Feinwerkbau 300s и universal

Дискусия в 'Пружинна Пневматика' започната от Anonymous, 9 Декември 2008.

1. dvelinov

dvelinov Редовен Потребител

Публикации:
    150
    от:
    София/Kottingbrunn
    Да с EXACT PREMIUM

2. Jethro

Jethro Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    278
    от:
    София
    Този задтилък не ми изглежда да е оригиналния ?!?!?
    И много прилича на тези, дето си ги правя :)

andro ruskov харесва това.
  3. kossiii94

kossiii94 Новодошъл

Публикации:
    3
    Здравейте.. незнам дали е редно да отварям нова тема, извинете ме ако не е.. търся една дреболийка за една малко "поостаряла" въздухарка Feinwerkbau 300s но пък съм си много доволен от нея.. та по същество.. една "гумичка" намираща се точно зад съчмата при затворена пушка. външно цилиндрична, вътрешно конусувидна. надявам се да ме насочите от къде да я закупя или заместител някакъв. Благодаря

soundmax харесва това.
  4. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    250
    Здравей,колега,
    Добре дошъл в отбора на "Файнверкбау"!Радвам се ,че и ти си собственик на такова "бижу"!
    И знай,че "Фани"300S никога не остарява!
    По повод това,което търсиш-обърни се към колегата Jethro(Дени) от София-той ги изработва.Има и други майстори на ФВБ във форума-Н.Атанасов,Добри от София,Soundmax... -нека ме извинят тези,които пропускам...
    Запасни части може да поръчаш и от Германия,но това е свързано с доста загуба на време и средства.

Последна промяна: 30 Май 2020
    joro_ihr харесва това.
  5. kossiii94

kossiii94 Новодошъл

Публикации:
    3
    Благодаря...

6. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    250
    Във форума има тема ,посветена на тази пушка.Там ще можеш да прочетеш доста интересни неща за нея,а така също да се свържеш с някои от въпросните колеги.

kossiii94 харесва това.
  7. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,577
    от:
    Старата София
    У нас трудно се намират оригинални части, колегите си ги изписват отвън на височки цени.
    Ако Дани(Jethro) може и поиска да ти изработи уплътнението ще е най-добре.
    Вероятно за това конусче говориш?
    https://www.ebay.co.uk/itm/Feinwerk...707167?hash=item23d550f1df:g:ci4AAOSwHlxenAwQ
    В този сайт има части на по-нормални цени:
    http://www.airgunspares.com/store/category/64/527/FWB/
    А в специализираната тема ще намериш линкове на немските магазини.

Licho харесва това.
  8. kossiii94

kossiii94 Новодошъл

Публикации:
    3
    Немските магазини ги знам, но там цената ми понакътрва.. благодаря за насоките..

9. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    250
    Колеги,нещо не успявам да отворя каталога със запчастите и цените във Вафенцентер Гота.Налага се да подменя една от частите на пушката.Искам да поръчам,но не става.Доскоро това не бе проблем,но сега явно са направили някакви промени.Моля за съдействие!

10. dvelinov

dvelinov Редовен Потребител

Публикации:
    150
    от:
    София/Kottingbrunn
    Затворен е до 20-ти август

11. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    250
    Ясно.Благодаря ,колега!

12. soundmax

soundmax Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,423
    от:
    Казанлък - Пловдив
    Коя част, туко виж някой я има излишна. Пиши да видим дали не може да ти се помогне :cheers:

13. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    250
    Вината си е моя-бях оставил за момент пушката недобре подпряна на опорната торбичка,килна се и се изхлузи и заедно с нея падна на плочите.Уж разстоянието не бе голямо,но от тежестта на пушката пострада сенникът-там където се поставят пластинките(мушките)-той е от някаква сплав(май е чугун),трошлив е.Аз не ползвам механични (стрелям с оптика),но ,все пак, сега ме дразни липсата на мерник отпред.Появи се и още една малка драскотина върху приклада.
    Иначе пушката си стреля все така прецизно,както и преди-цевта си е здрава,няма разклащане,всичко друго,слава Богу, е наред.Това ще ми е за урок....

Последна промяна: 18 Август 2020
  14. Licho

Licho Редовен Потребител

Публикации:
    250
    Току що получих изработения на принтер сенник.
    Ами че той изглежда по-красив от оригиналния!Сега,дори и да не намеря въпросната част,не е беда.
    Огромна благодарност на Дени(Jethro),който отново се притече на помощ!Да е жив и здрав!

Последна промяна: 20 Август 2020
    Venco, t.marev, gary m and 4 others like this.
  15. Jethro

Jethro Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    278
    от:
    София
    Само да уточня, че пратих на Licho цяла мушка (надява се на цевта и се стяга с 2 стопорни болтчета М4), не на 2 части както е оригинала, а монолитен блок от ABS, разбира се, има си в горната тръба(сенник) и гевречето с кръстчето :)
    Така чудесийката си става за стрелба с диоптик, защото спазих точно всички размери на оригиналната мушка.
    п.п. 2 модела са - едната е с външен диаметър 22м, а другата - 24мм ... нямам представа защо, но имам и от двата варианта пушки, та се наложи да се обаждам на Licho допълнително за уточняване на модела ...

rivan, Venco, t.marev and 8 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена