Бенчрест, Бургас, 26 и 27 март 2011г.

st_beer

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

akraba1 написа:
На мен ми омръзна!
Почва да ме хваща яд защо не купих на Светльо Талона докато го продаваше и сега да трепя гарги като повечето.
:cheers:

Започваш да проглеждаш в реалността ;) ;) ;) ;) ;). Вземете се заемете малко там из София че като гледах снощи репортажа за сляпата женичка подскочих до тавана.
Ако знам за такова нещо в нашия град с ръка на сърце си признавам че до сега ни един помияр от ония нямаше да лае и зъби.
Извинявам с е много за спама.
 

братушка

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

piperov_pipi написа:
Предлагам за по експедитивно и стегнато състезание за клас до 16j да се стреля само за точки, две серии по 25 изстрела по един изстрел в мишена. Тъй като за практикуващите БР не е проблем да се направи група, преди всичко БР е прецизна стрелба.
Подкрепям.

Ние знаем, но доскоро никой в България не признаваше тази дисциплина!
Очаквайте тази година в Ботево за 16Дж 3х25 на 25м за точки.
 

lynx

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Ние всичко подкрепяме и сме съгласни, но кой ще уговаря огнестрелците заради нас да пренаредят трасето на 25 метра?
На Ботево се организира от БАФТ и няма проблеми, но когато се организира от друга организация.....
 

ангел иванов

Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Даниеле,на Светльо талона откакто съм го взел,трепя само листи формат А4. :) :cheers:
И аз се извинявам за спама,ама...
Че имаш силна пушка не значи че не трябва да се занимаваш със стрелба по мишени.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Ние всичко подкрепяме и сме съгласни, но кой ще уговаря огнестрелците заради нас да пренаредят трасето на 25 метра?
Вече е писано по този въпрос,просто трябва да се прочете
Колеги,оставете предположенията на страна.Всичко е съгласувано с организатора.Новото тази година е че ще има и 16 дж клас(при положение че има достатачно заявки).
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Aз мисля да се включа в 16J. Миналата година изтървах, но тая няма.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Aз мисля да се включа в 16J. Миналата година изтървах, но тая няма.
Колега това аз мисля... невърши работа ;)
Пиши ми на лични участваш или не и ше има ли нощувки :)
 

domminator

Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

На вниманието на всички които смятат да присъстват,на Бенчрест Бургас 2011 ще бъдат показани следните въздушни пушки

WALTHER LG 30 VISION UNIVERSAL-4,5mm
WALTHER LG 300 XT UNIVERSAL-4,5mm
CZ 200 S-5,5mm
SAKO TRG-42/338 LAPUA MAG
SAUER SSG 3000/308 WIN
EVANIX RAINSTORM-5,5mm
EVANIX WINDY CITY-5,5mm
EVANIX BLIZZARD-5,5mm
EVANIH MONSTER-5,5mm

Повечето от пушките ще могат да се разгледат и пробват,а с някой които са в клас 50+J ще има изненади
На всички участници пожелавам късмет и много емоции на Бенчрест Бургас 2011 :goodbye: :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

МСА ли ще гостува на състезанието, че ще ни изненадват с Монстерите? ;)
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Ако става въпрос за моята CZ200 S Hunter , то тя е 4.5 16J. Ако не интересно кой ще стреля с CZ200S 5.5
 

domminator

Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Колега всички пушки са чисто нови ,и ще бъдат изкарани специално за състезанието и за тези които изкат да ги пробват ;)
 

andi

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Абе имам лееекички проблясъци от къде ще дойдат :quiet: :quiet: :quiet:
Водил съм някои от нашите Пловдивчани на подобно " вадене" ! Поздрави на К... за което :bravo:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Нещо много малко заявки за състезанието има. :)Пак в последния момент ли ще се "разбързаме" :write:
 

andi

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

Мисля че тази година ще сме повече , и борбата за кой град ще отиде третото място ще е още по-интересна :pardon:
 

lynx

Редовен Потребител
Re:Бенчрест, Бургас, март 2011

piperov_pipi написа:
Чувал съм, че ШУБЕТО е голям страх...!!! :p
Дядо Данчо, на теб ти е пределно ясно, че работата не опира до "Шубе" ;)
То е ясно че никой луд няма да тръгне от София за това състезание.
Ако началото на стрелбите е в 10,00 часа , трябва в 9,00 да сме там за да се направи записване и прострелка, ако има възможност за такава.
В тези снежни пътища, отсечката София-Бургас се взима за 5 часа.
Значи трябва да се тръгне от София в 4,00 часа.
После 5 часа шофиране на фарове, което изморява очите и накрая за десерт много часове зяпане през оптиката.
Постигнатите резултати по мишените след тези преживявания са ясни или по-точно срамни ;)
Според мен най-добре е такива състезания да се провеждат в по-централната част на България, за да се спестят много от неудобствата.
Повечето от нас ходят на работа и нямат възможност да заминат за състезанието още от предишния ден.

А като се прибави и този факт..... :-\
andi написа:
Колеги имам малко по-особено мнение по темата. На миналата среща бяхме поканени като гости, а Николай, Петко и Стилян се проявиха като не особено любезни гости ;). След това в ловния форум имаше едни коментари от едни хора, които изобщо не са присъствали на състезанието, в резултат на което, имаше брожение в средите на домакините. До колкото разбрах от организатора, който е състезател по Бенч с малокалибрено, идеята е била да стрелят пушките, чиято основна дистанция е 50м, даже и мотото на миналата среща беше "стрелба с 22 калибър"....
 
Нагоре