Русенска група - DANUBE POWER

GTD

Потребител
;) ;) ;) ;) ;) . Aз не съм бил там ама другите да кажат.........особено моя "приятел" вАНКАТА - :lol:

вАНКА донесе ли ягодки от английско бе :yahoo: :yahoo: :yahoo:


нарушена т.2 от правилата.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
До преждеписалите Колеги. Гледам че напоследък обиждате колегата (за мен и в пряк смисъл) Иван, заяждате се и го провокирате с подигравки. Не мисля че това е в духа на Форума и правилата му, ако и да сте от една група. :(
 

GTD

Потребител
Изказвам своите най-искрени извинения за дълбоките следи които моите вулгарни обиди са оставили в неговото така лесноранимо сърце :'( Моля приемете ги те са от дъното на душата ми

нарушена т.2 от правилата.
 
A

Anonymous

Гост
и аз като евгени от групата на "нас двамцата" се извинявам най искрено на ванката за грешно изпивсаните имена и думи!
и без да ви интересуват личните ни отношения с въпросния индивид ще спрем да ги показваме във въпросния форум.
от мое име като член на клуб "Особите" най тържествено заявявам, че това ми е последния пост във форума.
Извинявам се на Ванка (дано правилно съм написал този път името) за тормоза наложен от мен!

Успех и поздрави на всички така обичащи и милеещи за него:)


п.с ще помоля някой от иначе добре вършещите си работата администраори/модератори да ми изтрият ника перманентно!
Благодаря ще почерпя !


нарушена т.2 от правилата.
 

GTD

Потребител
Преди малко ми звъннаха от фирмата доставчик на интернета ми че са получили анонимка (която между другото започвала така "..........в този ред на мисли........) с която са ги заплашили че ако не ми спрат нета щели да ги СЪДЯТ :eek: . Та спряха ми го ама крада от комшията WI-FI, оф туй не трябваше да го казвам че и мен да не ме осъди някой си. А бе я направо един бан ми сложете и да се свършва с агонията на колегата :lol: :-* и без това нищо умно не съм написал в този форум от както съм се регистрирал за разлика от :crazy: примерно

нарушена т.2 от правилата.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Толкова е просто да се спазват определени порядки.
В този форум има много хора, на които им е приятно да общуват помежду си и такива , на които не им е чак толкова приятно.
Затова има установени правила, които са за да се спазват.
Междуличностните отношения трябва да остават извън форума.
Дано не бъда криворазбран.
Лично на мен ми харесва да се срещам с всеки един от групата, без изключение.
Отивам да пия една ракия и да вечерям.
Дано утрото е по-мъдро от вечерта.
 

GTD

Потребител
който не ги спазва следва да си понесе предвиденото описано именно в тези правила и то е "баннване" . При положение че съм бил предупреден а продължавам да сея "вулгарности" следва да бъда баннат . Толкова е просто няма какво да му мислите (модераторите) и администратора .


пп. Пък и оплакване има от "неизвестен" потребител . Ужас :bravo: :bravo:

ееееееееее не бе просто съм си такъв . Чакам си бана, че ми е интересно какво става след това ;) ;) ;) ;)

още чакааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааамммммм :quiet:

искаааааааааам бан . това вече трябва да е още едно нарушение на правилата :wall: :wall: :wall:

революцииииииииииииииииииииииияяяяяяяяяяяяяяяя бесен съм :mad:
:rambo:


нарушена т.2 от правилата.
 

djboby

Потребител
Като нарушава правилата нека да бъде баннат. Но това което го прави, го прави умишлено.

Аи банне те и мен че и аз искам ади бре бре хора.

Патротизъм!!!!!! :sparta:Нека правдата да възтържествува долу ВАНКАТА :pirate:


нарушена т.2 от правилата.

Последно предупреждение !
 

