КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 12.05.2012 г.

Статус
Заключена за публикации

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Противно на очакванията ми мишена номер 22 се оказа по-трудна от 21 и е свалена само 5 пъти през цялото състезание. Може да се дължи на факта че беше черна а пък 21 беше бяла и се виждаше по добре в сенчестата гора.
 

lynx

Редовен Потребител
Абе не знам, но така споменаваната мишена №21 ми взе акъла :eek: ;)
Няма ли снимки на това велико съоръжение??
Ще си запазя 1 снимка за спомен, защото в първи кръг поради луда случайност я гътнах и не можах да повярвам ;)

В интерес на истината, някои черни мишени се откриваха трудно и убойните зони не се виждаха.
Аз като новобранец доста трудно ги откривах през оптиката и на няколко пъти ми изтичаше времето, без възможност да стрелям.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Пред 22 се клатушкаше едно клон4е, а и като си се изцедил по 21-ва то за 22-ра просто не оставаше вътък.
Ра4о вярно извади късмет да запо4не кариерата си като ФТ стрелец на едно от най трудните трасета в добавка с дъжд и кал.Резултата който показа си е пове4е от добър. Надявам се трудното трасе, дъжда и калта да не го откажат.
 

ivofox

Редовен Потребител
lynx написа:
Абе не знам, но така споменаваната мишена №21 ми взе акъла :eek: ;)
Няма ли снимки на това велико съоръжение??
Ще си запазя 1 снимка за спомен, защото в първи кръг поради луда случайност я гътнах и не можах да повярвам ;)

В интерес на истината, някои черни мишени се откриваха трудно и убойните зони не се виждаха.
Аз като новобранец доста трудно ги откривах през оптиката и на няколко пъти ми изтичаше времето, без възможност да стрелям.

Не се отказвай ,добре се справяш.Това трасе беше трудно на по лесните ще си цар.
 

lynx

Редовен Потребител
Ееее, заради дъжд или кал няма да се отказвам ;)
Емоцията от такива състезания е голяма, ще се включвам с удоволствие и занапред :yahoo:

Искам да изкажа сърдечни благодарности на някой незнаен колега, който ми е затворил куфара преди поредния порой.
Бях зарязал куфара на басейна отворен, за да изсъхнат дунапрените от предходния водопад който се изля.
Този който е проявил самоинициатива ме спаси от сериозни главоболия! ;)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Нека и аз да изкажа благодарностите си към организаторите.Състезанието беше супер,трасето уникално атмосферата :rambo:.Много съм доволен от състезанието дори и от представянето си,което се дължи на това,че имам най-добрите треньори в БГ за което и благодаря сърдечно. Имам снимки сигурно скоро ще се появят :).
 

Termina4

Потребител
Много хубави снимки и видеоклипове се събраха за това състезание :bravo:
P.S. Румба големи стойки извадихме на минифутболното :crazy: игрище ще си каже някой че сме тренирали някога :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Ванка, не знам за стойки, ама двама представителя на асеновградската група ходили на чъкракчия, че им били счупили кръстовете от финтове :banana: :banana:
И особено на по - високия ;) ;) ;)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Специални адмирации за организаторите!!!
Мускетарите са железни! :bravo:

Трасето беше отлично планирано, организирано и изпълнено!
Организацията спретната и динамична!
Възхитен съм и от таблицата! До сега не съм виждал толкова добре, подробно и професионално поднесена цялостна информация!
Ще отделя специално време да анализирам пропуските си. На първо четене видях и кой клас къде е по-силен и къде по-слаб и къде какво още може да се желае, но таблицата предлага много повече - поздравления за търпението и перфекционизма при създаването и!!!

Благодарим на всички за положения къртовски труд, изобретателност и клас на трудност.
Всичко беше невероятно! Благодаря мускетари!
Сещам се за друго подобно в Асеновград, на което също валеше и също беше много добро с високо ниво на трудност, но в Троян, то не беше кал,... деневилации,... дъждове,... трудни за откриване мишени,... клони и растения, катерене,... пак кал,... и пак кал... ;)
За първи път съм на толкова масово и с такава трудност и изобретателност състезание!

Отново искам да благодаря на Бог за чудото при мен, след като през нощта бях разглобявал и чистил пушката, местих монтажи, нивелирах оптика... пълна каша до 2:30 сутринта + малко време за прострелка на място, тъй като закъсняхме, макар и да карахме възбързичко и пристигнахме напомпени с адреналина на Фитипалди + дъжда, калта и трудността направо ни довършиха, но Той ми показа, че не винаги е поради пушка и стрелкови умения, а че понякога прави неща просто да ни насърчи.

Не на последно място благодарим и на спонсорите. Успехи в бизнеса и нека има поне по 2 такива състезания в годината.

Ето малко снимки и видео по награждаването: 2012.05.12.FT.Troyan.Balkantrade - 325mb

Edit! Поправих линка - бях сменил името, което бе нарушило линка за теглене.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
С много амбиция, смелост и фантазия при аранжировката на трасето Павката и Огито превърнаха второто издание на Купа "Балкантрейд" в истинско приключение :bravo: ! Радвам се, че положеният труд беше уважен от много участници. Прибрах се със страхотен емоционален заряд ! Благодарност към Спонсора за подкрепата и до нови срещи в Троянския Балкан :cheers: !
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Браво на Павката и Самурая, отнесоха цялата организация на гърба си и наистина заслужават ПОЗДРАВЛЕНИЯ. Тоя път се изложих със снимките, апарата ме предаде, но има достатъчно направени и качени. Още предния път на пустия му Бръмбър скок ми се изкривиха кокалите да се гъзуря, а сега и на тая лигава кал беше страшен "кеф". Бръмбари не видях, ама видях голям зор. Благодаря момчета.
Оги ракийката беше страшна искам да си купя 5-6 литра ако има от къде.
 

bateiav4o

Потребител
Очарован и приятно изненадан останах от мероприятието сложноста и прецизноста на трасето. Топлия прием на домакините спомогна за преодоляване на трудностите по трасето и запази духа ни. Колегите в групата ни, майтапите и комичните ситуации при позите за стрелба направиха състезанието истински празник за мен.Единсдтвеното за което съжалявам е че пропуснах вечерта и сладката раздумка сред приятели.И на края но не на последно място специални благодарности към Огито и Павката за положение труд истински професионалисти. :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Адмирации за организацията и организаторите на "Купа Балкантрейд". :worship:

Ако бях журналист и трябваше да пиша статия за мероприятието, вероятно щях да започна по следния начин:

"В местността Бръмбар скок, бе направен Голям скок в развитието на ФТ в България!".

Мисля, че това беше най-добре организираното и аранжирано състезание до сега.
Искрено се радвам за невиждания интерес до сега на състезание по ФТ, което бе уважено от толкова много хора и стана най-посещаваното такова до сега!
Вярвам, че ФТ в България върви по верния път! С този нюх и ищах от страна на Павката и Огито съм убеден, че все повече хора ще харесат нашия спорт и ще му станат истински фенове.
Аз съм много доволен от видяното и "вкусеното" в горите на Троянския балкан :yahoo:

Времето прекарано с приятели беше страхотно и дано в бъдеще да е все така приятно, та дори и още по-приятно ;) (как го написаааах, ама няма да го поправям ;))
Вечерта масата беше дълга около 44,4 метра (мерено с оптиката на един колега) ;) ;) ;). За неточности се обърнете към него ;) ;) ;)
 

tzocho

Потребител
От прочетеното до тук виждам, че въпреки лошото време втората "Купа Балкантрейд" е надминала по посещаемост, трудност и успешност миналогодишната. Така и трябва!
Павка, Оги, ... ПОЗДРВЛЕНИЯ! :bravo: :bravo: :bravo:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Бавно и полека и ние ги настигаме. Това е най-радостното от всичко. :bravo: :bravo: :bravo:
 

Attachments

  • 027207779[1].jpg
    027207779[1].jpg
    191.3 KB · Прегледи: 111
  • P1060132[1].jpg
    P1060132[1].jpg
    213.7 KB · Прегледи: 107

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Все съм вярвал и предполагал.... ама вие двамата направо ми събрахте очите. Браво Павка, браво Оги :bravo:. Вдигнахте много летвата и на организаторите(аранжори на трасета) и на състезателите. Ако Панчо беше решил да си изпълни заканата към Огито, да го лиши от едното м.до заради една от мишените в реката, щях да му помогна ;) Оги, спасите благата ракия която донесе, а Павката го спасиха 6 литра водка :eek: :cheers:
С една дума аз много доволен, жената и той ^-^
 

TeXHo

Потребител
Ето го и видеото от награждаването. Въпреки, че някой от участниците бяха извън кадър, пак се придобива представа за мащаба на мероприятието. :bravo:
На победителите честито! Пожелавам на всички ни, още много такива хубави мероприятия и да ставаме все повече!

valens1968 написа:
... Ако Панчо беше решил да си изпълни заканата към Огито, да го лиши от едното м.до заради една от мишените в реката, щях да му помогна ...
Простих му бе Вальо, невъзможно е да му се сърди човек на Оги повече от 5-10 минути ;) Дълбок поклон пред аранжорите за положения труд. Убеден съм, че не е било никак лесно, но бяха направили производение на изкуството.

Ето и малко снимки от любимия ми коридор. Две мишени, през реката, голям наклон и се стрелят през дупки в дърво. Красота.
 

Attachments

  • IMG_0440 (800x600).jpg
    IMG_0440 (800x600).jpg
    422.1 KB · Прегледи: 69
  • IMG_0441 (800x600).jpg
    IMG_0441 (800x600).jpg
    456.1 KB · Прегледи: 70
  • IMG_0442 (800x600).jpg
    IMG_0442 (800x600).jpg
    445.2 KB · Прегледи: 66
  • IMG_0443 (800x600).jpg
    IMG_0443 (800x600).jpg
    421.4 KB · Прегледи: 70
  • IMG_0444 (800x600).jpg
    IMG_0444 (800x600).jpg
    402.6 KB · Прегледи: 77

rashko

Редовен Потребител
Много благодаря за положения труд на организаторите,много благодаря за прекрасната събота и неделя която изкарах с прекрасни приятели :worship: ;)
 
A

Anonymous

Гост
За първи път присъствам на такова състезание и много се радвам, че отидох, а и че заведох сина си да го гледа. Хареса ми обстановката, трасето, до колкото можах да го видя, но най-вече атмосферата и взаимоотношенията между състезателите, които явно не се познаваха от вчера.
Поздравления за спонсорите и преди всичко за организаторите в лицето на Павлин Павлов и други, за които се извинявам, че не им знам имената.
Ако някога аз организирам такова състезание това ще ми е за модел и еталон:)!
Сърдечни благодарности за човека, за съжаление не запомних името му,за което много се извинявам, който любезно ни предостави пушката си на мен и сина ми за да постреляме с РСР:) Също така благодаря и на Павлин Павлов за отделеното време и внимание,за което много съм трогнат!
Ще посещавам с интерес състезанията, за сега само като наблюдател, а надявам е и някога като състезател:)
Успех на всички!!!
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре