Пловдивска група

dinkata

Редовен Потребител
Баси как поскъпва тоя живот, едно време в тая пожарна ми зареждаХТЕ на левче :-[:cheers:
 

Kotarak

Потребител
Колеги къде и кога се събирате в Пловдив.
Новобранец съм в хобито и искам да почерпя информация и съвети от вас..
 

Unstopable

Потребител
Колеги в Пловдив събирате ли се някаде на стрелба и бира? Има ли действаща група в региона?
 

Trigitronica

Новодошъл
Колеги в Пловдив събирате ли се някаде на стрелба и бира? Има ли действаща група в региона?
Здравейте колеги , нов съм тук. В момента имам доста свободно време. Ако имате желание ми пишете на лично да обменим контакти , да се разберем, да постреляме.
 

Joney

Новодошъл
Здравейте колеги. Нов съм във форума. По въздушни пушкала се бях запалил преди 3-4 години и ми беше голяма страст. По стечение на обстоятелствата това хоби отиде на заден план. Преди 2 дни реших да пострелям малко с ПЦП-то, Hatsan 5,5 и за моя изненада се оказа, че помпата не работи. Може ли да ме насочите към човек, който може да я ремонтира. Имаше един сервиз преди години близо до ел.техникума, но днес установих, че вече го няма. Малко съм скаран с техниката и не се наемам сам да човъркам нещо, което не разбирам. Благодаря за вниманието.
 

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги,къде в Пловдив зареждате шишетата? Синята бездна ми отказа,защото бутилката е китайска но чисто нова производство 2022 (от обява във форума ).
 

Васил Василев

Редовен Потребител
Здравейте колеги. Нов съм във форума. По въздушни пушкала се бях запалил преди 3-4 години и ми беше голяма страст. По стечение на обстоятелствата това хоби отиде на заден план. Преди 2 дни реших да пострелям малко с ПЦП-то, Hatsan 5,5 и за моя изненада се оказа, че помпата не работи. Може ли да ме насочите към човек, който може да я ремонтира. Имаше един сервиз преди години близо до ел.техникума, но днес установих, че вече го няма. Малко съм скаран с техниката и не се наемам сам да човъркам нещо, което не разбирам. Благодаря за вниманието.
И сам ще я ремонтираш. Гледай клипчето и ще се увериж, че не е трудно.
 

Mutata

Потребител
Колеги,къде в Пловдив зареждате шишетата? Синята бездна ми отказа,защото бутилката е китайска но чисто нова производство 2022 (от обява във фору
И сам ще я ремонтираш. Гледай клипчето и ще се увериж, че не е трудно.
Колега хубаво е че се опитвате да помогнете, но човека казва че не разбира от техника и това видео на 360р може само да го обърка още повече.
 

rain97

Новодошъл
Здравейте,
Нов съм във форума и във темата с въздушните оръжия като цяло. Имам Hatsan Airtact .22 и съм изпукал 1 кутия. Често съм в Пловдив и би било готино да се съберем и да постреляме някъде. Тези халета за които говорите стават ли още за стрелба? Да не са ги застроили и да мрънкат нещо?
Ако някой има желание да пише, може да организираме нещо. Поздрави!
 

shaman

Редовен Потребител
За един познат от Пловдив да попитам - Къде може да се напълни бутилка в града ?
 

lynx

Редовен Потребител
Звъннете им за потвърждение, преди да отиде човека да зарежда бутилката.
Имаше някакви проблеми доколкото помня, не искали китайски бутилки или карбонови, нека от Синята бездна да си кажат какво може и какво не.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
За един познат от Пловдив да попитам - Къде може да се напълни бутилка в града ?
Това е мястото дето е показал Рачо и не пълни китайски и карбонови бутилки.
0896833485 Иво

Има още едно място,ако не стане там пиши да ти кажа.
 
Нагоре