КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 12.05.2012 г.

Статус
Заключена за публикации

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Имаше една табличка някъде - за максималната скорост на най-използваните чашки. Ако някой се сеща да я сложи тук.
 

Termina4

Потребител
на някой да му се намира допълнителен комплект монтажи за оптика c 30мм туба? Ползвам, черпя и ги връщам след състезанието :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
CaMyPau написа:
Имаше една табличка някъде - за максималната скорост на най-използваните чашки. Ако някой се сеща да я сложи тук.

Като гледам от записаните, всички ще стрелят с JSB.

Прикрепям една табличка с популярните чашки, които се ползват:
 

Attachments

  • untitled.bmp
    359.9 KB · Прегледи: 97

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
pavloff написа:
ще има задължителен хронотест преди състезанието
...........................................
Хронотеста ще бъде проведен от Станислав Станчев.
Предварително казвам, че е умерено корумпиран. /бира и пържоли, друго не /
Леле-еееее, сега я втасах - Рачо ако види отчета ми на хроното ще ме скъса от бъзик :wall: !
Слави, помагай брат: давам по кенче шумеско специално за всеки надписан джаул :cheers: ;) !
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
:offtopic:

dilom08 написа:
Ихааааааааааааааааааа, очертава се здрава сбирка :rambo: :rambo: :rambo:

М... да.... затова предлагам на връщане /след запоя/ Динката да кара... ;)
Динка сори брат, ама 2-ма от 3-ма е мнозинство... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Дайте му на Динката да издърпа късата клечка от трите къси ;)
:cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Калояне, не се блъзкай с мене да не ти врътна тумблера преди състезанието, като на някой сейф ключалките да не можеш да и хванеш на тая оптика спатиите ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Архитекта написа:
Слави, помагай брат: давам по кенче шумеско специално за всеки надписан джаул :cheers: ;) !

нагласи направо една Ариана 2,2л. и си готов ;)
от мен зависи да разпределя пушката в "правилния клас" резултата от теста не сме решили дали ще се публикува.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
fatalen написа:
CaMyPau написа:
Имаше една табличка някъде - за максималната скорост на най-използваните чашки. Ако някой се сеща да я сложи тук.

Като гледам от записаните, всички ще стрелят с JSB.

Прикрепям една табличка с популярните чашки, които се ползват:

Благодарности на Божо за помощта - ще трябва да се отчитам за много неща. ;) :cheers:
Слави, разпечатай си табличката и си готов за тестер ;
 

ivofox

Редовен Потребител

dinkata

Редовен Потребител
ivofox написа:
kid написа:
:offtopic:

dilom08 написа:
Ихааааааааааааааааааа, очертава се здрава сбирка :rambo: :rambo: :rambo:

М... да.... затова предлагам на връщане /след запоя/ Динката да кара... ;)
Динка сори брат, ама 2-ма от 3-ма е мнозинство... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

2-ма от 4-ма ;) ;) ;)

Демек ма защитаваш ли Иване ?
 

ivofox

Редовен Потребител
kid написа:
Ето го като снимка... :cheers:

Добавете и мен в този списък :cheers:
То се очертава направо национална среща ,дай боже и още хора да се присъединят :cheers:
Павка запиши и мен :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Ако искаш му го кажи 2 минути след като свирне с свирката за начало на състезанието ?!? ;) ;)
Вальо, чист чилик си е наистина, ама риболовната тема му 'лъзна подкупа ;) ;) :quiet:
 

ivofox

Редовен Потребител
dinkata написа:
Ако искаш му го кажи 2 минути след като свирне с свирката за начало на състезанието ?!? ;) ;)
Вальо, чист чилик си е наистина, ама риболовната тема му 'лъзна подкупа ;) ;) :quiet:

Сега ще видим кой е ,,чилика".Сега с тази удобна пушка Динка може да отнесеш първото място .Май това ще ти е първото състезание ,където ще участваш с твоя пушка ;) Хаирлия да е и да почерпиш да ти върви.Може да купиш едно двулитрово шише бира по пътя за Троян да почерпиш преди състезанието.Мисля че никой няма да има нищо против :cheers:
А за риболова след забраната ще отидем някъде за риба,може си направим едно състезание и на риболов.И да не збравиш традиция, трябва да участваш с чужда въдица иначе ще те дисквалифицирам ; :cheers:
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре