Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

anibis

Редовен Потребител
Не е удължена кутията,а цилиндъра предната тапа е на ексцентрик,за да може да побере по-големия резервоар.
За по лесно да ми е,правя детайл който да хвана на струга и да направя клапана на ексцентрик,а не да подлагам на челюстите разни пластини.
първата от ляво на дясно /ф32мм средната втулка ф35мм крайната Ф37мм


038338912.jpg



038338913.jpg
 

DeeM0N

Потребител
Дошло до меня наконец то о чем речь.
Кутията не е удължена под багажника. Това е къса дъска на l / x, близо до кутията
 

glavanov

Потребител
Да, и дава достатъчно свобода да се нагласи окуляра на правилното разстояние до окото.
Най дразнещо е при прикладване да не ти е добре разстоянието и влияе на точността, щото се напрягаш да коригираш.
 

DeeM0N

Потребител
резервни части
 

Attachments

  • 114685621.jpg
    114685621.jpg
    94.5 KB · Прегледи: 145
  • 114685624.jpg
    114685624.jpg
    142.8 KB · Прегледи: 138
  • 114685627.jpg
    114685627.jpg
    91.4 KB · Прегледи: 137
  • 114685629.jpg
    114685629.jpg
    106.9 KB · Прегледи: 140
  • 114685632.jpg
    114685632.jpg
    86.4 KB · Прегледи: 137
  • 124065002.jpg
    124065002.jpg
    85.8 KB · Прегледи: 145

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Камъка е евтино подръчно средство, практически доказал се и като ненадеждно. Висока и удължена уивър шина е естетически и технически най-доброто решение, запазвайки си кутията както е. Може и да не е евтина, ако си я поръчаш готова по размер.
Има и евтини китайски варианти за 11 към уивър преход с изнесен напред участък от шината, но трябва да мериш дали ще пасне с отвора на кутията и дали височината ще е достатъчна за удобно зареждане.[/QUOTE


]Пеко не само е ненужен ,но и пречи ако говорим за точност,но...когато говорим за бенч от куфара на масата ,от масата в куфара!Във ФТ знаеш,че разнасяш пушката ,като прани гащи ,отделно в моят в случай и малката проявява любопитство...та цевта трябва да си бъде хваната допълнително ако е без осмицата!А иначе решения много а с пари и красиви.
 

sts1969

Редовен Потребител
Цевта според мен трябва да е свободна, тя дори в заводско състояние си е напълно освободена. :pardon:
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Няколко начина за по-стабилен и безопасен захват на оптиката и за цевната кутия!

DSC09393_LI.jpg
С рязан моноблок
DSC09708_LI (3).jpg
С две отделни повдигащи шини
DSC09855_LI.jpg
С цяла шина
Разбира се това са аматьорски решения...
1481688[1].jpg
Това е вече сериозно и красиво решение,от всекъде :)!
 

bleu81

Редовен Потребител
Привет,
Някой ще ми препоръча ли модератор за чз200.
В момента пушката е със стрипер на Доминус с който стреля много точно от маса с група стигаща и под 10мм на 50м но е шумна а тъй като стрелбището ми е до хотел рискувам да си навлека неприятности.

Готов съм да жертвам 2-3 мм точност в името на тишината но все пак пушката е за фт и ми трябва изпитано качествено решение.

Освен модератора на АА за който нямам добри отзиви съм срещал и такъв на Алтрос но за него нямам никакви отзиви.

Поздрави
 

xpresident

Редовен Потребител
CZ200 без регулатор колко исзтрела може да направи в 5м/с коридор, приблизително?
 

sts1969

Редовен Потребител
CZ200 без регулатор колко исзтрела може да направи в 5м/с коридор, приблизително?
Васко, с моя CZ200S видя какво постигнах на Китка, на въздух без редуктор, но с накопителна камера (моя изработка), 68-70 изстрела с 16 J, в 6 метров коридор от 170 до 90 бара. Редуктора ми за сега си стои в шкафа, има нужда от профилактика и настройка.
 

sts1969

Редовен Потребител
Помня че бяха много при теб изстрелите. Би ли обяснил какво представлява тази камера и как се прави?
В оригиналният комплект я има ( в моят втора ръка я нямаше :D) но не ми харесваше изработката, някаква тънкостенна лята сплав ми се видя. Поръчах си моята от дурал, 5мм по дълга от оригиналната. На първата снимка е показан редуктора който продават в момента за този модел, с разграфена скала за Барове е направен (монтажа му е детска игра за 5 мин.). На третата снимка камерата е разпробита за да се елиминира работата и. Не може с този вид монтаж да я премахнеш напълно, с навиване и развиване, се регулира обема на камерата, и играе контра на натяга на пружината на БК.
Navod-7-telo-regulatoru-cz.jpg Задняя пробка CZ 200.jpg Клапан 1 (1).jpg Клапан 1 (2).jpg
 

xpresident

Редовен Потребител
Колеги, някой има ли cz 200 hunter, искам да ми измери дължината на приклада - от спусъка до края.
 
Нагоре