ФТ Движение "Мускетари"

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
ilian написа:
Аха ;),няма грешка.Не че мен ме бърка,че стрелям с 45дж. асан ама не е баш по правилата ;).Ако се запаля достатъчно маже и една в 16дж. да си взема,обаче по скоро съм на другия полюс ;),нещо в 80-90дж. ме дразни :rambo:

Аййдеееее докат се дърпаше от "мускетарското" взе че се хвърли на 16J. Ти си умопомрачително разнообразен бе човеко ??? :exclaim:
:D ;) :cheers:

Аз в 16J вече съм готов. Благодарско на Павката за "перепуска". ПРИЗНАВАМ :exclaim: след 40-тия метър хич ме няма, ама на по близки дистанции на комар ташаците целя :rambo: ;)
 

ilian

Потребител
В клас16дж. ще мина само ако го приемат със закон :p,ще си пукам фт с асана и това е ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Първата стъпка поне вече я направи -"ще си пукам фт с асана и това е" :p :p :p :p
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Бях планувал "забранено за ПЦП"...
ама както е тръгнало ще го преименовам "само до 16J" :D

Аз съм готов, Павката до няколко дни, Оги "събира" и той една самоделка, Илиан е ясен... днес ако е против - утре или други ден е ЛЮТ ФЕН ;)
 

ilian

Потребител
:no: няма да стане,два дена си играх с асана и го настроих на скороста на 16-те в 4.5мм(240мс) просто да видя какво е да стреляш с тая скорост.Останах тотално разочарован :-\ да си виждам чашката как лети много ме дразни ;),така че сега пак съм на 280мс и въобще не искам и да чуя за 16дж. по скоро ще си купя новия кросман от колкото 16-ка ;) :rambo:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Никой не иска да си сменаяш начина и скоростите на стрелба.
Искаме само да споделяш нашите мероприятия и да си един от нас.
Да може да разчитаме на теб при организирането на мероприятия.
:cheers:
 

ilian

Потребител
Знам това,но както сте се засилили всички към тея 16дж. в най скоро време ще си остана само аз в клас ънлимитед ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Идеално, ще бъдеш наш представител в този клас.
Направо ще ти дават наградата за първо място.
Но не забравяй да носиш почерпка в чантата за първото място. :p
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
ilian написа:
настроих на скороста на 16-те в 4.5мм(240мс) просто да видя какво е да стреляш с тая скорост.Останах тотално разочарован :-\ да си виждам чашката как лети много ме дразни
Тука си много прав :yes: ! А мен питаш ли ме с 200м/с 4.5 - виждам я не само как лети чашката, ами как спира, почива си, замисля се коя посока да хване по вятъра и хуква натам :wall: :'( ;) !
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
ilian написа:
Знам това,но както сте се засилили всички към тея 16дж. в най скоро време ще си остана само аз в клас ънлимитед ;)

Не само ти, споко !! А доколкото за новия Кросман, чух че няма да е много скъп, ма ще видим... Пишеше че няма такава пушка в този ценови клас..
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Що бе Оги!?
Отказа ли се от проекта 16J

Или чакаш аз да се откажа и да се задомиш с моята пушка ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не съм казал че няма да имам 16-ка след време, но кефа от далечната стрелба за мен е несравним... дори и да минавам трасетата без грешка с 16-ката, няма да ми доставя такова удоволствие, както да стрелям на 150+ метра...
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
f587c52479b50a4b90ce0cd577994506.gif
6529818b502d9205f77c41ea2ab8972e.gif
6529818b502d9205f77c41ea2ab8972e.gif
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Честито Хамерли на Павката!

Както е тръгнало скоро ще редактираме правилата за Мускетар ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Не се шашкай Оги! Одиш де одиш пак на мойто мерник ша додиш :rambo:
:D
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
На моя пост № 94 сме двамата с Павката. Двама мускетари с еднакви мускети. От тогава знаех какви ги крои ;) Да му е честит новия мускет, много да го радва и да му се кефи.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Честито и в тая тема.Сега да събира франкове за джепане, че много пуцане иде.
 
Нагоре