Старозагорската група

A

Anonymous

Гост
Утре ще поръчам от сотис цев. Ако някой иска да купува нещо от там нещо неголямо да ми пише. Транспорта до Стара Загора ще му излезе безплатен. ;)
Краен срок: утре в 11 часа.
 

Socom

Потребител
Постреляхме с Rank10 в събота + един представител на Пловдивската група :) /няма да го издавам ;) кой е/. Надявам се почивните дни да постреляме пак. :)
 
A

Anonymous

Гост
От днес имам цев от хатсан 125! Имам въпрос. Нормално ли е полетата на тези цеви да се 2-3 пъри по широки от каналите? Инъче всичко останало по цевта ми харесва. Жалко че трябваше да го махна. Благодаря на колегата rank10 за съвета. :cheers:

Стана ясно, че тунингования Хатсан е по добър от БАМа. Но фабричния....
 
A

Anonymous

Гост
Напълно нормално е ;) Пробва ли я вече? Очарова ли се от точността :)
 

angelmr

Редовен Потребител
Такива са всички хатсани. Драснали са по една черта за полета мързеливците. :( Учудващо е че това не влияе на точността. Може би снижава в известна степен скоростния диапазон за който е подходяща цевта, но иначе хубавата хатсанска цев си е много точна.
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря за отговорите. Вече ще съм спокоен за цевта. Не съм я пробвал още защото цевта е по тясна от бамовата и трябва да се направи втулка. След 2 седмици имам изпит и до тогава няма да имам време да човъркам по пушката. Инъче всичките части са налице. Просто трябва да направя изпита и като се освободя да посетя стругар.
 
A

Anonymous

Гост
Днес в 14:30 сме на кариерата над малкия железник. Който иска да заповяда. Входа е от към пътя за баните над хотел "Темида"
 
A

Anonymous

Гост
Старазагорци, някой от вас има ли нужда от газова пружина за хатсан 80?
За повече инфо пишете едно ЛС.
 

Socom

Потребител
Предната седмица, цялата група /с изключение на мен :bravo:/ си взеха п*шките под мишница и се изнесоха на някъде. И ме оставиха да стрелям сам. А гледайте тая седмица да ми свиете същия номер :no:. Шегувам се ;). Ако има мераклии за утре след обяд или за неделя през целия ден, да се обадят.
 
A

Anonymous

Гост
Мисля че ще се сформира група, но времето ще е гадно.
Пишете кога и къде и съм там! :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Напиши телефон да се разберем нещо. Предлагам да постреляме на кариерата над малкият Железник.
 

Socom

Потребител
Как сте през почивните дни, ще стреляме ли? Аз съм в Стара Загора, което ще рече че съм на линия ... :). Ако има желаещи да се обаждат ... щото иначе аз почвам да ви звъня ;).
 
A

Anonymous

Гост
Днес изпробвах хасана. Като цяло по него извърших следните неща: смених оплътнението на цевта,смених зацепващия зъб ,смених маншета с маншет от х125, понеже разервните за х80 са кожени, полирах маншета, полиамидния сегмент и цилиндъра, монтирах ГП то обратно и изсипах пясъка от приклада. Пушката се зарежда наистина трудно, но е много мощна. Мисля че достигнах критерия за достатъчна пробивност за ПП - пушката пробива автомобилна гума ^-^ :bravo:. За жалост не можах да направя задоволителна група на 15 м. Сега ще и сложа оловни плочки в приклада и ще ги залея със силикон. Ще си купя и про магнум. За другата седмица да ме имате в предвид ако ще ходите да гърмите.
 
A

Anonymous

Гост
Честит празник на сички именници. :cheers: :cheers:.
ПРиятно искарване на празника :cheers: :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Утре - :rambo: :rambo: :rambo:Час - сутринта по някое време.Място - засега неизвестно.Закъсахме я с транспорта ???
 

Socom

Потребител
Лоша работа ... с транспорта. Другия вариант е от терасите :rambo: ;) ;). ОК ще се чуем утре :)
 
A

Anonymous

Гост
Аз мога да ви предложа моето лично стрелбище- малко над баритната мина има един огромен насип от строителни отпадъци и пръст. Има 50 м дистанция на горното стрелбище и 70 на долното. Ама горното е по хубаво. За жалост няма къде да се подпират пушки. Има един бор ама той е много неудобен. Трябва да се внимава къде се стъпва, понеже има бетонни парчета с изскочила арматура и разни други неща, които държат нормалните граждани надалеч. На практика не е толкова лошо колкото ви звучи. :yes:
 

praetorian

Редовен Потребител
И последно?Мога да мина да ви взема и да ходим на стрелбището на Ралфи.Само дето Ранк не вдига телефона, а този на Младен съм го затрил някъде. ???
 
Нагоре