Резултати от Търсенето

  1. Filins

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Печено цяло пиле в тенекия. :crazy: :cheers: Номера е, че се овкусява и се надява върху (в случая) малка бутилка от Швепс пълна с вода. Виждал съм и други вариации по темата: върху бирена бутилка пълна с бира и върху кенче с бира! :crazy: :cheers: :P В последните 2 случая от бирата се...
  2. Filins

    Недоволни или измамени

    1+
  3. Filins

    KalibrGun

    ДДС се плаща И ПРИ вътрешнообщностно придобиване извършено от фирма регистрирана в БГ!!! Заплащането става БГ в месеца следващ доставката. :) Чехите, в случая, издават фактура с нулево ДДС, на основание член/параграф незнам кой си от някаква си директива (може да се провери точно) :). Ако някой...
  4. Filins

    Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

    :yes: Адмирации към организаторите, както за идеята така и за цялостното провеждане на състезанието. :rambo: :cheers: Добре, че имаше вятър :confused: та да имам с к'во да се оправдавам за никаквите резултати, въпреки усилията, които положи Божидар (fatalen) :yes:, в полеви условия, да ми...
  5. Filins

    ДА ПОМОГНЕМ НА ТИХИЯ!

    :rose: :bravo:.... Нещо хубаво с което ни зарадва Сиси. А и утре е рожденик Тихомир! :cheers:
  6. Filins

    Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

    Участвам 100%. :rambo: Където може и за к'вото остане :crazy:
  7. Filins

    Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

    Re: Благотворителен Бенчрест турнир Тихия -Пазард Макар, че скоро не съм се мяркал, ще направя всичко възможно да участвам. :)
  8. Filins

    Пловдивска група

    Отлични снимки... :yes: :cheers:
  9. Filins

    Пловдивска група

    @Alamo... ;) Ашкулсун.... за предложението. Аз съм "ЗА" :cheers:
  10. Filins

    Купа Ботев 2011 (4.06.2011)

    Re:Купа Ботев 2011 (28.05.2011) 21-24... умряла работа... :stop: Един куп народ са си резервирали почивката още преди месеци, други или имат абитюренти или са канени на такива... ??? Състезанието е в 2 дена, а там са 4 поредни..... :wall: Моето лично мнение е, че по-удобно би било 04-05.06 и...
  11. Filins

    Пловдивска група

    За горепосочените...кат за мъртвец... или добро или нищо ;) По добре се занимай с мобилните оператори ... и те са кръвопийци..ма нали искаш мобилен нет, а? :P... Аз ползвам на Глобул...разлика с Макс Телеком...кат от тук до Парагвай ;)
  12. Filins

    Варненска група - SEA WOLVES

    :yahoo: ;D...ЧЕСТИТО.... АЧО.... а аз гледам телевизора и си викам... бре тоя от някаде го познавам...., а жена ми вика...много си се преуморил..., как ще го познаваш бре ;) :lol: Много се радваме за вас.... и НАЗДРАВЕ.... :P :yahoo:
  13. Filins

    ХФТ - ,,The river of DEATH" - Монтана 13-15 август

    И аз... И аз ... :wall: ??? 8)
  14. Filins

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Браво ! ;D :P Още един ценител на марката .... :yahoo: Със здраве да я ползваш и само точни :rambo:
  15. Filins

    Пловдивска група

    Ще има ли :rambo: на 100 м. утре ?
  16. Filins

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Е... ;) който има познати в Уелс :P На 7-ма страница, в тая тема съм написал и за Дейв и защо си купих Гладиатора от него. ;) За въпросния холандец - само мога да кажа само положителни отзиви. Не само аз, а и други колеги са купували безпроблемно от него. luft9waffe и Макси са абсолютно прави...
  17. Filins

    ВЕТРОМЕРИ, НИВЕЛИ И ЪГЛОМЕРИ-начини за работа. Хоризон

    lynx.... ;) нещо тия 3 изречения ме хвърлят в як размисъл, иначе за "партийното" и аз съм навит... : "Temporarily out of stock", "Sales inside the U. S. only." и "International orders including Canada can not be processed due to government restrictions".... :wall: 8) Ега ти ... зад океана...
  18. Filins

    Пловдивска група

    ;) От цялата стрелба, събота и неделя ... жена ми най-хареса специалната салата на Яшо (със слънчогледови семки) и ребърцата на скара ;D А ако сериозно,... добре си простреляхме пушките :rambo:.... между бирите ;D :P
  19. Filins

    Първа зимна среща-състезание (20-21 Февруари) по Фийлд Таргет и Пн.пист. в зала.

    :o... Лелеееее.... било е страхотно! :rambo:... Колегите от Пловдив разказаха, ама мен кат ме заковаха в пустата му София.... :wall: :'( Нямаше начин.... да мръдна. :wall: Снимките са супер... удоволствие човек да чете постовете по темата! :lol: Другия път... дано съм на линия. :yes...
  20. Filins

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор :) От къде и как да си достави човек FX ... всичко е написано във темата ;) Трябва да се прочете само. Дейв Бътлър е човека!!! :) Нищо че не продава официално FX. ;) Моят Gladiator е от там ... FAC версия, а...
Нагоре