КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 12.05.2012 г.

Статус
Заключена за публикации

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
pavloff написа:
Колеги да ви напомня, че до крайният срок за записване остават 3 дни.
До момента записали се за участие са 19 човека. От тях 15 човек в клас "Международен" и 4 човека в клас "До 45 джаула".

Павка!!! Предупреди хората, че максималната "пропускливост" на трасето за еднодневно мероприятие от 2 кръга е 45 състезатели

Записаните са със 100% предимство. Записване за участие ще се прави и на място до изчерпване на свободните места. След изчерпване на свободните места, желаещи да се състезават да се считат за предупредени че няма да бъдат допуснати до трасето :exclaim:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Слави това е шега нали ? Каква пропускливост какви 5 лева ?!?!? Всички които дойдат ще стрелят. Виж друг е въпроса че най-добре е всички да се запишат за да е по-лесно на нас като организатори. Но не всеки може да предвиди всичко отрано. Аз също почти никога няма как да знам дали на 100 процента ще ида някъде. Затова не смея да поемам ангажимент и да се запиша че ще съм там . Пак казвам - всички които дойдат навреме /до официалния старт/ ще стрелят. :cheers:

П.п. Аз лично не вярвам да се съберем повече от 45 човека. Ако това се случи обещавам на есен ако има такава посещаемост да направим двудневна национална среща с 50 мишени. Тогава вече със сигурност ще следваме световния опит и ще има Entry List и както му е реда ще има час на тръгване на всяка двойка /тройка/ Пропускливостта ще е предвидена.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да не слагаме колеги каруцата пред коня.
Няма да върнем никой който се запише навреме в деня на състезанито.
Но трябва да е ясно, че състезанито е еднодневно и ще се стреля два кръга, така че броя участници ще от значение, поне за организаторите.
Ще направим всичко възможно да се забавляваме заедно. :cheers:
Колеги и нека за вбъдеще да коменираме тези неща на л.с. или като се видим.
Това са организационни неща и небива да занимаваме аудиторията с нашите си неща.
 

TeXHo

Потребител
Засега сме 2ма за спане, които не сме организирали нищо (Аз и Румен (scandalo)). Ако може да се включим към някоя групичка, ще е екстра. Моля, ако има такава възможност, дайте ми знак. :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
TeXHo написа:
Засега сме 2ма за спане, които не сме организирали нищо (Аз и Румен (scandalo)). Ако може да се включим към някоя групичка, ще е екстра. Моля, ако има такава възможност, дайте ми знак. :cheers:

Давам знак, но докато не видим бунгалото не се знае дали ще стане да ви сместим при нас.
 

dinkata

Редовен Потребител
Павка, да не забравиш там бадж ли кво ще правиш да съм писан "На Самурая брат'чеда" ! Държа много ;) :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Динка баджове няма да има, всички се познаваме повче от добре. Нови попълнения няма.
Времето на баджовете отмина.
Така, че споко, с баджове или без баджове всички във форума знаята, че си "На Самурая братчеда"
 

dinkata

Редовен Потребител
Олеееееееееее аз мислех, че тва съм го пратил на ЛС :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Споко Динка! Говорих с Павката ;)
Щял да ти прости на чаша бира :cheers: (от мен) и "деликатес дьо ла Динка" (от теб)
 

dinkata

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Споко Динка! Говорих с Павката ;)
Щял да ти прости на чаша бира :cheers: (от мен) и "деликатес дьо ла Динка" (от теб)

Сори, ама тоя път май няма да има от "деликатеса" ??? Може нещо друго да измислим :)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги,
приключи предварителното записване на участие в Купа „Балкатрейд”
Благодаря от името на организаторите на всички колеги проявили разбиране и изпратили своята форма за записване. Това доста улесни организаторите.

Данните показват следното:
- общо записали се участници - 30 човека
- записали се за участие в клас Международен – 23 човека
- записа ли се за участие в клас До 45 джаула – 7 човека
- записали се за участие в клас ППП - няма записали се

Изводите са следните:
- клас ППП няма да има и съответно награждаване, ако някой участник се запише в дена на мероприятието ще реши на място в кой от другите два класа ще участва.
- за клас Международен ще се излъчат три призови места, като наградният фонд включва купи и грамоти.
- за клас До 45 джаула ще се излъчат три призови места, като наградният фонд включва купи и грамоти.

