Резултати от Търсенето

  1. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    ти мълчи бе неграмотник :-[ аз искам бан , искам бан, искам бан , искам бан, искам бан :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: как си бе вАНКА нали така си пожела за нова година :pardon...
  2. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    който не ги спазва следва да си понесе предвиденото описано именно в тези правила и то е "баннване" . При положение че съм бил предупреден а продължавам да сея "вулгарности" следва да бъда баннат . Толкова е просто няма какво да му мислите (модераторите) и администратора . пп. Пък и оплакване...
  3. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    Преди малко ми звъннаха от фирмата доставчик на интернета ми че са получили анонимка (която между другото започвала така "..........в този ред на мисли........) с която са ги заплашили че ако не ми спрат нета щели да ги СЪДЯТ :o . Та спряха ми го ама крада от комшията WI-FI, оф туй не...
  4. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    Изказвам своите най-искрени извинения за дълбоките следи които моите вулгарни обиди са оставили в неговото така лесноранимо сърце :'( Моля приемете ги те са от дъното на душата ми нарушена т.2 от правилата.
  5. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    ;D ;D ;D ;D ;D . Aз не съм бил там ама другите да кажат.........особено моя "приятел" вАНКАТА - :lol: вАНКА донесе ли ягодки от английско бе :yahoo: :yahoo: :yahoo: нарушена т.2 от правилата.
  6. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    Честито :cheers:
  7. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    неграмотник , оправи си поста че трудно се разбира какво искаш да споделиш бееее
  8. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    viva la aSSASSINA
  9. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    къде сте бе колеги?????????? нещо се разпада Русенската група????? :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:защо ли вАНКА или да питаме адвоката ти :bravo: :bravo: а.......о ;D
  10. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    Андро , приятелю, не така с определенията. Аз поне не съм анонимен . Пък и става въпрос за колегата ти не за теб :lol: :lol: "аДВОКАТА" :cheers: Може и аз да намина да ви видя приятели "ама сега немога 'щото имам друга работа" ;D ;D
  11. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    или по точно на вАНКАТА пп. Я да видим на мен кой ще ми каже " пак си се насвяткал. Ходи да удушиш пилето и се успокой. " :rose: :rose: :rose: ;D ;D че ми е интересно
  12. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    :o
  13. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    :biberon: :biberon: :biberon: :biberon: Tая вечер май ще е по насрана от обикновенно. То да остайме че на двама им дойде реда за литровка ами и пришълци с бутилка ще има . Аман вече от ваще простащини :strecher:
  14. GTD

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10 http://talks.guns.ru/forummessage/30/365329-3.html
  15. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    ;D ;D ;D ;D
  16. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    кой заминава утре за Гърция ааа??? ;D ;D ;D и ще пропусне сбирката ааа???
  17. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    само и единствено аззззз >:( >:( >:( >:(
  18. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    като (ако) се рзделим ще съобщя
  19. GTD

    Софийската група

    Тебе само с шамари трябва да те насочват :P :P :P :P. Добре дошъл във форума бе Краси :rose:
  20. GTD

    Русенска група - DANUBE POWER

    ihuuuuuu :lol:
Нагоре