Старозагорската група

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

До към 250 стойка + оптика :)
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Аз сам онзи дето чакам Weihrauch HW80 от 3-4 месеца уж сам решил да го взимам но още го нямат в Дайкан ама само да дойде ... :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

scp_p416aomdl_m.jpg

Предполагам ще покрие цената, но не съм сигурен дали ще стигнат парите :)
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Благодаря, само че не успявам да видя марката :( ... за парите ... ако не веднага то по-после ще ги събера :)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Цената ми е висока :) ... ще мисля нещо друго - време имам. Дайкан с тия бързи доставки ... скоро пушка няма да имам май. :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

В България е висока.

Иначе от тук тази ми се вижда доста добра.

SCP3-1564L1.jpg


или тази, която е по-добра за цената си и дори има подсветка.
PIC755868.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

привет колеги интересувам се за газова пружина за хатсан 125 4.5 имате ли някаква идея в стара загора кои може да ми я направи и дали се променя далекобойността :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

kreizi760 написа:
привет колеги интересувам се за газова пружина за хатсан 125 4.5 имате ли някаква идея в стара загора кои може да ми я направи и дали се променя далекобойността :)

Има един човек, който си направи скоро сам ГП. Майстор е, но за сега пружината не работи понеже е напомпана само на 40 атс. Скоро когато си направи преходник ще му я напомпаме и ще пишем повече. Далекобойността мисля, че няма да се промени, но точността да ;)

Вече ГП е напомпана и да държи отлично. Хубавото при тази изработка е че може да се свяля без да и се изпуска налягането! При това без риск. Което означава че няма да даваш куп пари всеки път когато ти се скапе маншета!
 

KIKOKIKOW

Новодошъл
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

rank10 написа:
kreizi760 написа:
привет колеги интересувам се за газова пружина за хатсан 125 4.5 имате ли някаква идея в стара загора кои може да ми я направи и дали се променя далекобойността :)

Има един човек, който си направи скоро сам ГП. Майстор е, но за сега пружината не работи понеже е напомпана само на 40 атс. Скоро когато си направи преходник ще му я напомпаме и ще пишем повече. Далекобойността мисля, че няма да се промени, но точността да ;)

П.П. Хайде народе утре да пусаме!
колеги от скоро се запалих по въздухарките,ловец съм имам огнестрелни оръжия,от стара загора съм,къде могат дасе намерят маншет и пружини в стара загора в кой магазин?защото ми попадна славиа631 на добра цена можеби ще има нужда отманшет и пружина
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

В Стара Загора не знам дали можеш да намериш, но пробвай в раздела на пружинките. Обади се да постреляме или пиши тук, а може и на скайпа да се разберем нещо.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

я да запитам кой от вашата група отнесе заглушителите за hatsan at 44 от сайта на gunman да си признае и по важното да сподели впечетления заслужават ли си
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Не е никой от нас. Скоро се запознах с едни приятни момчета, които стреляха на змеевския язовир с гамо хънтър и АТ-44 10, но не бяха чували за този форум. А и по принцип не пишат по форумите. Знам и за още много други френдове, които не пишат по форумите. Така че едва ли ще получиш отговор на въпросът си тук.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

gunman написа:
Заглушителя е на резба. Има решетчица,вата и корпус. Другите подробности ще ви дадат евентуално от старо загорската група. Заглушителите за Х135 са със същата кострукция, но с друга резба.
---- ми май не е никой от пишeщите тук
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Не знам защо така е написал гънман. Да питаме него :)
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Старозагорските колеги, имам предчувствие че утре ми пристига пушката :yahoo:. Така че ме бройте за стрелби - не обещавам за тази събота и неделя че май ще имам работа :(. Но за другата би трябвало да съм на линия /стрелкова/ ;). Утре ако всичко е наред и Weihrauch-а ми е ръчичките ще се обадя. :)
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Ми ха де!Жалко, че за тази седмица няма да си на линия....Ама за другата се очертаваме яка група. :rambo:
 
Нагоре