Русенска група - DANUBE POWER

Andy Iron

Потребител
djboby написа:
С уважение:инж. Пенев
Боби, честито моето момче! От по-горните постове разбирам, че вече си станал "господин".
А от твоя пост установявам, че вече успешно си минал държавните изпити и си се дипломирал, тъй като пред фамилията си използваш научното звание "инж."!
Значи е време да почерпиш, г-н инж.Пенев!
ПП - абе ти не трябваше ли да си втори курс? ;)
 

djboby

Потребител
Анди аз съм вечния студент. :p ^-^

Иво забрави за едно мое друго изкуство, чорапите бяха началото(аа тези които седяха на леглото бяха прани, нали ги суших на кюнците) :cheers:
 

Silent_Assassin

Потребител
djboby написа:
Г-н Христов мнението ви ще го приема като шеговита закачка. А ако имате някъкво лично негативно мнение към мен бих ви ислушал лично на четери очи, а не да го утразявате публично. Явно не сте прочели поста ми малко по нагоре което не говори за вас добре като адвокат. Стигам до извода, че ви не сте информирани с това което се случва до момента, а коментирате. Стигам до извода, че се намесвате в разговори които не сте просветлени толкова, което ме навежда на мисълта, че става дума за лошо възпитание. Разбирам профисионалното ви изкривяване, но ако обичате г-н Христов не се месете в търговските ни зваимотношения с г-н Романов.

С уважение:инж. Пенев

Извинете... ИНЖ. Пенев... :D Определено е шеговита закачка и имах желание мнооого да напиша след този твой пост, Боби, но... успя качествено да ме разсмееш и развеселиш, така че - :cheers: Само топли чувства... :-* ...а, относно званията и титлите, които си поставяш пред името... :eek: ...изчакай още поне 3 годинки /при това успешни.../ ! :yes: Сигурен съм, че между нас има много: Проф.; Доц.; Д-р.; Арх.; Инж.; Адв., но никой не го изтъква - въпрос на "лошо възпитание" е... Г-Н Пенев ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ванка, поне успя категорично да се докажеш, че си доста под нивото на Боби ;)
Както и да е де...
 

shooter

Потребител
Размера на егото не е фиксиран и е индивидуален.
Друг е въпроса, че има две измерения - вътрешно и външно.

Не всеки може да се шегува със себе си.

Когато е млад, човек си мисли, че морето му е до колене.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Вий двамцата самосиндикално ли ще си поркате бре?
Как не съм си свършил работата, че да дойда да опитам туй де'т ша'й по-различно от биричка.
Ама още малко да приключа с направата на винцето и ще стана редовен. ;) :cheers:
Някаква организация за утре?
Донесете ми щуцер за АТ 44, че трябва да нопомпя едно асанче 2-3 пъти.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Mного ви кървясали очите бре. Гледате ка'т зомбита ;).
Гена, да няма повод за черпене? Утре пушки ли да нося или туба с бензин?
 

luft9waffe

Редовен Потребител
ivodoc написа:
Вий двамцата самосиндикално ли ще си поркате бре?
Как не съм си свършил работата, че да дойда да опитам туй де'т ша'й по-различно от биричка.
Ама още малко да приключа с направата на винцето и ще стана редовен. ;) :cheers:
Някаква организация за утре?
Донесете ми щуцер за АТ 44, че трябва да нопомпя едно асанче 2-3 пъти.
е нали готово асанчето ,бе?къде 47-8J го мерихме в сряда.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
E, да ама смятам да му оЛабя бойната пружина, тоест да я посна без натяг, за да видя дали ще промени скоростта.
Ако след оЛабването не я промени става много хубаво. Това ще означава, че може да се намали теглото на ударника, но много ме съмнява да се наложи. Утре ще разбера, стига да има с какво да напомпя.
 

Andy Iron

Потребител
Не знаех, че сме били обект на оперативна разработка. Какъв метод използва за добиването на информация:
... При наблюдението - зрително и чрез технически средства, се разкриват и документират различни страни от дейността и поведението на лица и обекти при тяхното движение, пребиваване на различни места или при изменения в конкретната обстановка.
.... При подслушването - чрез използване на технически средства, слухово или по друг начин се усвоява устна, телефонна или електронна комуникация на контролирани лица.
... При проследяването - зрително и чрез използване на технически средства, се установява, разкрива и документира движението на контролирани лица.
.... При проникването чрез използване на технически средства се установяват фактически данни, намиращи се в помещения, и вещи, ползвани от контролирани лица.
.... При белязването чрез използване на технически средства и вещества се поставят белези на предмети и вещи за установяване на тяхното движение, придобиване или мястото на съхранението им.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Andy Iron написа:
Не знаех, че сме били обект на оперативна разработка. Какъв метод използва за добиването на информация:
... При наблюдението - зрително и чрез технически средства, се разкриват и документират различни страни от дейността и поведението на лица и обекти при тяхното движение, пребиваване на различни места или при изменения в конкретната обстановка.
.... При подслушването - чрез използване на технически средства, слухово или по друг начин се усвоява устна, телефонна или електронна комуникация на контролирани лица.
... При проследяването - зрително и чрез използване на технически средства, се установява, разкрива и документира движението на контролирани лица.
.... При проникването чрез използване на технически средства се установяват фактически данни, намиращи се в помещения, и вещи, ползвани от контролирани лица.
.... При белязването чрез използване на технически средства и вещества се поставят белези на предмети и вещи за установяване на тяхното движение, придобиване или мястото на съхранението им.
според мен някой ни е издал.къртица-унтеринженер-лингвист.
 
Нагоре