КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 12.05.2012 г.

Статус
Заключена за публикации

dinkata

Редовен Потребител
Човека предоставил Ви пушка се казва Тихомир (mmst) и всички знаем колко добър и отзивчив колега и татко е ;) ! Да ни е жив и здрав (и половинката му :-* ) ! :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Тогава сърдечни благодарности на Тихомир (mmst) и следващия път специално ще го почерпя с водка :cheers: И разбира се всички останали :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
IAN-007 написа:
Тогава сърдечни благодарности на Тихомир (mmst) и следващия път специално ще го почерпя с водка :cheers: И разбира се всички останали :cheers:

Ам той не пие :) Виж нещо за ядене по - би го оценил :)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Ще ви дам аз едни разказчета, едни купи и един мускетарски отпор :mad: ! В Троян ви се размина, ама на юлското софийско 2х50 да му мислите - уредил съм си секретен полигон /вилата на бай Иван/ за тренировки при 850м надморска височина. През седмица съм там. До юли трябва да съм се научил да стрелям със ... 195м/с :wall:. Така че ... дръжте се - призракът Файнверкбау ще ви преследва безмилостно и в най-телилейските Бонсови гори ;) !
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Цитат от разказа на колегата Милен:
"Това очакване се оправда, и беше поставен рекорд за най-голям брой участници в клас международен (16 дж.), както и за общ брой участници в двата класа. Ако бъркам, приемам да бъда поправен, но според мен това беше най-масовото състезание до момента, от началото на историята на ФТ в България. Така или иначе, в Троян тази година се бяха събрали най-добрите състезатели по ФТ в България, и беше ясно, че надпреварата за първите места ще е ожесточена."

Този цитат е най-голямата награда за нас организаторите.
 

lynx

Редовен Потребител
Павка, пожелавам ви следващата Купа Балкантрейд да срине тазгодишните рекорди ^-^ :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
Павка, пожелавам ви следващата Купа Балкантрейд да срине тазгодишните рекорди ^-^ :cheers:
Само да си пожелаем да не се подобри рекорда за излят дъжд на мероприятие ;)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
soundmax написа:
Само да си пожелаем да не се подобри рекорда за излят дъжд на мероприятие ;)
Е... ще е първото такова мероприятие проведено изцяло по време на дъжд...
Ще си спретнем по един въждобран за пушките и :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:
Па ние вечерта ще се греем със троянска сливова ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Калояне, в бутилката която държи Огито имаше Троянска сливова ама баш каквато трябва.
 

Attachments

  • 027197226.jpg
    027197226.jpg
    110.7 KB · Прегледи: 87

kid

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 написа:
Калояне, в бутилката която държи Огито имаше Троянска сливова ама баш каквато трябва.

Вальо , бсолютно съм съгласен с теб :cheers:
Редактирах снимката...
 

ivofox

Редовен Потребител
dinkata написа:
Тва беше най - яката ракия която съм пил ! :cheers:
Динка ти ракия ли пи ,аз се чудя защо така добре играеше футбол сигурно си залитал ,а аз си мислих че правиш финтове ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Пих я след футбола РИБКА :) Оправи ли ти се кръста на тебе ;) ;) ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Момчета, благодаря за топлите думи ! Радвам се че трасето ви хареса, и наистина ще положим всички усилия всяко следващо състезание да вдигаме летвата на качеството. Сега имаше доста неща за доизглаждане, и се надявам че не съм пропуснал нито едно, така че следващия път ще гледам да се отсрамим ще има едно трудно, чисто и интересно трасе. Още веднъж благодаря на всички ви !!!

П.п. За троянската сливова ще трябва да направя отделно проучване, защото се очертава двудневна среща и ще има нужда от "вътрешен масаж" за разпускане между кръговете....
 

FreeMan

Редовен Потребител
А дали има шанс да има друго такова на есен? ???
Толкова да хареса на всички, със сигурност ще има още по-голяма посещаемост - особено в клас 45j.
Предполагам Варненци, Русенци и други в клас лимитиран ънлимитед - ще дойдат и те... и борбата ще е безмилостно жестока. :sniper2:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
FreeMan написа:
А дали има шанс да има друго такова на есен? ???
Толкова да хареса на всички, със сигурност ще има още по-голяма посещаемост - особено в клас 45j.
Предполагам Варненци, Русенци и други в клас лимитиран ънлимитед - ще дойдат и те... и борбата ще е безмилостно жестока. :sniper2:

Да тогава вече гаранция няма да става нищо от мишените.Имаше една мишена брутално смазана и надали е от 16дж.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
scandalo написа:
Имаше една мишена брутално смазана и надали е от 16дж.

Mисля , че е "лупкана" с над 45J ...
Понеже и ние имаме мишени и ги стреляме с 16J до 42-45J и не са мръднали... а тази да има няма 50-тина изтрела и ...
 

dinkata

Редовен Потребител
Понеже братчеда най - много с мене се бъзика за джаулите, Калояне напиши на колко я оставихме предната вечер, за да отпадна от списъка с съмнения :) :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
kid написа:
scandalo написа:
Имаше една мишена брутално смазана и надали е от 16дж.

Mисля , че е "лупкана" с над 45J ...
Понеже и ние имаме мишени и ги стреляме с 16J до 42-45J и не са мръднали... а тази да има няма 50-тина изтрела и ...

А нямахте ли хроно тест преди състезанието?
Божо нали бе направил една таблица със скорости и мощности за Х.Т.
...Или пак някой е хитрувал ???

http://forum.airguns.bg/index.php?actio ... tach=28132
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре