Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от CaMyPau, 7 Януари 2012.

1. CaMyPau

CaMyPau Редовен Потребител ФТКС ФТДМ

Публикации:
    3,399
    от:
    Троян, Козлодуй
    Пускам тази тема, защото виждам че доста от колегите, както и аз са любители на мотоциклетите.

Ето я и моята "бабичка".
    Yamaha FZS 600 Fazer. Спортно-туристически мотор, удобен като туристически, но със зъл нрав на R6-ца.
    Обичам дългите обиколки из България. Ходя и по събори на палатка.. Не си падам по издевателства над мотора като палене на гуми, гърмене, прекъсвачи, каране на задна и т.н... Харесва ми да гледам отстрани глупостите на младите луди глави с биричка в ръка .

2. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,872
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Оги тук само за пистарки ли е ,и има ли възрастова граница ;) :)

Димиттър Димитров харесва това.
  3. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,765
    от:
    Варна 0899/859-831
    От две год. не карам мотор направих втора ужасна катастрофа и приключих с дейноста. Минали мотори през ръцете: 250VT CBR 400RR 750 FZR CBR 900RR CBR 924RR CBR 1000RR. Само мога да кажа, че това хоби също ми дава тая тръпка както при моторите. :crazy:

4. anibis

Публикации:
    2,765
    от:
    Варна 0899/859-831
    Фазерчето не ти ли е много слабичко?

5. anibis

Публикации:
    2,765
    от:
    Варна 0899/859-831
    Аааа не Бат Ники, не е само за пласмаски и за вас има място!

6. CaMyPau

Публикации:
    3,399
    от:
    Троян, Козлодуй
    Фазерчето е с дефорсиран двигател от R6. 96 конски сили. За пътешествията които правя ми е повече от достатъчно. Вярвай ми че от 0 до 200 ще съм съвсем малко назад от спортен мотор. Преди да го купя доста проучвах и това което съм взел, напълно приляга на предпочитанията ми. Тъй като имам маунтин байк, по-високия стоеж и стандартното кормило са ми много по-удобни, защото завоите ги вземам като със байка. Само с лягане със малкото кормилце се чувствам супер несигурен - така както и като дам моя мотор на някой с пистарка. Всички викат "Как го караш с това кормило" :) За сметка на това след 300 км. преход без почивка слизам и имам сили за още каране, докато с пистов мотор ще е много трудно ... поне за мен...

7. Andy Iron

Andy Iron Новодошъл

Публикации:
    374
    от:
    Русе
  8. CaMyPau

Публикации:
    3,399
    от:
    Троян, Козлодуй
    Ще минаваш на нещо по-пенсионерско май .. Или ще се отказваш ?!?!?! Или на 1000-ка ? >:D

mitko_pav харесва това.
  9. anibis

Публикации:
    2,765
    от:
    Варна 0899/859-831
    . Вярвай ми че от 0 до 200 ще съм съвсем малко назад от спортен мотор. Преди да го купя доста проучвах и това което съм взел, напълно приляга на предпочитанията ми. ПП Да наистина си прав за наведените мотори,но кой ще е отдзад и кой пред мен нали се сещаш че книшка кола-мотор не кара.

10. CaMyPau

Публикации:
    3,399
    от:
    Троян, Козлодуй
    Така е - много пъти съм бил в компания на пистарки със по-неопитни мотористи и съм водил колоната, защото карам най-бързо.. Но напоследък се улавям че по-умереното каране ми доставя повече удоволствие. Зяпкам си пеизажчета и си почивам. Само от време навреме някой смешник с кола ме кара да връщам с по 2 зъба надолу ;) ;)

11. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,872
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Като стана дума за "пенсионерско" това ми е от 1994 год.

Прикачени Файлове:

• 01.JPG
      01.JPG
      File size:
      349.5 KB
      Прегледи:
      165
  12. Anonymous

Anonymous Гост

Изведнъж ми се прииска да съм пенсионер. :-[

13. CaMyPau

Публикации:
    3,399
    от:
    Троян, Козлодуй
    Леле Ники, ако те бях видял на някой събор да пристигаш на тая убавня, нали се сещаш че щах да гледам половин час като отровен от гъби.. Браво - това е красив мотор.... Имаш ли го още туй Сузи ?

какво да кажа:

Тая снимка е от Лукойла преди Севлиево. С Павката отиваме на Търново да стреляме, а двата мотора са на едни приятели дето скитаме заедно - те тъкмо бяха тръгнали към Букорещ да разгледат изложението за мотори... И на двете места ми се ходеше, но големия студ ме отказа от мотора и предпочетох пушката...

14. Andy Iron

Andy Iron Новодошъл

Публикации:
    374
    от:
    Русе
    Ще минавам вече на BMW F800 GS Adventure. От доста години съм на пистарките, пък доста братя дадоха фира с тях.

Прикачени Файлове:

15. anibis

Публикации:
    2,765
    от:
    Варна 0899/859-831
    Да правси и аз до някаде дадох фира,с едната ми ръка хич ме няма цялата е в болтове и шини. :eek: Но имам и много красиви катастрофи като малък с скутера. ;)

16. CaMyPau

Публикации:
    3,399
    от:
    Троян, Козлодуй
    Е-е-е-е-х...... Дай боже всекиму. Като го вземеш ще дадеш едно завойче някой път..... :cheers:

17. barbaron

barbaron Редовен Потребител

Публикации:
    716
    от:
    Русе
    Хей.... ще ме запалите и мен да седна обратно на 2 гуми... От 1994-та съм с А категория, но ... точно тогава слязох завинаги от УРАЛ 650 .Имам наборчета пък където сега седнаха за сефте на по 1000 кубикови прасета и направо ме хвърлиха... А Аз ...от 2 години се умувам дали да купя пак или... да си карам 4колките...А категорията си я имам....

18. anibis

Публикации:
    2,765
    от:
    Варна 0899/859-831
  19. staif

staif Редовен Потребител

Публикации:
    1,418
    Това е моята настоящна бангийка

сменил съм доста мотори но поради травми и аз бях попрекъснал с карането 10-ина години ама пустата му краста".. мерак ми е следващия да е някои роудстар само живот и здраве да е :cheers:

Прикачени Файлове:

20. anibis

Публикации:
    2,765
    от:
    Варна 0899/859-831
    Да винаги съм искал някой чопър да си взема, ама винаги пласмаски копувахме и накрая.... :(

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена