Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

Nikola

Потребител
Колеги, имам Бъргман 400 карбуратор, Цпи 50сс 2т, Пиаджо Нрг въздушно охлаждане, Ямаха Маджести 125 4т, Сузуки Катана 50сс 2т за части, ако някой има нужда от нещо съм насреща.
По-късно ще кача малко снимков материал от заигравките ми с 2 50цц минарели хоризонтал (Ямаха Неос и Цпи 1e40qmb), които абсолютно надминаха очакванията ми!
 

anibis

Редовен Потребител
А на мен днес ми излезе този спомен отпреди 15-тина години.

View attachment 105278
Това истина ли е,това е някакъв фейк... както ги наричат доста от колегите тъй де "наведен" мотор и му видиш отвратителната пластмасова задна гума,1:1 е като тия нашенските ВИДА СПОРТ и просто всичко приключва.И не на последно място с барабан задна спирачка абе това да не е някое МЗ? Разцветка има като на Катана/Сузуки/ Огледала на Ямашка FZR 400-600 даже задницата е също на Ямаха но ако не се лъжа на Фазер-а YZF ми мяза! НОООО нито Сузуки Катана няма значение годината,нито Ямаха FZR еле пък YZF-a са на барабан. Но ако е някой дъртанян направен...не е 125куб. защото гърнето е за четиритактов мотор, не е за RGV-Gamma двутактовите имат съвсем друг шнорхел ауспух... може да е 250куб. някой дъртанян те са на барабан отзад старите модели,и то някои,не всичките.
 

anibis

Редовен Потребител
Да бе, верно! То има и мотор на снимката! Не му бях обърнал внимание!
Пускам ти още една....снимка за да видиш...мАтора,смятам сега вече ще обърнеш внимание на мАтора
 

Attachments

  • 546553_407504362644649_110358031_n.jpg
    546553_407504362644649_110358031_n.jpg
    69.3 KB · Прегледи: 88

nelsky

Редовен Потребител
Това истина ли е,това е някакъв фейк... както ги наричат доста от колегите тъй де "наведен" мотор и му видиш отвратителната пластмасова задна гума,1:1 е като тия нашенските ВИДА СПОРТ и просто всичко приключва.И не на последно място с барабан задна спирачка абе това да не е някое МЗ? Разцветка има като на Катана/Сузуки/ Огледала на Ямашка FZR 400-600 даже задницата е също на Ямаха но ако не се лъжа на Фазер-а YZF ми мяза! НОООО нито Сузуки Катана няма значение годината,нито Ямаха FZR еле пък YZF-a са на барабан. Но ако е някой дъртанян направен...не е 125куб. защото гърнето е за четиритактов мотор, не е за RGV-Gamma двутактовите имат съвсем друг шнорхел ауспух... може да е 250куб. някой дъртанян те са на барабан отзад старите модели,и то някои,не всичките.
Снимката е истинска, аз съм я правил. Виж, мотора какъв е, не мога да кажа :)
 

rivan

Редовен Потребител
Пускам ти още една....снимка за да видиш...мАтора,смятам сега вече ще обърнеш внимание на мАтора
Ауспуха бая амортизиран ми изглежда, като цяло мАтора не е първа младост! Личат си следи от употребата му! ;) Е, ама пък е запазен!:)
 
Последна промяна:

nelsky

Редовен Потребител
Интересно...
Я кажи къде си я правил?
Пуерто Валярта, Мексико, 2008-ма или 9-та. Така че, има голяма вероятност мотора да е сбирщайн :)
Момата мина покрай мен и тъкмо се ядосвах, че не можах да я снимам, и я хвана светофара. По него време имах едно чудно Сони с 15х оптично увеличение от Карл-Цайс. Снимката е правена от доста далеч. Имам и едно интересно клипче с кола от там, не знам обаче дали ще мога да го кача.
 

anibis

Редовен Потребител
Ауспуха бая амортизиран ми изглежда, като цяло мАтора не е първа младост! Личат си следи от употребата му! ;) Е, ама пък е запазен!:)
Ееее пак си в грешка,къде си виждал Ямаха 2012-2014г. с един ауспух,задължително са два....
Пък ако е и варненска R-1цата тя е с доста голям тунинг,бая е напилена, и е с три ауспуха не с два.
 

anibis

Редовен Потребител
:lol: Миро, Мирооо, изкуфял си на младини още. Кой ти гледа ауспуси/матори - гледай квой отгори......
Еми точно че съм изкуфял и то на младини...защото не можа да се досетиш какво казвам,имам предвид, че е с три ауспуха....мадамата хахаха,амЪ кой да сЪ сетиии...та квой има отгорииии?
 
Последна промяна:
Нагоре