ФТ Движение "Мускетари"

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
dp1962bg написа:
Може, но тогава няма да гледате мишените а мускетарките.
Това ще е нов, супервисок клас на трудност за трасето. Мускетарски клас :yahoo:. Аз викам направо само по шапки и ботушки да ги пуснем /мажоретки-мускетарки, не състезателките, разбира се :D/ - та да ви видя тогаз колко нули ще насвяткате, ако изобщо успеете да си минете трасето ;) !
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Мишените я нацелвам я не, ама такава мускетарка я целвам директно в десятката, втория изстрел може и в девятката ;) ;) ;)
 

DANNY

Редовен Потребител
Musketeers1-1.jpg


SF-0016.jpg





----------------едит-------------------------------
Оправих го!
....Няма да търсите црЪн! :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Динкаааа, аз съм си самурай бе, мускетар съм задочно и не се бъзикай че сме всички за един и ще те мушнеме със шпагите :stickfight: ..
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Емблемката е супер :bravo: ! Знаех си аз, че нашия художник ще барне нещо по въпроса :cheers: !
Тъмно червената окръжност в комбинация с разместения червен кръг дава асоциация за падаща убойна зона :rambo:. Дани, пробвай да почистиш външната тънка червена окръжност, мисля че ще стане още по-добре :).
 

DANNY

Редовен Потребител
Архитекта написа:
Емблемката е супер :bravo: ! Знаех си аз, че нашия художник ще барне нещо по въпроса :cheers: !
Тъмно червената окръжност в комбинация с разместения червен кръг дава асоциация за падаща убойна зона :rambo:. Дани, пробвай да почистиш външната тънка червена окръжност, мисля че ще стане още по-добре :).


Това не съм го правил аз :'(
Това го даде "чичо Гугал".
Аз само ви го пуснах като интересна картинка по темата :-[
За да има емблема тя трябва 100% да е авторска!
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Вальо, мисля, че песента "Пара парадуемся!", която днес постна, непременно трябва да се появи и в мускетарската тема :cheers: !
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Поздрав за всички "Мускетари":http://www.youtube.com/watch?v=N6zNOZ5AVHk

П.П. Дани ако ти е скучно и няма какво да правиш по празниците, направи ни по една такава рисунка на кратуните и ни ги тапосай на емблемата от "Гуглето". Ако си навит драсни да ти пратим по една снимка :cheers:
IMG_3282aa.jpg
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Предколедно преброяване на хвърковатата мускетарска чета:
Максимален инвентарен потенциал, подготвящ се към момента - за 28 мишенни трасета, напълно окомплектовани с всички необходими аксесоари.
Налични умалители към момента:
1.Пламен - 2бр. 25мм
2.Вальо - 1бр. 25мм + 1бр.18мм
3.Слави - 1бр. 25мм + 1бр.25мм
4.Иван - 1 бр. 25мм + 1бр.25мм
5.Дидо - 1бр.25мм + 1бр.18мм.
6.Огито - 1бр.25мм и 1бр.18мм
7.Павката - 1бр.25мм и 1бр.18мм

Ако така поръчаме допълнителните умалители ще имаме за 28 мишени: 10бр.25мм и 4бр.18мм. Вижте предложението и споделете вашите мнения :). Който остава с два 25мм и иска да си има за лична тренировка и 18мм - може да си поръча трети умалител. Аз вероятно така ще направя.
Весели Коледни празници на всички мускетари :)! Корави шпаги и точни попадения /с шпагите, разбира се :D/ през Новата година :cheers:!
http://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
В магазините за крепежни елементи има всякакви шайби.
Примерно шайба с въпрешен диаметър 15/25мм и външен 50мм става идеално за целта.
Ние сме направили по този начин гамовските мишени. Всяка мишена има дупка с резба 4мм точно над убойната зона. С винт с вътрешен шестограм се завинтва вече пробитата шайба и нещата заспиват.
Няма какво да се занимавате с изработка на умалители. Това вероятно е най-лесния и бюджетен вариант за умалители и една такава шайба струва стотинки.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Гледаме да не дупчим щитовете дори и с 4мм. Много сме задобрели и целим тези дупчици ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз засега имам 1 бр. стандартна състезателна мишена от Боби от Русе, в комплект с 2-те стандартни бленди. Запланувал съм закупуването на още 3 бр. до март.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз засега имам 1 бр. стандартна състезателна мишена от Боби от Русе, в комплект с 2-те стандартни бленди. Запланувал съм закупуването на още 3 бр. до март.


И аз също
 
Нагоре