Старозагорската група

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Не е много сигурно че няма да съм, но е по-вероятно да имам работа :(. Утре само да дойде оръжието се обаждам :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Утре заминавам за Варна. Другата седмица може да стреляме на воля в Стара Загора :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

За другата неделя планирам да съм готов с тунинга, така че има голяма вероятност и аз да се присъединя. :yahoo: :rambo:
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Колеги, някои от Стара Загора няма ли да ходи на изложението в Пловдив другата седмица? / от 01,04 до 04,04,2009/ Аз мисля да ходя в петък. :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Може да отидем :) Добре дошли сте :)
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Обещах да се обадя като имам пушка :) ... е обаждам се :yahoo:. Погледнете ми подписа ;). Днес след работа купувам чашки и ... :rambo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Socom написа:
Обещах да се обадя като имам пушка :) ... е обаждам се :yahoo:. Погледнете ми подписа ;). Днес след работа купувам чашки и ... :rambo:

ЧЕСТИТО! Кеф и десятки! :cheers:
И снимки в съответната тема! ;)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Браво и честито :rambo: Толкова ценна и чакана придобивка :)
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Благодаря на всички! :). Естествено и снимки ще има :). Praetorian дали ще стреля в събота или неделя?
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Ще стреля естествено!!!! :crazy:Обади се задължително, да се разберем деня и часа.Много ще се радвам.Стреляме обикновено на изоставената кариера в Железник.Честито и от мен за карагията, скоро да я пробваме.....Откъде ще взимаш чашки?И какви?
Поздрави!
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Мисля да е от магазина до пазара, просто ми е на път не друго. Мисля за H&N FTT. Като за начало, по натам ще пробвам и с други. Ще звънна на телефона които си посочил по-напред в темата. Само да не спиш след обяд ;) ;).
 
A

Anonymous

Гост
Май е време да оправя заглавието на темата :) :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте!
Имам малко въпроси за правенето на фаска на цев 5.5 със съчма и паста. У нас намерих една съчма с диаметър ~16 мм .Вие какъв диаметър препоръчвате ???? Освен това е ръждива :exclaim: Язвите не са дълбоки. Това ще пречи ли? Обаче мисля че имам подходяща паста. Тя е зелена, на лоена основа /почти съм сигурен че не е диамантена/ и се използва от матричарите да лъскат матрици от кален дуралуминий.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Поздравления за новата пушка. Пожелавам ти да изтъркаш полетата на цевта от много стрелба. :D
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Socom написа:
Обещах да се обадя като имам пушка :) ... е обаждам се :yahoo:. Погледнете ми подписа ;). Днес след работа купувам чашки и ... :rambo:
честито,мен!с тоя модел удряш първата си десятка.тая пущина е изпитвана с години и е абсолютно универсална.купувай фтт(много).в близките месеци поръчай оригинални маншети и пружини.експериментирай и с китове на Ox и Maccari.
 

Socom

Потребител
За съжаление, както бях писал вече днес и утре ще работа. :( Инцидентно е по принцип почивам в събота и неделя но сега се налага. Аз вече я пробвах :). Беше доста се смрачило и почти ни виждах мушката в тоя масивен сенник ама нямаше как да не гръмна няколко пъти. :). Ще постна няколко снимки в другата тема със снимките. :)
 
A

Anonymous

Гост
Какво ще препоръчате. Да сменя цевта на БАМа за хатсанова от по слабите модели. 22 или да сложа от иж 38 .177?
 

Socom

Потребител
Колеги, почивните дни ще стреляте ли? За сега при мен върви нормално т.е. мисля че събота и неделя ще съм на линия за стрелба. :) Praetorian ми има телефона /и аз неговия ;)/ ако не се обадите аз ще звъня :).
 
A

Anonymous

Гост
Праеториан няма да е в града, но аз в събота се оказа, че съм на линия. Ех, как щеше хубаво да ми се отрази и в неделя да си почивам ама... 0884/ 675 111 е личният ми. Ще се радвам да постреляме заедно. в събота
 
Нагоре