Бенчрест, Бургас, 26 и 27 март 2011г.

njatanasow

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Миша,мишената е добра но кръгогете са малко по големи от тези на които се стреля на състезанието
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Може ли да пуснете адрес и GPS данни на мястото на срещата за тези, които не са ходили друг път.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

http://maps.google.bg/maps?f=d&source=s ... le.webcams
Нарочно съм дал маршрута от входящото колело на Бургас посока от София.
От точка "В" се кара само на долу посока езерото и се стига до стрелбището,нещо Гугал не приема черни пътища.
Ако нещо не е ясно питайте
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Абе хора, някой да напише в заглавието на тази тема датите, че един приятел ме пита одеве кога е, и аз четох четох...и не можах да видя кои са датите... Мерси предварително ! :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Състезанието ще се проведе на 26 и 27 март 2011г.
 

Milen

Потребител
Поради интерес на някои колеги давам GPS-координатите на мястото наречено "Капчето": 42[sup]0[/sup]28'32,02"С 27[sup]0[/sup]25'11,81"И. Прикачвам файл с изглед от "Google earth"
 

Attachments

  • Капчето.kmz
    704 bytes · Прегледи: 48

njatanasow

Редовен Потребител
Колеги,останаха 16 дена до състезанието,Недейте да чакате последния момент за записване,особенно ако е със нощувка ;)
 

Capt. Nasko

Потребител
Milen написа:
Поради интерес на някои колеги давам GPS-координатите на мястото наречено "Капчето": 42[sup]0[/sup]28'32,02"С 27[sup]0[/sup]25'11,81"И. Прикачвам файл с изглед от "Google earth"
Не съм бил на мястото, но нека от организаторите потвърдят, за които не ползват Google Earth, че е тука.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Колеги има "развитие" по Бургаското състезание :)
Разбрах от организатора,че има възможност цялото състезание да протече в един ден(събота)
Ще се стреля от двайсет коридора наведнъж.Малък проблем са масите,затова който си има,да носи :-[
Това е новото за сега :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
njatanasow написа:
Колеги има "развитие" по Бургаското състезание :)
Разбрах от организатора,че има възможност цялото състезание да протече в един ден(събота)
Ще се стреля от двайсет коридора наведнъж.Малък проблем са масите,затова който си има,да носи :-[
Това е новото за сега :)

Последно така ли ще е или два дни ??
 

njatanasow

Редовен Потребител
По последна информация от организатора Киро,Състезанието "трябва" да се проведе в един ден(събота)
и само за до 16 джаула стрелбата ще е 50 изтрела за точки(за по лесно отчитане).Отаналите ще са за групи и точки. :)
 

piperov_pipi

Потребител
Предлагам да си направим. Ако има достатъчно хора ще запазим някоя кръчма и купона е готов, пък не пречи и с малко хора...
 

lynx

Редовен Потребител
fatalen написа:
Колко народ се чака да участва?
Данчо беше написал преди време, че с пневматика ще има минимум 25 човека, досега може и доста повече да са станали.
Това е добре, няма да е като миналото Бургаско състезание.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Досега сме само двама ,Аз и Данчо ,нали златните медалите трябва да си останат в Бургас :p (и в двата класа),не като миналата година :'(
За сега ще се въздържа от списъци защото той постоянно се променя.
 
Нагоре