GTD

Потребител
ти мълчи бе неграмотник :-[

аз искам бан , искам бан, искам бан , искам бан, искам бан :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: как си бе вАНКА нали така си пожела за нова година :pardon: :pardon: :pardon: :pardon:

ще чакам цяла нощ , свободен съм. очаквам обидения да каже нещо не само модераторите. и "оплакалия се" да се разплаче че не са му обърнали внимание (модераторите). ;) ;) Колко пъти трябва да кажа ,че искам да бъда баннат. Исках да питам и потърпевшия дали е със всичкия си ама излезна от форума. Излезнаха и подчинените му мОДЕРАТОРИ.. жалко...... трябва бан

офффф взе да ми се доспива. ади че ми се изчака чакалотото да чакам този бан бе . този форум е най мудно работещия бееееееее :bravo: :bravo:

пп имам още 2 компа ще трябва и от тях да ме баннвате. Ама там ще ме познаете по никовете . Ще бъдат "с любов към в.......ТА" :rose:



нарушена т.2 от правилата.
 

cdman

Администратор
Нямам друго обяснение освем "много алкохол" на случката.

Молбите и на двамата са удовлетворени.

cvetelin написа:
п.с ще помоля някой от иначе добре вършещите си работата администраори/модератори да ми изтрият ника перманентно!
Благодаря ще почерпя !

GTD написа:
аз искам бан , искам бан, искам бан , искам бан, искам бан

Нарочно оставих постовете с намашен шрифт да се вижда какво се случва след такова държание.
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Дано сега останат доволни двама души заради които бяха баннати други двама. Така като гледам маи и аз ще поискам да ме баннат че да има спокоиствие занапред.





пп. Незнам защо само на тях двамата се гледаха постовете като има още един които е за бан с неговите постове
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Абе колеги какво става с вашата група ??? със страх пиша да не ме почнете и мене не ща да ви се меся ама защо трябваше до тези БАН-ове да се стига нямаше ли друг начин да кажете какво става, защо взехте да се ребчите на модовете и админа аз никъде не видях заплаха за БАН или някакво страшно предупреждение в този пост
MAD MAX написа:
До преждеписалите Колеги. Гледам че напоследък обиждате колегата (за мен и в пряк смисъл) Иван, заяждате се и го провокирате с подигравки. Не мисля че това е в духа на Форума и правилата му, ако и да сте от една група. :(
а нищо не ви се разбира от де и за какво е цялата тая дандания , ще сте прави ако кажете че не ме засяга, но все пак като сте го написали във форума всички четем тези нападки помежду ви, а никой не е врачка, че да знае какво става в действителнос и да чете мисли. Още веднъж извинявайте че ви се меся, но няма да е зле да напишете някакво разяснение :cheers:
Това с БАН-овете да не е някаква нова мода и хоби, не забравяйте че всички се познавате (ме) благодарение на този и другия форум, а сега дай да им теглим една Ма...а не се прави така, но това е лично мнение :(
 

cdman

Администратор
KILLER написа:
Дано сега останат доволни двама души заради които бяха баннати други двама. Така като гледам маи и аз ще поискам да ме баннат че да има спокоиствие занапред.

пп. Незнам защо само на тях двамата се гледаха постовете като има още един които е за бан с неговите постове

Ами ако искаш казвай - така и така сте ме хванали на промоция преди коледа - аз бутона BAN Мога да го натискам много пъти :) няма да ме заболят пръстите.
 

djboby

Потребител
Саундмакс ще ти дам отговор. Цялата работа е заради един човек, който с цялата си простотия тези хора отнасят бан. Затова аз съм стях. Ако отнеса бан не ме бърка. Този човек е саилен асасин, заради него групата е на това диредже. И понеже ни сме по умни се отегляме. Който не разбрал до сега причината за всичко случило се е саилен асасин (ванаката).


нарушена т.2 от правилата.
 
A

Anonymous

Гост
Е дайте малко подробности. Четох му последните 20-30 поста и не долових заяждане. Защо го обиждате?

PS. Просто ми стана интересно, не че съм кака Сийка :-[
 
Нагоре