Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

mgrosco

Редовен Потребител
Ами отчитам голям минус като гледам клиповете на компютъра и са снимани с макс зуум. Супер много трептене, направо може да те заболи главата.
Ще започна и аз да стрелям с малък зуум.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Ами отчитам голям минус като гледам клиповете на компютъра и са снимани с макс зуум. Супер много трептене, направо може да те заболи главата.
Ще започна и аз да стрелям с малък зуум.
Като видях днес как се виждат попаденията на 155 метра със зуум х10 - за дистанция 28 метра зуум х5 е напълно достатъчно.
 

Djack

Редовен Потребител
Ами отчитам голям минус като гледам клиповете на компютъра и са снимани с макс зуум. Супер много трептене, направо може да те заболи главата.
Ще започна и аз да стрелям с малък зуум.
Е, че то на 20х не лежи ли пушката някъде, с всяка оптика трепери.
 

mgrosco

Редовен Потребител
746.10 Евро Х 1.96 = 1462лв. в която цена влиза безплатна доставка до офис на Еконт + застраховка на продукта и една батерия Samsung 3450mAh. Най вероятно ще създавам друг артикул за хора които не искат батерия и безплатна доставка.
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
746.10 Евро Х 1.96 = 1462лв. в която цена влиза безплатна доставка до офис на Еконт + застраховка на продукта и една батерия Samsung 3450mAh. Най вероятно ще създавам друг артикул за хора които не искат батерия и безплатна доставка.
Демек, нищо не е безплатно, ясно, мен ме загуби, успех.
 

llcoolj

Редовен Потребител
С пард стрелям до над 220м на 11.2 увеличение скалата лови корекцията прострелката ми е на 50м
Да, между 220-230 метра при DS35 на максимално увеличение , при прострелка на 50 метра.
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Благодаря и на теб.
П.П. има и други канали по които може да опиташ да си поръчаш.
Принципно не смятах да задълбочавам ама гледам, че си едитнал поста с лека закачка. Та.... Да започнем от там, че следя темата от началото й и обяви цена от 1350лв. В последствие реши да добавиш в комплекта и батерия за 20лв, която така и не спомена дали ще трябва да си я плащаме или не, почна да поемаш част от "безплатните" доставки на колегите, които излизат в размер на 10лв със застраховка за 1400лв. И от 1380лв цаааак - 1460лв. Поне да беше казал "така и така не ми излизат сметките, от следващата доставка цената е Еди каква си" , ама не, решил си си да си сложиш още някой лев отгоре, пък който иска да поръчва, така и така няма избор.
Кеф цена няма. 100 лева нагоре/надолу - няма никакво значение. Зулуса си заслужава.
Да, няма цена, и 100лв отгоре щях да си платя, ако беше подходил човешки, а не с търгашки номера.
 

mgrosco

Редовен Потребител
Принципно не смятах да задълбочавам ама гледам, че си едитнал поста с лека закачка. Та.... Да започнем от там, че следя темата от началото й и обяви цена от 1350лв. В последствие реши да добавиш в комплекта и батерия за 20лв, която така и не спомена дали ще трябва да си я плащаме или не, почна да поемаш част от "безплатните" доставки на колегите, които излизат в размер на 10лв със застраховка за 1400лв. И от 1380лв цаааак - 1460лв. Поне да беше казал "така и така не ми излизат сметките, от следващата доставка цената е Еди каква си" , ама не, решил си си да си сложиш още някой лев отгоре, пък който иска да поръчва, така и така няма избор.

Да, няма цена, и 100лв отгоре щях да си платя, ако беше подходил човешки, а не с търгашки номера.
Никой не е задължен с нищо. Щом следиш темата от началото, значи би трябвало да си видял момента с митницата. Повече няма да навлизам в обяснителен режим. Който желае да си поръчва откъдето си иска. И без това честно казано от това което виждам като отношение, може и да махна кода за отстъпка заради такива изказвания. И без това има достатъчно чуждестранен интерес към продукта и ми пишат хора от всякакви страни. Да не говорим че ми превеждат парите авансово и не става и дума за пазърлък. Алтернативи много, а и честно казано нямам намерение да извършвам благотворителна дейност.
Хайде със здраве!
 

mgrosco

Редовен Потребител
Здравейте,
Получих нови цени на допълнителни аксесоари към оптиките:
1. 0 Моа дълъг монтаж - 76лв.
2. Инфраред 940нм - 102лв.
С оптиките ще дойдат и по няколко бройки от двете позиции.
П.П. новите бройки от оптиките с балистичния калкулатор ще бъдат с дълъг монтаж.
 

Djack

Редовен Потребител
Писах Л. С.

п. п. Абе да попитам, някой знае ли, дали мога да запаметя повече от една балистична карта на оптиката и да ги сменям? Примерно с два различни по грамаж проектила или пък веднъж с прострелка на 50м. и друг път на 100м.?
 

DGman

Редовен Потребител
Нулиране на прицела и има буква А сменяш я и правишнастройка.Само трябва да помниш на коя буква какво си заложил
 

Djack

Редовен Потребител
Нулиране на прицела и има буква А сменяш я и правишнастройка.Само трябва да помниш на коя буква какво си заложил
това го знам, ама то не е ли само за прострелката? Аз имам предвид цялата балистична карта дето я качваш от приложението.
 

O.K.

Потребител
Писах Л. С.

п. п. Абе да попитам, някой знае ли, дали мога да запаметя повече от една балистична карта на оптиката и да ги сменям? Примерно с два различни по грамаж проектила или пък веднъж с прострелка на 50м. и друг път на 100м.?
Аз го разбирам така:
На буквите от A до Z присвоявам параметрите на различни проектили: БК, нач. скорост и т. н., но дали за различните проектили можем да правим прострелката им на различни разстояния или всички прострелки трябва да се правят на едно и също разстояние (50 или 100м например), независимо от това, че проектилите са различни?
(Тоест, май че питам същото, което пита и Джак?)
 

Djack

Редовен Потребител
Според мен, ако не може на всяка буква да вкараш данните от приложението, балистичния калкулатор няма как да работи правилно. Вкарвам на буква А прострелката на проектил от 2 грама за 50м., на буква Б слагам пак прострелка на 50м, ама с проектил 3 гр. ...... няма как калкулатора да познае от къде ще минат и двата на 70м......
 
Нагоре