Пловдивска група

potrebitel 13

Потребител
Хора, някой може ли да каже нещо хубаво по адрес на Макс Телеком. Нико им е абонат и ми каза че не е особено бърз нета им. Трябва ми безжичен нет а с мобилните оператори не ми се занимава.
 

Filins

Потребител
potrebitel 13 написа:
Хора, някой може ли да каже нещо хубаво по адрес на Макс Телеком. Нико им е абонат и ми каза че не е особено бърз нета им. Трябва ми безжичен нет а с мобилните оператори не ми се занимава.
За горепосочените...кат за мъртвец... или добро или нищо ;) По добре се занимай с мобилните оператори ... и те са кръвопийци..ма нали искаш мобилен нет, а? :p... Аз ползвам на Глобул...разлика с Макс Телеком...кат от тук до Парагвай ;)
 

Sisi

Потребител
Честито на Пловдивската група!
От вчера вече сме регистриран "КЛУБ ПО СПОРТНА ПНЕВМАТИКА ПЛОВДИВ (КСПП)
Решението от съда е вече факт :yahoo:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Sisi написа:
Честито на Пловдивската група!
От вчера вече сме регистриран "КЛУБ ПО СПОРТНА ПНЕВМАТИКА ПЛОВДИВ (КСПП)
Решението от съда е вече факт :yahoo:

Честито и "попътен вятър":bravo: :bravo: :cheers:
Това е верният път
 

dinkata

Редовен Потребител
За утре ще има ли нещо ? Аз вече пак съм на линия взел всички възможни изпити с нови сили се включвам :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

angelmr

Редовен Потребител
dinkata написа:
За утре ще има ли нещо ? Аз вече пак съм на линия взел всички възможни изпити с нови сили се включвам :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Ей ти не завърши ли вече? :)
Аз пак ще се наложи да си връщам една смяна та пак ще пропусна за съжаление. :(
 
A

Anonymous

Гост
Желателно е довечера да се съберем повече хора защото има някои въпроси които да уточним.
Щом няма други предложения остава за китайския в Тракия.
 

Вячеслав

Потребител
Нямам възможност да дойда ,но се чух с Тихия и в общи линии все едно съм присъствнал. Съгласен съм със становището изложено от него и част от групата. ;)
 

dilom08

Редовен Потребител
Нека някой от присъствалите да каже в общи линии организационно как стоят нещата и ако има някакви срокове до кога са, за да знаем и тези които не можем да дойдем днес.
 
Нагоре