Пистолета на fire horse след пълно възстановяване, което включва прахово боядисване (черен мат), обличане на цевта CF, смяна на уплътнения и сегмент на буталото и направа на нова фтулка на водач от противооткатната система.
    И една мишена на 11 м. от торбички, 5 изстрела с jsb express.[​IMG]
    [​IMG][​IMG]

9. Fire Horse

Fire Horse Потребител

Публикации:
    160
    Браво, Павка :clap: :clap: :clap:

10. dinkata

dinkata Редовен Потребител

Публикации:
    1,770
    от:
    Първомай
    Не мога да го позная ! Супер е станало :) :cheers: :cheers:

11. ORHi

ORHi Потребител

Публикации:
    74
    Здравейте. Може ли някой да помогне да си намеря конусовидното уплътнение за цилиндъра към цевта на Фани мод.80. Засега само то ми трябва, но може да купя и други нещица за пистолетчето. Не съм поръчвал от чужбина досега и не ми се занимава, ако някой има или може да се изработи -моля да пише. Благодаря!

Прикачени Файлове:

12. Dominus

Публикации:
    2,628
    Има доста неща които може да ти потрябват и е добре да си ги смениш за да ти е мирна главата. Някой беше пуснал линк към немски магазин преди време, но не помня в коя точно тема.

13. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,825
    Licho харесва това.
  14. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,252
    от:
    Старата София
  15. Fire Horse

Fire Horse Потребител

Публикации:
    160
  16. Dominus

Публикации:
    2,628
    Точно този сайт имах предвид.

17. ORHi

ORHi Потребител

Публикации:
    74
    Не съм поръчвал отвънка и сигурно няма да се хвана да поръчвам. Тайничко се надявах някой тукашен колега да има в скрити в един стар сандък такова уплътнение или някой да може да изработи поне. Иначе ако се поръчва бих се кооперирал като ще включа и маншет, демпферче, сегмент и една стандартна пружина. Плащам предварително и съм търпелив. :cheers:

18. kvelinova

kvelinova Потребител

Публикации:
    5
    от:
    Перник
    Здравейте колеги, малко да раздвижим темата - направих си следновогодишен подарък, а именно пистолет Feinwerkbau mod.80. Искам да изкажа моите благодарности на колегата bgbul за бижуто, което ми продаде, както и за неговата коректност и съдействие за бързото приключване на сделката. Пистолетът е в перфектно състояние за годините си.

19. bgbul

bgbul Потребител

Публикации:
    154
    от:
    Пловдив
    ДА. Мога да ти помогна.От къде си?

20. ORHi

ORHi Потребител

Публикации:
    74
    Благодаря колега, но вчера си продадох пистолетчето. Новия собственик е от Пловдив и ако иска, нека се обърне към теб.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена