Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

Дискусия в 'Закони и Стандарти' започната от cdman, 14 Декември 2008.

1. Riddle

Riddle Потребител

Публикации:
    44
    от:
    Пазарджик
    Обяснението на нашия косаджия беше, че може случайно (или умишлено) да са сбъркали номера във фактурата и той иска да го види лично на пушката!

2. joro_ihr

joro_ihr Редовен Потребител

Публикации:
    689
    от:
    София
    Това са пълни дивотии. Дори ловно гладкостенно оръжие когато се придобива не се носи. Ако е сбъркан номера си е проблем на собственика.

Hidden харесва това.
  3. Kameno Karp

Kameno Karp Редовен Потребител

Публикации:
    259
    от:
    На 20 км от Бургас
    Така е, но нали някой трябва да се направи на важен.

Добрислав and Hidden like this.
  4. Djack

Djack Потребител

Публикации:
    148
    от:
    Бургас
    За гладкоцевното не съм сигурен, че е точно така! И от човек съм купувал и от магазин - все съм ги носил в КОС!

5. joro_ihr

joro_ihr Редовен Потребител

Публикации:
    689
    от:
    София
    Аз го казвам от опит и то от преди месец.

6. qnko

qnko Потребител

Публикации:
    41
    Поредното доказателство че София е друга България.

7. Kifa

Kifa Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    959
    от:
    София
    Пичове нещо не мога да ви схвана проблема...

dberov харесва това.
  8. Riddle

Riddle Потребител

Публикации:
    44
    от:
    Пазарджик
    Няма проблем, лаф да става, а и е добре колегите да са информирани как се случват неща в различните общини, за да не се разкарват по два пъти, като мен :)

9. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    3,013
    А вие колега знаете ли че, поне два пъти в годината дъвчем по темата КОС и все едно и също.
    Чудя се защо се отваря тема за частен случай и как така още не е затворена след като премина в чат. Че ако всеки започне да отваря тема какво му се е случило, к'во правим?!
    Тая тема си е за кофата, нищо полезно не прочетох.

xpresident, Kifa and luft9waffe like this.
  10. Riddle

Riddle Потребител

Публикации:
    44
    от:
    Пазарджик
    А вие колега, ако бяхте прочели темата от начало, щяхте да знаете, че не съм я отворил аз, а само използвах възможноста да предупредя колегите от Пазарджик за специфичните изисквания на местната служба КОС и да не им се налага да се разкарват по два пъти, като мен. Аз нмирам тази информация за достатъчно полезна, защото аз я търсих, но не я намерих! Ако за вас не е интересна просто не я четете и не я спамете! Хубав уикенд! :)

11. Kifa

Kifa Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    959
    от:
    София
    То лафа е супер,за това сме тука,ма все има някой мърморко дето правата са му засегнати щото трябва да се разходи до някой пощенски клон или до служба КОС за да спази закона,който пък ни е един от най-добрите в Европа относно ВО,то друго хубаво в тая държава,неостана!
    П.д
    http://forum.airguns.bg/index.php?threads/Закон-за-притежание-носене-и-употреба-на-Пневматично.304/
    Ето 56 страници циклично повтарящи се въпроси и отговори на една тема,закона е един и същ на всякъде...

Последна промяна: 12 Септември 2020
    batnan, luft9waffe and dberov like this.
  12. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,887
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Колега ,кога стана калайджия,че ти почерня и газъ?За теб и всички които не искат да се разкарват,вземат си оръжието и отиват в служба кос.Какво му е толкова сложно ,че постоянно се разисква? ;):cheers:

dberov харесва това.
  13. LogiBG

LogiBG Новодошъл

Публикации:
    14
    Накратко , при уведомление за ВО си носиш ксерокопие на фактура u лична карта , оригинала на фактурата и за всеки случай и оръжието.За всеки град или районно явно има леки различия в нуждата на служителя да види и оръжието или не, но като си подготвен няма как да ти откажат УВЕДОМЛЕНИЕ !

14. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    3,013
    На кратко, ТАЯ ТЕМА ВЕЧЕ СЪЩЕСТВУВА ПОД ДРУГО НАИМЕНУВАНИЕ "Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично" И ТУК СЕ ПИСАХА НЕЩА ПОВТАРЯЩИ СЕ ЦИКЛИЧНО С ГОДИНИ В ДРУГАТА ТЕМА.
    Затова моля, Администратор или Модератор да я премахне или ако счете че тук има нещо важно или полезно, да бъде преместена в "Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично".

gary m, Kifa and andi like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена