КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 12.05.2012 г.

Статус
Заключена за публикации

dinkata

Редовен Потребител
Браво бе
show2big.jpg


Никакъв проблем нямаш за бирата ама искам сам да я изпиеш преди завоите !
 

ivofox

Редовен Потребител
dinkata написа:
Браво бе
show2big.jpg


Никакъв проблем нямаш за бирата ама искам сам да я изпиеш преди завоите !

Не с лошото бе Динка,ти сега искаш да ме дискфалифицират на състезанието .Павката може да изкара дрегера преди състезанието.D ;) ;)
 

cdman

Администратор
Гледам още никой не е писал в темата :), слагам една снимка от днес. Времето ни изненада или по скоро ни поваля доволно. Но това не попречи на повечето състезатели :). Това което ме зарадва е да видя толкова много хора на състезание , и толкова много FT пушки ^-^

Поздрави на организаторите , за поредна година доказват че купа Балкантрейд е сериозно събитие в спортния календар

:bravo:
 

Attachments

  • photo.JPG
    photo.JPG
    302.2 KB · Прегледи: 95

Termina4

Потребител
И аз се прибрах преди малко и се чуствам много добре :) Зареден съм от срещата с толкова много хора и си прекарах страхотно :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За първи път сядам пред компа от няколко дни.. Чувствам се изморен но доволен. Искам да благодаря на всички които ни уважиха и с присъствието си помогнаха всичко това да се случи. Извинявам се на всички които не можах да изпратя, но просто ни чакаше събиране на трасе и като излязох от реката горе вече нямаше никой.. :pardon:
Ако започна поименно няма да ми стигне времето за всички... Приятели , благодаря на всеки един от вас за всичко !!!
Ще чакам снимки и видео . :cheers:
 

TeXHo

Потребител
Благодаря на организаторите за незабравимото трасе.
Наваля ни доста, но това не спря желанието за стрелба.

Ето едно кратко видео от надстрелването за 3то място в клас до 16дж.
http://www.youtube.com/watch?v=Jvgo9Iu1X6A&feature
 

lynx

Редовен Потребител
Ние също се прибрахме благополучно, изпълнени с приятни чувства от това наистина страхотно изживяване. :yes:
Съжалявам, че нямахме възможност да останем за вечерния купон.
Организацията беше перфектна, издънки нямаше.
Броят на участниците беше почти 40 човека ^-^
Както Динката се изрази при награждаването: "Това е нов Световен рекорд за България" ;) ;)
За трасето, ъъъъъъъ.....просто нямам думи!!! :eek: ??? :eek:
На предходния "Бръмбър скок", поради постигнатия извънземен резултат от Божидар(49 точки от 50 възможни :eek:)организатора се закани, че на следващото състезание трасето ще е в стил "Отмъщението на организатора".
Е, това беше изпълнено на 100% за което свалям шапка на хората наредили трасето. :yes:
Едва ли някой от участниците е очаквал подобно ниво на трудност.
По-специално, мишените при реката и нагоре в гората бяха "Яката работа".
Добре че нямаше вятър, защото и мишените на поляната до басейна щяха да са с повишена трудност ;)
По време на стрелбите два пъти дъжд ни валя, окаляхме се до уши ;) но настроението си остана отлично. :yes:
Съжалявам че не можах да снимам, а имаше много за снимане.
Искам да изкажа специални благодарности на хората, които се потрудиха това събитие да стане факт :yes:
 

stelibg

Потребител
Знам, че думите не могат да опишат и 10% от това, което се случи там. Беше невероятно! Благодарности за организаторите - поклон пред ентусиазма, добрите идеи, вложения труд и средства.

Браво и на победителите! Няма да е лошо да дадат няколко съвета във форума на такива лоши стрелци като мен - нито физическа подготовка, нито устойчивост при стрелбата. Пълен ужас :wall:

А трасето беше на световно ниво. Слънце, дъжд, кал - от всичко за всеки.

До нови срещи на следващия двудневен турнир за купа "Балкантрейд" :)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Честито на победителите :cheers:

Макар да съм част от организаторите, моят принос за мероприятието е "капка в морето".
Истинските герои са Павката и Огнян :bravo:
Вие двамата сте отличен екип :exclaim:
Знам какви нерви и колко време ви отне това трасе.
Поклон момчета!
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
ЧЕСТИТО на победителите...
БРАВО на организаторите.... Изкарах си страхотно :yahoo: :yahoo: :yahoo:
От всичко/слънце, дъжд, стрелба, кал, приятна компания и приказки/ , имаше по-много :cheers:
Трасено беше наистина трудно и много добре измислено. :bravo:
А времето.... време, какво да го правиш :pardon:
Така ни посрещна, че не можахме да излезем от колите. После на няколко пъти ни изми от калта, а след това слънцето ни изсуши... ;)
А днес по обяд с гръмотевици и градушка ме събуди... :eek:

