Бенчрест, Бургас, 26 и 27 март 2011г.

piperov_pipi

Потребител
До момента потвърдено участие има от 40 човека това е информация на организатора от 12.00ч. във всички класове
 

andi

Редовен Потребител
Абе , вие двамата нали бяхте обещали да си теглите чоп кой , на какво ще стреля (25 или 50м) ? Че то за златните е ясно че пак ще останат в Бургас , но нали Българите сме любезни домакини и не бъдете егоисти - нека има интрига поне сребърните и бронзовите за къде ще идат ! ;) ;) ;)
 

piperov_pipi

Потребител
andi, организатора каза, че ще участват двама майстори на спорта. Където стрелят те там и аз... :-[
 

Milen

Потребител
Не е вярно, че само златните медали ще останат в Бургас! Аз ще се боря за последното място. Но много лоша конкуренция имам от страна на колегата Юлиян (сори Юлиане!) :yahoo: :goodbye:
 

andi

Редовен Потребител
Милене , имаш 4 дена да научиш вятъра и течението в "Капчето" наизуст :rambo:, не може да стреляш с валтер , и да си последен :quiet: :quiet: :quiet:
 

lynx

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
До момента потвърдено участие има от 40 човека това е информация на организатора от 12.00ч. във всички класове
Да не се окаже , че от 40 състезатели са 30 огнестрелци и останалите наши?....тогава всички ще са медалисти :crazy: ;)
 

piperov_pipi

Потребител
Тези 40 човека са дали заявка при организатора, отделно има списък при Николай, но най-сигурно е преброяването на място... :p
 

andi

Редовен Потребител
lynx , колко човека ще идвате от София ?

piperov_pipi написа:
andi, организатора каза, че ще участват двама майстори на спорта. Където стрелят те там и аз... :-[

те предполагам ще са или флоберки на 50м , или спортни на 25 ? Значи ти ще си с 'Перилския' Валтер на 25м , а Николаи остава на 50 с Доминатора ? Да знам кой да ти водя на 25м :D
 

Milen

Потребител
andi написа:
Милене , имаш 4 дена да научиш вятъра и течението в "Капчето" наизуст :rambo:, не може да стреляш с валтер , и да си последен :quiet: :quiet: :quiet:
Анди, имам Валтера от една година. За тази една година го попилях хиляди пъти на части и установих къде е проблема за лошата ми стрелба - в мен! Така, че и тази година съм на опашката. Ще се радвам да се видим в събота и да обменим опит. Поздрави!
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

CaMyPau написа:
Абе хора, някой да напише в заглавието на тази тема датите, че един приятел ме пита одеве кога е, и аз четох четох...и не можах да видя кои са датите... Мерси предварително ! :cheers:

Ни дума, ни вопъл!
Ето тука поне има нещо http://www.thegunman-bg.com/forum/viewtopic.php?t=4773
 

njatanasow

Редовен Потребител
Стефко преди малко настаних в Хотела първите "луди" от Козлодуй и Троян.Нали се сесташ че при нас дисциплината е на "първо" място ,всичко се прави в последния момент :D
 

lynx

Редовен Потребител
:quiet: :quiet:

46012322.jpg
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Що никой не пише наистина цял ден ви мислим ??? поне някой да напише нещо кратко дори без подробности ако не му се пише, че любопитството е голямо ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Сега сядам пред компа - след малко снимки. Нямам време да ги обработвам и ще ги кача сурови.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Здравейте колеги
Съжалявам за "тишината",но друг трябваше да напише данните от състезанието.Аз ги нямам.
Ще напиша класирането при пневматиците по никове ( имената се знаят) по памет,без да знам точните резултати.
Клас до 16 дж.
1.njatanasow
2.dp1962bg
3.fatalen
Клас свободен

1.stelibg
2.братушка
3.varko
На специалните упражнения за купа Бургас varko e трети,само аз не участвах защото клас до 16 дж нямаха даже и на теория шанс.Вятъра беше толкова силен че мишените се клатеха.Общо взето таз годишното състезани се различаваше коренно от миналата година(общо мнение).Състезанието продължи почти до 21 часа :)
Няма да е лошо и други учасници да напишат по нещо а и доста снимки се направиха.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Хайде да напиша и аз. Състезанието се проведе за един ден и последните упражнения ги стреляхме на фарове. 16J бяхме отделени в 4 коридора на 25м и стреляхме при силен постоянно променящ се вятър дето вика Божидар (fatalen) играхме на тото. Николай заслужено спечели първото място още повече, че стреляше по клатещи се мишени, дядо Данчо нямаше късмет с пушката нещо точно на старта взе да издиша от някъде. Божидар пък тъкмо влезе в серия и къртеше десятки спряха стрелбата за нещо и това го разконцентрира. Другите ПЦП та стреляха наравно със флоберките и наистина си бяха наравно. Основните стрелби бяха за точки, за групи не се стреля поради сбиването на състезанието в един ден. Първите трима класирали се при точките после стреляха в майсторския клас няколко други упражнения . Тия упражнения бяха на 50 (по-точно на 48м). Първото: Емотикони дават ти една катринка за 2минути от мишена с много различни , но доста подобни картинки с диаметър около 25...28мм трябва да откриеш твоите и да ги поразиш с един изстрел. Тия ги дръннах и четирите. Второто: На една мишена има тъмни почки със намаляващ диаметър. Най-голямата 13мм носи 10т. следващата 11....12 и така до 30т. Аз поразих само първата.
Ножа: 5 изстрела аз имам един успешен.
Картите: 5 карти 5 изстрела - напълно разцепена 10т, засегната 5т. Тан направих 25т и на тях се изкефих най-много.
Кордата беше последна в тъмното не се виждаше като хората. За флоберките 2 изстрела за скъсване и един за мухата ако скъсаш кордата. На 16J ни дадоха по 3 изстрела за корда обаче там не успях.
Съгласен съм Николай, че 16J нямахме шанс за победа, но пък имахме шанс да участваме и аз съм доволен от себе си и от пушката въпреки, че можеше и по-добре.
 

Attachments

  • IMG_5907.jpg
    IMG_5907.jpg
    164.8 KB · Прегледи: 71
  • IMG_5908.jpg
    IMG_5908.jpg
    182.4 KB · Прегледи: 64
  • IMG_5909.jpg
    IMG_5909.jpg
    169.7 KB · Прегледи: 81
  • IMG_5910.jpg
    IMG_5910.jpg
    208.8 KB · Прегледи: 63
  • IMG_5912-800.jpg
    IMG_5912-800.jpg
    145.3 KB · Прегледи: 87
  • IMG_5913.jpg
    IMG_5913.jpg
    132.3 KB · Прегледи: 54
Нагоре