Пистолетите на Feinwerkbau

lynx

Редовен Потребител
В Крале-то цената му е над 3500 лева.
Ако някой го купи, няма да пропусне да се похвали тук във форума :p
 

apapazov

Редовен Потребител
Търся въпросният детайл за FWB 80. Демпфер ли е не знам. Да кажат по запознатите. Мойто се рони и оставя по палчето като стара смазка. Ако някой е поръчвал в повече и има излишно бих се радвал да го купя
 

Attachments

  • 20210829_134639.jpg
    20210829_134639.jpg
    170.8 KB · Прегледи: 82

njatanasow

Редовен Потребител
Търся въпросният детайл за FWB 80. Демпфер ли е не знам. Да кажат по запознатите. Мойто се рони и оставя по палчето като стара смазка. Ако някой е поръчвал в повече и има излишно бих се радвал да го купя
Свържи се Дени (Jetro)
Мисля че той ги прави!
 

Sabin

Потребител
Да се включа в отбора на Фани-тата с нова за мен придобивка!

И тъй като времето захладня му спретнах набързо и абичка ;-). Естествено го проверих дали не е "ням" с 10-на съчми на десет метра на мишени, които няколко поста по-нагоре колегата беше споделил /благодаря му за което/.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Да съживя малко темата.
Представям тунингови ръкохватки на FWB 102 и на FWB 65. Ръкохватките са индивидуални защото са правени по отливка на захвата на стрелеца. Made by Loki, който отново е в играта :bravo:.
При пистолетната стрелба индивидуалната ръкохватка прави стрелбата коренно различна - не се налага компенсиране недостатъци на захвата по ръкохватката. Защото захватът е перфектен. А ръкохватката е единствената допирна точка на стрелеца с оръжието - за разлика от стрелбата с пушка.
Материала на ръкохватките е ламинат доставен от Финландия. Черен мат с нишки от слонова кост.
Сега малко снимки.
От 1 до 8 е FWB 65. От 9 до 16 е FWB 102.
А.jpg Б.jpg В.jpg Г.jpg Д.jpg Е.jpg Ж.jpg З.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg
 
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
Аз лично съм много доволен от работата на Локи. За около месец и нещо ми направи тези две ръкохватки. Успоредно с тях ми прави и приклад за Вайраух 97 (от същия материал), който скоро ще презентира в личната си тема. Ще бъде нещо наистина ново. Плод на художествено въображение.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз лично съм много доволен от работата на Локи. За около месец и нещо ми направи тези две ръкохватки. Успоредно с тях ми прави и приклад за Вайраух 97 (от същия материал), който скоро ще презентира в личната си тема. Ще бъде нещо наистина ново. Плод на художествено въображение.
Абе ние си го знаем, че има безпорен талант, обаче за съжаление много се дънеше със сроковете преди за това се бъзика и scandalo. Ако почне с такива темпове да работи както и ти казваш ще е много добре. Все пак хората се променят, и всичко може да се прости по принцип.
 

glarus

Новодошъл
Нормално е колега!
Здравейте може ли да се възстанови връщането без наклон напред и зареждането без приплъзване назад със смазване или подновяване на части? Възможно ли е да се получи от смазване? Имам от скоро FWB 80 1984г
 

glarus

Новодошъл
Лично аз не разбрах въпроса. Някой клип, снимка?
Противооткатния механизъм се движи на релса и след и след изстрел не се връща в първоначално положение.
При зареждане когато се опъва лоста противоотката тръгва назад по релсата.
Могат ли тези неща да се оправят?
 

6tangata

Редовен Потребител
Аз поне пак не разбрах. Сега преди изстрел, най-просто казано системата е заключена. След изстрел тя отива назад и би трябвало да заключи пак напред, но някой път се случва да не заключи напред, не е болка за умиране. Когато зареждаш и дърпаш лоста назад системата трябва да се придвижи максимално напред и да заключи. Ако не заключи след зареждане е проблем. Не виждам как системата тръгва назад при зареждане. Дори в началото да тръгва, след крайно положение на лоста, той остава зад нейната линия и я избутва напред. Без клип какво не е наред аз не те разбирам.
 

glarus

Новодошъл
Здравейте от къде мога да си купя качествено уплътнение за порта за зареждане на Feinwerkbau 80?
 
Нагоре