упс... забравих за това :pardon: Награждаване КУПА „БАЛКАНТРЕЙД" - 12.05.2012 г.
 

ivofox

Редовен Потребител
Първо искам да поздрава победителите на това състезание да ви е честито :winner:
След това искам да поздравя организаторите на това състезание специално на Павката и Огнян :bravo: :bravo: :bravo:
Невероятни услия са положени,труд и нерви за да се направи едно такова трасе.Пременаване на река,катерене по дърветата,да го измислиш да се получи добре някои мишени се виждаха много трудно с просто око,все едно при реален лов.
И забелязах че нито една мишена не се повреди или се измъкна от укрепленията,а имаше страшно много хора.Всичко са пресметнали до най малката подробност.Повечето мишени бяха под ъгъл и много интересно разположени.Браво момчета продължавайте все така :bravo: :bravo: :bravo:
Страхотно си прекарах,а вечерта се събрахме и на маса :cheers:


Ето и малко снимки от мен.

http://ivofox1.snimka.bg/hobby/ft-troyan.676635

Клип:
http://vbox7.com/play:1060ce25f8
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Приключи второто издание на купа „Балкантрейд” организирана от ФТДМ, с подкрепата на фирма „Балкантерйд” ЕООД гр. Троян в местността „Бръмбар скок”
В мероприятието взеха участие 35 участника, разпределени в два класа:
Клас Международен – 23 човека
Клас До 45 джаула - 12 човека

Призовите места в двата класа бяха разпределени по следният начин:

В клас „Международен”
1. Божидар Чудомиров – fatalen – 45 точки

2. Милен Миладинов - milen.m - 44 точки

3. Симеон Георгиев - BAD TORO -43 точки след надстрелване с

Румен Гергушки – scandalo – 43 точки


В клас „До 45 джаула”
1. Татеос Нигохосян - FreeMen – 44 точки

2. Георги Терзиев - dilom08 - 38 точки

3. Павел Великов - x-men - 35 точки след надстрелване с

Злати Шумаров – SVIREPIY - 35 точки.

Най- висока успеваемост в едни кръг:

Румен Гергушки – scandalo – във втори кръг – 25 свалени мишени.

Пълното класиране и за двата класа, както и сложността на трасето са публикувани в двата прикачени файла.

Благодаря от името на ФТДМ на всички уважили мероприятието.
Като един от организаторите се радвам изключително много за добрата посещаемост, което също допренеси за хубавата атмосфера на трасато.
Радвам се, че ви е харесало, това е най-добрата награда за един организатор.
 

Attachments

  • Klasirane+12-05-2012.xls
    55 KB · Прегледи: 115
  • course_planner bg.xls
    158.5 KB · Прегледи: 21

dinkata

Редовен Потребител
Павка, Братчеде :worship: :worship: :worship: ! ! ! Благодаря ви, че ни дадохте поредния повод да се съберем, видим и прекараме страхотно, както и да постреляме по най - доброто ФТ трасе на което съм присъствал ! Организацията и дисциплината бяха на изключително високо ниво. Думи нямам просто да ви опиша колко презареден се чувствам от денят прекаран с всички Вас... приятели ! :bravo: :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Пропуснах...
честито първо състезание: на Рачо (Lynx), на синът ми Христо (hristosko), на Алексис Бабалис (mamawaits);
:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Прибрах се преди малко беше СУПЕР :yahoo: :cheers: Браво за проявената фантазия с удоволствие ще присъствам и на следващото състезание в Троян надявам се да е тази година ;) Радвам се, че се видяхме толкова много колеги макар и за малко с някои :cheers: До нови срещи :)
 

Termina4

Потребител
Моля визуализирате ми информацията от XLS файловете за класирането :cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Отли4на организация,невероятно трасе създадено с много фантазия и къртовски труд.
На такива фенове на ФТ може да се каже само БЛАГОДАРЯ!
О4аквам с нетърпение следващата ни среща. :bravo:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Въпреки че не се осъществи и моето сефте, БРАВО на ОРГАНИЗАТОРИТЕ! :cheers:
 

Attachments

  • klasirane.pdf
    86.2 KB · Прегледи: 82

kid

Редовен Потребител
ФТКС
И като html файл.
Отваряте Copy of Klasirane+12-05-2012-1.html с някой браузър
 

Attachments

  • Klasirane.rar
    12.3 KB · Прегледи: 31
Статус
Заключена за публикации
Нагоре