КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 12.05.2012 г.

Статус
Заключена за публикации

rashko

Редовен Потребител
:offtopic: Ти напълни една чиния патешки сърца за трасето пък ще видиш как ще се застреляме. ;)
 

bor1968

Потребител
Динка, гледам, че си се записал със самоделката и самоделни чашки. Ти още не си стрелял с нея, но като знам, че си свикнал с непознати пушки да се представяш добре, не се съмнявам,че и с твоята ще се справиш без да си и свикнал, нищо че е пушката ти е за ХФТ ;).
Бая се чудех се дали и и аз да не се присламча към приятната ви компания и да участвам, но ми прави впечатление, че освен Пламен с федербала, няма друг с ППП :( а и той се пише в клас международен. Вярно, че противооткатната система го доближава до ПЦП-тата, но си е ППП. Абе нито е рак, нито риба ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Бор Чворе, само изяви желание за участие давам ти право на избор на една от двете пушки и аз се пускам с другат ! :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ще си е баш самобитен... Самоделна пушка със самоделни муниции. Остава и една самоделна оптика да турне и ще е самоделен отвсякъде.... Ма ще даде и аз да гръмна веднъж... Брачед, само да не е над 45 джаула че Слави се е заканил хроно да има :p :p :p
 

dinkata

Редовен Потребител
CaMyPau написа:
Брачед, само да не е над 45 джаула че Слави се е заканил хроно да има :p :p :p

Братчеде много претенций ся и ти :) Тя ще дойде около петък кога да и меря скорости и да я нагласям за събота :) Колкото толкова :) Но няма да е над 45-6-7 ;) :cheers:
 

bor1968

Потребител
Динката е късметлия и минава между капките :D.
Пушката му ще е точно 44,99дж ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Леле, много народ се е записал на първо четене ;)
Иска ми се да мина, макар и само като кибик да погледам екшъна, че в ФТ-то хич ме няма.
Много мераклии за Купата ^-^
 

ininia

Потребител
ФТКС
Рачо,идвай! И аз ще бъда кибик! Но ще си нося масичка,столче и мишенки и ще си пострелям за кеф! ;)
Хем ще си правим и компания! :)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
Леле, много народ се е записал на първо четене ;)
Иска ми се да мина, макар и само като кибик да погледам екшъна, че в ФТ-то хич ме няма.
Много мераклии за Купата ^-^

Рачо Рачо язък за хубавата пушчица,която пригоди за ФТ,а не е излизала сигурно от вас още :).
 

Termina4

Потребител
Немога да видя файла :-[
Има ли места за още един, ако не ще съм наблюдател :crazy:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ето го като снимка... :cheers:
 

Attachments

  • Zapisani.png
    Zapisani.png
    56 KB · Прегледи: 83

Termina4

Потребител
Добавете ме и мен :cheers:
Иван Карачомаков Клас-меж.; Пушка-Daystate Platinum; оптиkа-Leupold Mark4 3,5-10X40; чашки-JSB
 

lynx

Редовен Потребител
scandalo написа:
Рачо Рачо язък за хубавата пушчица,която пригоди за ФТ,а не е излизала сигурно от вас още :).

Напротив, точно с нея ще стрелям но само в зоната за прострелка, рамо до рамо с Иван-ininia.
Ние понеже сме по-възрастни и затова ще сме там, а вие по-младите на чукарите, бой по железните мишени ;)
:cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Аз също реших да участвам ;)
Пушка от подписа съчми JSB
 
A

Anonymous

Гост
И аз мисля да участвам :D :eek:
ще се състезавам в клас до 45J
пушка- Cometa Lynx, оптика- 4-16x40,сачми- JSB
 

dilom08

Редовен Потребител
Ихааааааааааааааааааа, очертава се здрава сбирка :rambo: :rambo: :rambo:

Да не се наложи да се пусне още един коридор за да побере наплива.
 

lynx

Редовен Потребител
Вероятно рекорда за посещаемост на ФТ мероприятие ще падне.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги да ви кажа, че ще има задължителен хронотест преди състезанието по следната схема, всеки участник потвърждава участието си при съдията, подписва се, че запознат с мерките за безопасност, минава през хронотест и отива да прострелва във определената зона и определеното време.
Хронотеста ще по протече по следният начин:
Ако при първия изстрел дулната енергия е в допустимите граници, състезателят продължава участието си в заявения клас. Ако хронографът отчете по-висока мощност от предвидената за състезанието при първи изстрел, то изстрелът се повтаря. Ако и при второто замерване се установи по-висока от допустимата енергия, състезателят автоматично преминава в клас „До 45 джаула”, ако е над 45 джаула не се допуска до състезанието.

За клас Международен допустима дулна енергия - 16,33 джаула
За клас До 45 джаула допустима дулна енергия – 45 джаула.

Хронотеста ще бъде проведен от Станислав Станчев.

Предварително казвам, че е умерено корумпиран. /бира и пържоли, друго не /
;) :cheers: ;) :cheers:
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре