Русенска група - DANUBE POWER

Silent_Assassin

Потребител
GTD написа:
Андро , приятелю, не така с определенията. Аз поне не съм анонимен . Пък и става въпрос за колегата ти не за теб :lol: :lol: "аДВОКАТА" :cheers:

Може и аз да намина да ви видя приятели "ама сега немога 'щото имам друга работа" ;) ;)

??? ??? ??? Аз нещо не разбрах кога пак до мене се е стигнало, ама нейсе... Нито съм се обаждал, нито нищо :pardon: а относно черпните на Боби, хмм трябва да се провери тая работа... може пък да сте го променили момчето и наистина да е станал "ларж"... ;) :cheers:
 

shooter

Потребител
Момчета, уискито е до време
вярвайте ми :)

Днес ще пропусна поляната
ще го оставя за утре
дават го времето да е слънчево в неделя
пък и имам работа в къщи
 

Andy Iron

Потребител
GTD написа:
:biberon: :biberon: :biberon: :biberon: Tая вечер май ще е по насрана от обикновенно. То да остайме че на двама им дойде реда за литровка ами и пришълци с бутилка ще има . Аман вече от ваще простащини :strecher:
Определението беше цитат, предвиждащ предварително развоя на събитията.
 

GTD

Потребител
къде сте бе колеги?????????? нещо се разпада Русенската група????? :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:защо ли вАНКА или да питаме адвоката ти :bravo: :bravo: а.......о ;)
 

Propar

Потребител
Преди да пусна обява в темата за продава . Бих желал да попитам някой от групата проявява ли интерес към наочник ? / чисто нов / доставка от Макси . Сложих го за 10 мин. , но неме кефи :pardon:. Цена 32лв.
 

poacher

Потребител
И моят наочник се продава на същата цена. Пишете на ЛС ако има интерес.
Продавам и едната пушка. За повече подробности в другия раздел.
 

DANNY

Редовен Потребител
poacher написа:
И моят наочник се продава на същата цена. Пишете на ЛС ако има интерес.
Продавам и едната пушка. За повече подробности в другия раздел.

:) Четох ама няма нищо писано за " наочник D&G" :stickfight:
 

djboby

Потребител
Цецо, Гена ако чакате оговори на вашите постове, няма да получите. Се едно да видите охюв да подскочи същата работа. :crazy:
 

GTD

Потребител
неграмотник , оправи си поста че трудно се разбира какво искаш да споделиш бееее
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Утре след 10 приемам гости.
Заповядайте, който има желание и когато му е удобно, да :cheers: :meat:
 
Нагоре