Старозагорската група

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

the_nerd_rules написа:
Здравейте! Аз съм поредния заралия във форума и имам един въпрос към вас. Къде мога да отида да пострелям. Ако може да е по-близо до града, че не ми се разкарва много. Ходя с приятели, които не са толкова запалени и като се хванем удряме по 10-20 изстрела всеки и се прибираме, а за толкова малко не си струва да ходя до чирпан :).
Обади се на 0884596067 Николай, да серазберем като ходим на стрелби да те вземем с нас. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Идеално! Аз само че живея и уча в софия и се прибирам само за по някой и друг уикенд. Така че следващия път като се прибера ще звънна. :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Здравейте имам един хасанчо 125тица според колегите в темата за хатсана е в критично положение.Къде в Стара Загора могат да го погледнат профисионално и да го ремонтират.Имам един познат които също има такава с счупена цев отпред които е много запален .Сега по празниците няма да е но за по нататък да организираме едни стрелби ако искате :)
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Ами в Зарата няма къде.Само в някой от нас ти е надеждата. :D ;)Поздрави!
 

bor1968

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Оръжейните ,,майстори" хем не разбират от пневматично оръжие, хем се отнасят с пренебрежение към него /затова съм ги сложил в кавички/.
При това положение спасението на пушката Ти е единствено в ръцете на praetorian и rank10 :yes:.
Ще и побаят и ще я оправят, но после задължително трябва да почерпиш, за да не я хващат уроки ;) :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

А така!Само дето още си стреляме двама....Вече ще земат да ни приказват ;).Явно заралии си предпочитат да киснат в кафенетата в очакване някоя да им пусне и да се мислят за ебахти пичовете, вместо да се занимаят с нещо смислено.Тук има малко хора, които имат някакво хоби.Яд ме хваща. Ама да знаете каква гледка сме с Rank 10...Двама слизат от колите, намятали карагии, помъкнали калъфи и сакове и потъват в гората :lol:Гледат ни като изтрещяни.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

И на мен ми се идва ама не знам кога ходите да пуцате и къде.За днеска изтървах че бяхме в казанлък и чак сега си идвам аз си погърмях малко ама самичък е скучно .Да попитам като ми е заминал маншона мога ли да прецакам нещо друго по пушката като стрелиам с нея?
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

...,,като ми е заминал маншона мога ли да прецакам нещо друго по пушката като стрелиам "...

Най-вече оптиката /ако си с оптика/. Маншета като ,,изпуска" буталото бие по-силно и по-рязко в цилиндъра и могат да се получат нежелани луфтове. Така, че по-добре не стреляй :yes:. Купи си нов маншет и виж някой от групата да ти помогне за смяната. Мисля, че няма да ти откажат.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Aquaman написа:
И на мен ми се идва ама не знам кога ходите да пуцате и къде.За днеска изтървах че бяхме в казанлък и чак сега си идвам аз си погърмях малко ама самичък е скучно .Да попитам като ми е заминал маншона мога ли да прецакам нещо друго по пушката като стрелиам с нея?

Всяка неделя се стреля, понякога и в събота след 15:00. В неделя обикновенно от 10:00 часа сутринта ( в неделя 10 часа си е утро :) ) Обади се на мен #0884675111 или на praetorian. Ще се стрещнем преди да тръгнем и ако не си с кола ще те вземем с нас. Налага се пътуване с кола понеже арсенала тежи, а и в рамките на града не става.
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

В рамките на града наистина не става....Едно, че няма толкова пространство, второ, че като чуят трясъка хората веднага ще съобщят където трябва ;) и трето, имайки предвид немалката сила на карагиите ни (особено на Ранка 10) ще си е направо водене на война.Много хора ще дадат фира.Имам отдавна подготвен списък за отстрел...отплеснах се :crazy:.Намерили сме си страхотни места за стрелби и избираме, в зависимост от настроението и времето(едното не става при мн вятър).Само да те предупредя, не очаквай в местата ни за стрелба пребягване на животни, по които да се стреля, в смисъл, стреля се само по мишени.Казвам ти го, за да не останеш разочарован.Не че на последните стрелби не ни хрумна да се разделим на 2 отбора и да се подпукаме едни други, но преценихме,че едва ли ще има оживяли да разказват :lol:.Шегувам се.Хайде, организирай се и добре дошъл в отбора.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Като гледам времето тази сабота и неделия ще се ходи ли някаде или почивка
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Като си купя пушка /до 2-3 седмици/ мога ли да разчитам на съдействие за разконсервиране и др. :) - После ще трябва да ме учите и да стрелям ;) ;) ;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Таз събота и неделя май ще е само на мезе и вино по домашному....Като гледам какво е времето :-\.
Socom можеш да разчиташ на нас за разконсервиране на пушката, ще ти помогнем на драго сърце, само да се видим и да откачим малко свободно време.Към каква пушка си се насочил?Сподели, че да не останеш разочарован.Не че сме големи специалисти, но доста пушки са ни минали през ръцете, та имаме някакво виждане за нещата.Поздрави!
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Пуснах ЛС на Rank10 ... WEIHRAUCH HW80 или Diana 36 кал. 4,5 /повече ми харесва първата - но я чакам доста време да дойде в Дайкан/ втората я има налична в Стара Загора /предполагам знаеш в кой магазин/ мисля че на Диана-та калибърът е малък ... ще почакам още малко HW80 - то пък ще видим ...
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Калибър 4.5 е само за зала,мен ако питаш.По- добре недей.Много се влияе от вятър и става за тазстояния до 20 - 25 метра точна стрелба.По - добре кал.5.5.Става за доста големи разстояния и е по - устойчив.А от Стара Загора не купувай нищо, за да не патиш.Едно, че цените са до небесата,друго е недобросъвестност у търговците.Оттук - само съчми.
P.S.Земай Waihrauch - а :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :cheers: :yahoo:
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Само да дойде ... че в момента го нямат наличен. И аз повече клоня към 5,5 кал. и май него ще вземам. Неприятното е HW80-то го чакат от началото на Декември 2008 та досега ... Уж обещават до края на този месец да го имат ама кой знае. Като си купя нещо ще се обадя още същия ден - обещавам :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Днеска времето е хубаво сте се стрелия ли ?
:rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Старозагорските четници, вие каква марка оптики ползвате? :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

За сега нямаше пари за друго освен таско ;) Сега пари има, ама време няма :crazy:
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Препоръчайте нещо като марка :)
 
Нагоре