Русенска група - DANUBE POWER

братушка

Редовен Потребител
П.П. :Huh?: И.аси късия срок за записване :Undecided: .

Те този срок зависеше само от вас :pardon: Който не се е помотвал ... :)
Иначе пробвайте в "Момина Сълза". Условията там са горе-долу същите, наистина няма и 200м от Вилата, намекваха и за смъкване на цените за тогава.
В "Горския Дом" наистина е много приятно, 15лв на легло се ядват и 4км с кола са нищо. И катаджии там няма ;)

Щеше да ми е в повечко да оправям резервации на няколко места наведнъж.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
luft9waffe написа:
така и не се разбрахме кой ще ходи във Враца,с колоко нощувки и как ще се комбинираме с транспорта.
затуй,който е наясно със себе си ,да пише тук ,че да пращаме заявка на г-н Абрамов.
аз и адаша сме от петък наобед там(т.е. с 2 нощувки) и няма да ходим по пещери и др.,а ще помагаме с организацията и разставянето на трасето.
luft9waffe написа:
не знам друг да е писал на братушка или по някакъв друг официален начин да е заявил дали,кога и за колко ще бъде на балкана.
GTD написа:
аз утре ще си резервирам тук http://hotel-kiparis.eu/ . Изглежда супер. Ако някой иска да ми пише да питам дали и колко места да търся
Ms.propar написа:
Сега чета , че заявките за записване на хижата е приключило . Някой записали ме ? Или да се спасявам самосиндикално. В момента мога да напиша още доста неща , но зада запазя добрия тон спирам да пиша :-\.
П.П. ??? И.аси късия срок за записване :-\ .
xman написа:
Абе и аз мога да дойда, но не знам кой с какво ще пътува, кой с кого се е комбинирал и т.н.
А мога и да пропусна. Така че ми е горе, долу все 20!
От толкова приказки и аз не разбрах нищо конкретно :)
И аз не разбрах кои са се записали, че местата се изчерпаха. Все пак са 30 места.
 

братушка

Редовен Потребител
И аз не разбрах кои са се записали, че местата се изчерпаха. Все пак са 30 места.
Ще разбереш като дойдеш :)
Не само в Русе има мераклии. Има София, Пловдив, Варна, Монтана, Троян, Благоевград....
А конкретно русенлиите в моя списък са 4 човека.
 

братушка

Редовен Потребител
И какво те кара да предполагаш така, след като не си ми пуснал заявката? :write: :no:

ОФФ: Боби, не мога да те позная напоследък, започнал си да пишеш правилно... :D
 

shooter

Потребител
При мене има 8 бр. мишени.
От тях 2 бр. са с възможност за монтаж на дърво.
2бр. са от първите - Гамо.
1бр. е счупена и ще бъде представена на г-н Пенев
за поправка / каза , че днес ще мине да я вземе /
 

Silent_Assassin

Потребител
Колега, незнанието не оправдава ! :no: А по въпроса: "Г-н Пенев" е онова младо, напористо и ерудирано момче /какво ти момче - направо млад мъж/, с просторни интереси, което беше обещало на г-н ПреЦедателя, да осигури "някакво" количество мишенки за мероприятието във Враца... :bravo: и :cheers:
 

Propar

Потребител
Младежи утре заминам за София служебно . И шефа ми неможе да каже за 10 или 15 дни .
За нац. среща НЕ ме бройте .
 

jost70

Потребител
ФТКС
Младежи утре заминам за София служебно . И шефа ми неможе да каже за 10 или 15 дни .
За нац. среща НЕ ме бройте .


Вземи си и пушкалото , може и да постреляме на "Бонсови поляни ", все пак идват и събота и неделя !
Мисля , че ще си добре дошъл ! :yes:
 

djboby

Потребител
Г-н Христов мнението ви ще го приема като шеговита закачка. А ако имате някъкво лично негативно мнение към мен бих ви ислушал лично на четери очи, а не да го утразявате публично. Явно не сте прочели поста ми малко по нагоре което не говори за вас добре като адвокат. Стигам до извода, че ви не сте информирани с това което се случва до момента, а коментирате. Стигам до извода, че се намесвате в разговори които не сте просветлени толкова, което ме навежда на мисълта, че става дума за лошо възпитание. Разбирам профисионалното ви изкривяване, но ако обичате г-н Христов не се месете в търговските ни зваимотношения с г-н Романов.

С уважение:инж. Пенев
 
A

Anonymous

Гост
егаси и културата, егаси чудото ... га пукате не сте такива ... аи само няма са праите тука ... утайки :D :D
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
djboby написа:
Г-н Христов мнението ви ще го приема като шеговита закачка. А ако имате някъкво лично негативно мнение към мен бих ви ислушал лично на четери очи, а не да го утразявате публично. Явно не сте прочели поста ми малко по нагоре което не говори за вас добре като адвокат. Стигам до извода, че ви не сте информирани с това което се случва до момента, а коментирате. Стигам до извода, че се намесвате в разговори които не сте просветлени толкова, което ме навежда на мисълта, че става дума за лошо възпитание. Разбирам профисионалното ви изкривяване, но ако обичате г-н Христов не се месете в търговските ни зваимотношения с г-н Романов.

С уважение:инж. Пенев

Това нещо е измислено и написано от Боби :eek: Не мога да повярвам.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Нищо работа, десетина грешки, ама затова пък цели четири реда е написал. :)
 

prinz Eugen

Потребител
:D Джедай Боби(бивш диджей) владее вече силата и на словото, и на кирилицата...нема да се бъзикате ,че не се знае и какви други сили са с него. :D
 
A

Anonymous

Гост
Последното творение на Боби искрено ме разсмя.
И зарадва същевременно, има напредък в писането му. Вече си мислех да търся онлайн правописен речник и да му давам линка.

П.П. Но то не се губи, има още един, на който ще му е от голяма полза.
 

GTD

Потребител
Тука в русенската група шерно е интересно, много джедаи има . Има и такива обладали ги доста по интересни сили :rose:
 

prinz Eugen

Потребител
Злите езици твърдят,че на една национална среща,джедая показал добро владеене на силата да превръща ВСЯКО нещо в оръжие...в конкретният случай,с едно движение превърнал чорапа си в бумеранг ;) , и то не какъв да е бумеранг,а с елементи на ОМП(оръжие за масово поразяване) :bomb:На следващата среща,имаше хора,които ДОБРОВОЛНО искаха да му закупят N броя чорапи(съответстващи на дните с преспиване)срещу обещанието да не демонстрира точно тая си сила повече.Но според мен това са долни инсинуации ;)насочени срещу бъдещият инженер Пенев-ужаса на преподавателите по български език,и талисман на групата-да ни е жив и здрав :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Не са слухове.
На една друга среща почти успя да превърне едно конкретно легло в газова камера.
Единствено отвореният прозорец спаси Ив от преждевременна среща със съдбата.
Експериментът е документирана със снимков материал, който може да бъде открит някъде из форума.
 
Нагоре