Русенска група - DANUBE POWER

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Колеги, моля тези от Вас, които не са си взели наочниците(Килър, Поучер, Иводок, Мистър Пропър и Анди Айрън) и няма да идват на Нац. среща да дадат парите на колега който ще идва за да направим размяната във Враца. Благодаря.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ще имам грижата да дам парички на някой за да плати моя и да ми го донесе.
 

poacher

Потребител
Ами... верно се забравихме, но такова е положенеито.
Враца я пропускам. Няма време. Снощи късно се прибрах, днес пак цял ден на път... и така цяла седмица, че и другата.
Живот и здраве по-нататък ще се видим.
:)
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Я напишете кой кога тръгва в петък аз ще съм с Боби и Павката и ще тръгваме към 9ч.
Ще има ли и други да тръгват тогава ???
 

Silent_Assassin

Потребител
Влади, аз /ние/, смятаме да тръгнем към 10-10:30. Ти пишеш, че си с Боби и Павката, ама последно като се видяхме и говорихме /събота/, още не беше сигурен, дали ще пътуваш с Астрата... Говорил ли си с Павката ? С Генчо кой ще пътува? Идеята беше /за максимален комфорт на пътуващите/, да сме или Гената, ти и Боби /с Гената/ и аз, Танси и Павката, или ти и Павката, Генчо и Боби, а аз със Танси...! Ще ти звънна утре да се доуточним, че от много уговорки, да не хартиса някой ;) Пък и багажа става сложен, ама като уточним конфигурациите, ще се разберем :cheers: Момци, Вие смятате ли да взимате сурови мръвки, бе ? Аз лично - да ! И Мангала ще мъкна... ;) Ако "да", то идеята ми е следната: 1-на торба въглища е 10 лева /5кг./ - аз ще я взема, ама за това лято ще ми е петата... та... ако искате да си я "делнем" и печем цялата група на едно място...? Пишете по тези въпроси, че време не остана ;) а, и :cheers:, което ме навежда на мисълта, че "твърд алкохол" ще трябва - мислите ли да вземаме нещо на партия, или всеки ще се спасява самосиндикално /аз съм си подготвил една ракийца и едно винце, де ;)/ ? Пък , дали въобще ще стрелям... не знам ???
 

djboby

Потребител
На мен дотивача ми струва 10лв. Това значи, че като сложа знака = циганина ще го ползвам и двата дена. Нямаш право на обжалване. :p И задължително с преоритет трябва да съм.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
със Станчев ще отлепим към 06-06 30.място при нас за съжаление няма-ще носим 14 кашона с мишени.
ще помоля Боби и Ванко да вземат мишените ,за които говорихме.
 
A

Anonymous

Гост
Чесно Ванка няма такъв пост.... :eek: :eek:

четах четах и не мога да разбера кво искаш да кажеш :)
от цялата работа само разбрах, че 10 лв тря си делнете ;)
 

Silent_Assassin

Потребител
cvetelin написа:
Чесно Ванка няма такъв пост.... :eek: :eek:

четах четах и не мога да разбера кво искаш да кажеш :)
от цялата работа само разбрах, че 10 лв тря си делнете ;)

Не се притеснявай Цецко, то разбирането не е за всеки, а и поста не е насочен към теб ;) ! Ако беше, то със сигурност щях да се постарая да е по-простичко написан, за да нямаме проблеми с "разбирането" ! :cheers:

@djboby Приятелю, просто си ги избий от главата тези мислички... :p Аз ти предложих на времето да ти направя дотиквач - ни шук, ни мук... с което, въпроса за дотиКвача ти го считам за приключен ! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Ванка,
определено изглеждаш на доста по умен човек.... докато не почнеш да говориш и пишеш ;)

Ще ти са платят всички въглища до сега :)
ама от сега на татака за всяко нещо което бутнеш ще "делваш" всичко :D
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Ванка аз на полянта ти казах че прес седмицата ще напиша какво съм решил с кои ще пътувам и написах :) ще сме аз Боби и Павката.
Евгени ще тръгва по късно. А аз твърдия алкохол съм го измислил вече :-[. Но може да се наложи малко багаж и при тебе да дадем ама ще видим дали ще се съберем в опела. :pardon:
 

Silent_Assassin

Потребител
cvetelin написа:
Ванка,
определено изглеждаш на доста по умен човек.... докато не почнеш да говориш и пишеш ;)

Ще ти са платят всички въглища до сега :)
ама от сега на татака за всяко нещо което бутнеш ще "делваш" всичко :D

Цецко, Цецко... съвсем не става въпрос за това, "приятелю"...пак не разбра май, а ? Съвсем оттделно ще те запитам: Като един човек нито ти говори, нито ти обръща внимание - ти 'що се чувстваш длъжен да коментираш постовете ми, че и квалификации да слагаш, кой изглеждал умен човек и кой - не...? :-X Кат' не те бутат, 'що дрънчиш ??? Нито съм ти писал, нито съм те питал, нито имам желание да разговарям точно па с тебе...а ти се вреш, където съвсем не ти е работата...

@Килър ОК, Владо - звънни ако имаш нужда от помощ за багажа :cheers:
 

poacher

Потребител
От името на всички нас (тук визирам себе си и глистите ми), ви призовавам да намерите друга трибуна, където да си мерите половите органи!
:cheers:

P.S. Весело изкарване на срещата във Враца и успех в стрелбите!
 

Propar

Потребител
Тази вечер съм на линия за :cheers: . Моля да ми носите армаганите от нац. среща .
Утре до 15.00ч. съм на работа . След това пристигам да :rambo: , че ми залепнаха клапаните на сопите с това гурбетчийство .
 
A

Anonymous

Гост
Утре и в Недебя го дават смотано време! Дидо, в Неделя ще мина да ти върна джаджата и може да метнем по някое олово ако си свободен, че утре и аз съм на бач..
 
Нагоре