Русенска група - DANUBE POWER

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
cvetelin написа:
ЧРД Владко:)
много успехи, здраве, щастие и късмет:)
На патерици ама снощи се прибрах.
Затъжих се за групата. Добре, че си намерих работа на едно чеверме.
 

Attachments

  • Ха така.JPG
    Ха така.JPG
    310.7 KB · Прегледи: 129
A

Anonymous

Гост
кой и за какво ми изтри поста?!
нещо кофти ли написах!?
нека каже ако съм го засегнал :exclaim:
 

GTD

Потребител
:biberon: :biberon: :biberon: :biberon: Tая вечер май ще е по насрана от обикновенно. То да остайме че на двама им дойде реда за литровка ами и пришълци с бутилка ще има . Аман вече от ваще простащини :strecher:
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
2.5л. вече ги няма остана още литьр. Наздраве на другата група
 

Attachments

  • 11192010293.jpg
    11192010293.jpg
    362.2 KB · Прегледи: 77

GTD

Потребител
или по точно на вАНКАТА




пп. Я да видим на мен кой ще ми каже " пак си се насвяткал. Ходи да удушиш пилето и се успокой. "
:rose: :rose: :rose: ;) ;)
че ми е интересно

 

djboby

Потребител
Ванка що не се появяваш, че владо иска да е напои с луиски. Че и аз исках да те напоя, ама като не се появи ко да те правя. Остава ми само да те глобя някое кило мръвки. Ако не ти хареса тази глоба..... по добре да хареса :yes: :pardon:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
След дъжда вероятно е мокричко. Не, че няма да може да се стигне до там, но температурата е 11 градуса в момента и съчетано с влагата, няма да е приятно за дъра бъра. И аз може да мина, но ще заредя печката в шамбъра, за да е готово за веселата част ....ако решим да не е на поляната.
 

GTD

Потребител
Андро , приятелю, не така с определенията. Аз поне не съм анонимен . Пък и става въпрос за колегата ти не за теб :lol: :lol: "аДВОКАТА" :cheers:

Може и аз да намина да ви видя приятели "ама сега немога 'щото имам друга работа" ;) ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
GTD написа:
Може и аз да намина да ви видя приятели "ама сега немога 'щото имам друга работа" ;) ;)
Струва ми се, че няма да пропуснеш да се окаляш, а и както е поомекнала земята кефа не е за изпускане :) :cheers:
 
Нагоре