В дена на мероприятието ще има също записване до попълване капацитета на мероприятието във времето от 10 до 11 часа.
След 11 часа няма да има записвана за участие.

До дата на мероприятието заявки за участие на л.с. няма да приемам, защото смятам, че няма да е коректно спрямо всички колеги записали си в определеният срок.
Благодаря за вниманието.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Браво бе доста хора се очертава да се съберем :cheers: Може би е излишно да пиша, но ще помоля някой да си вземе хроното, че ми се иска да настроя пушката на каквато трябва скорост ;)
valens1968 написа:
TeXHo написа:
Засега сме 2ма за спане, които не сме организирали нищо (Аз и Румен (scandalo)). Ако може да се включим към някоя групичка, ще е екстра. Моля, ако има такава възможност, дайте ми знак. :cheers:

Давам знак, но докато не видим бунгалото не се знае дали ще стане да ви сместим при нас.
Вальо както гледах в бунгалото май са 6 човека и има вариант да са при нас :) Но както викаш на място ще се види най-добре.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
soundmax написа:
Браво бе доста хора се очертава да се съберем :cheers: Може би е излишно да пиша, но ще помоля някой да си вземе хроното, че ми се иска да настроя пушката на каквато трябва скорост ;)
valens1968 написа:
TeXHo написа:
Засега сме 2ма за спане, които не сме организирали нищо (Аз и Румен (scandalo)). Ако може да се включим към някоя групичка, ще е екстра. Моля, ако има такава възможност, дайте ми знак. :cheers:

Давам знак, но докато не видим бунгалото не се знае дали ще стане да ви сместим при нас.
Вальо както гледах в бунгалото май са 6 човека и има вариант да са при нас :) Но както викаш на място ще се види най-добре.

Запазил съм бунгало 4-ка за мен Панчо,Рашко и Надя(приятелката ми).
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 написа:
scandalo написа:
Запазил съм бунгало 4-ка за мен Панчо,Рашко и Надя(приятелката ми).

Те четворките само две и двете бяха запазени от Божо ???


Не е така.
Тези, които съм запазил са двойки. В тях има само едно двойно легло с опция за поставяне на още едно походно.
Най-добре е да се чуете с жената, ако имате някакви съмнения.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
fatalen написа:
Не е така.
Тези, които съм запазил са двойки. В тях има само едно двойно легло с опция за поставяне на още едно походно.
Най-добре е да се чуете с жената, ако имате някакви съмнения.

Точно така моя грешка. Двойки с възможност да станат четворки. Другите са с по 6 легла.

Не е толкова важно. Става въпрос за една нощувка. При всякакви варианти мога да си взема един душ след мероприятието и след това да сложа пияния детайл да спи ;) :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги,
публикувам списъка на записалите се предварително хора за участие в мероприятието.
Това са данните които има за хората изпратени лично от тях.
Както сами виждате капацитета на мероприятието е 42 човека /14 коридора по 3 човека/
За съжаление с повече от 42-ма човека е физически невъзможно да се проведе мероприятието в едни ден.
За което предварително се извинявам от името на организаторите, ако някой не успее да вземе участие поради запълване на бройката хора.
Определените тройки и стартовите коридора са окончателни и неподлежат на промяна.
Това е продиктувано от правото на Гл. съдия да определи сам стартовите състезателни тройки.
Промяна може да има в дадена тройка, единствено, ако някой от предварително записалите се не се яви на мероприятието в определеният час. Негово място ще се заема от хора записа ли се на място в деня на мероприятието в определеното време от 10 до11 часа.
Апелирам, не ми изпращайте повече л.с. за записване, както и л.с. за промяна на определеният списък.
Също така ще съм много благодарен на всеки който до четвъртък вечер 21 часа ме информира, че няма да може да присъства на мероприятието въпреки, че се записал предварително.
Всичко това е с оглед на добрата организация на срещата. Извинявам се, ако съм досадил на някога с поста си.
Благодаря за вниманието.
:cheers:
 

Attachments

  • Zapisani.xls
    20.5 KB · Прегледи: 106

dinkata

Редовен Потребител
Рашко, ама сме едни късметлии :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:
Майтап си прая чичо Тихомире, за нас е чест да застанем рамо до рамо до Вас :) ;) :cheers: !
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Обърнете внимание на вида чашки с които ще стреля първията колега от коридор №9
;) :cheers: ;) :cheers:
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре